Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Buca Beko Servisi 0232 262 00 33 – En Yakın Hizmet Noktası

26.11.2021
254
Buca Beko Servisi 0232 262 00 33 – En Yakın Hizmet Noktası

Buca Beko Beyaz Eşya Servisi

Uzman Kadromuzla Beko Beyaz Eşya  Cihazlarınızı En İyi Şekilde Garantili Bakım Onarım Arıza.

0232 262 00 33

buca-beko-beyaz-esya-servisi

buca-beko-beyaz-esya-servisi

Buca Beko Beyaz Eşya Servisimizde, her teknisyenin, teknik müdahalelerin çoğunu ilk ziyarette gerçekleştirebilecek şekilde, orijinal yedek parça stoku ile donatılmış bir aracı vardır. Aynı zamanda yaptığımız işlerde ve parça değişimlerinde 1 yıl parça garantisi sağlamaktayız. Tüm onarımlarımız yalnızca ve yalnızca orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilir.

20 yılı aşkın bir süredir Buca Beko Beyaz Eşya Servisimiz, Beko marka beyaz eşya cihazlarının evde bile onarımı ile ilgili hizmetler için Konak’taki referans noktası olmuştur.

Buca Beko Beyaz Eşya Servisi, herhangi bir sorunun çözümü için eksiksiz ve verimli bir hizmet sağlayarak büyük ev aletleri konusunda yardım sağlar.

Beko Teknik Servisi İzmir Buca

beko-teknik-servisi-izmir-buca

beko-teknik-servisi-izmir-buca

Beko beyaz eşya arıza ve parça değişimlerinde ankastre ve harici her türlü cihaz üzerinde hızlı bir şekilde çalışabilen servisimiz, size hızlı bir onarım garantisi veriyor.

Sektördeki uzun deneyimlerini Konak genelinde sürdürmektedir. Arıza tespiti için veya daha fazla bilgi yada beyaz eşya parça değişimi için servisimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Beko Teknik Servisi İzmir Buca, Beko beyaz eşya tamir hizmeti konusunda ön plandadır. Alanında edindiği tecrübe ve sektör ve ilgili cihazlar hakkındaki derin bilgi birikimi sayesinde en modern olanlar bile Beko marka beyaz eşyaya uygun, hızlı ve güvenli onarımlarla size destek olur.

Buca Beko Beyaz Eşya Tamiri

Buca Beko Beyaz Eşya Tamiri Servisimiz sayesinde, önerilen hizmetle yeni bir beyaz eşya satın almak zorunda kalmayabilirsiniz, herhangi bir arıza veya arızayı çözmeye hazır bir teknisyeni aramanız ve müdahalesini istemeniz yeterlidir. Konak merkezindeki Beko beyaz eşya cihaz tamiri, verimli ve kalıcı onarımları garanti etmek için yalnızca evde ve ek arama ücreti olmadan sağlanır.

Buca Beko Servisi her modeldeki her türlü beyaz eşya cihazlarınıza anında müdahale edebilmektedir. Bu şekilde, tam memnuniyetinizi hedefleyen verimli ve eksiksiz bir hizmeti garanti etmek mümkündür. Konak neresinde olursanız olun Beko beyaz eşyalarınıza Pazar günleri de müdahale edebiliyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA