Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Bosch Beyaz Eşya Servisi – Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi

15.11.2020
757
Bosch Beyaz Eşya Servisi – Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi

Bosch beyaz eşya servisi beyaz eşyalarınızın bakımı, tamiri, onarımı gibi çalışmaları yapan beyaz eşya servisleridir. Bosch marka ürünlerin arızalanma durumunda ya da bakım ihtiyacında Bosch yetkili servisleri ile iletişime geçilmelidir.

1920’ li yıllarından sonra yavaş yavaş faaliyete geçen Bosch markası bir alman ürünüdür. Türkiye’ de 1930’ lu yılların sonuna doğru ürünlerini satışa çıkarmaya başlamıştır. Yurt içinde ve yurt dışında kaliteli ürün üretimi ve satışı ile beyaz eşya konusunda öncü firmalar arasında yer almaktadır. Ürünlerin kalitesi ile uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Ancak ürünler çok sağlam yapılı olsalar da yine de zamanla bozulmalar meydana gelmektedir. Ya da ev taşınma işlemlerinde bosch marka ürünlerinizin kurulumu için Bosch beyaz eşya servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri

Bosch marka ürünlerinizin kurulumu, taşınması, onarımı, tamiri çalışmalarını profesyonel ekibimizle beraber kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız bosch beyaz eşya servisi hizmetleri olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, kombi, elektrikli süpürge tamirleri, bakımları ve onarımları yapmaktadır. Cihazlarınız en hızlı şekilde arıza tespiti yapılıp sizlere uzun vadede nasıl kullanacağınız konusunda bilgi aktarılır ve onayınız alındıktan sonra beyaz eşyalarınızın onarım, tamiri yapılır. Karşılığında servis fişi, fatura ibraz edilir ve sizlere teslim edilir.

Tamir işlemlerinde Bosch marka ürünlerinizde yedek parça ihtiyacı varsa tedarik edilen parçalar Bosch garantili parçalardır. Her modele uygun yedek parça depomuzda tüm ürünlere cevap verebilecek adette parça stoğu bulunmaktadır.

Bosch marka ürünleri ihtiyaçları konusunda çalıştığımız saha personellerimiz alanında uzman teknisyenler tarafından hizmet verilmektedir. Çağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren karşınıza işini bilen profesyonel ekipler çıkacaktır. Gelişen teknolojiyi talip eden, kendini sürekli yenileyen, güler yüzlü hızlı problem çözme yeteneğine sahip personellerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Bosch beyaz eşya servisi ekibimiz bizlere ulaştığınız andan itibaren yapılan her işlem kayıt altına alınmaktadır. Böylece bir sonraki servis hizmetinde hem mağdur olmayacaksınız hem de yapılan işlemlere kolayca ulaşarak sorunsuz olarak işlem gerçekleştirilir. Ayrıca çalışmalar garantili olarak yapılır ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi

Bosch, birçok çeşit kaliteli beyaz eşya modelleri üreten, herkesin bildiği tercih ettiği sevdiği bir beyaz eşya markasıdır. Ancak ürünler ne kadar sağlam olursa olsun, nihayetinde profesyonel servis gerektirir. Bosch beyaz eşya teknik servisi, teknisyenler beyaz eşya tamiri hakkında tecrübe ve eğitime sahiptir. Ayrıca kapsamlı Bosch beyaz eşya servisi yedek parça envanterine sahibiz, bu da sorunu en kısa sürede ve tek seferde halledebileceğimiz anlamına geliyor.

Bosch Beyaz Eşya Servisi Çalışma Sistemi

Ankara ‘da güvenilir bir Bosch beyaz eşya servisi bulmak, elektronik cihazlarınızı maksimum potansiyel kullanım ömrü boyunca çalışır durumda tutmak için çok önemlidir. Uygun şekilde tamir edilmeleri ve bakımlarının yapılması durumunda size uzun yıllar kullanım sağlamalıdır. Dolayısıyla Bosch beyaz eşya servisi cihazlarınızı uzun süre çalışır durumda tutabilir ve rahat edebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi beyaz eşya tamir servisiyizdir.

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Çağrı merkezimizi aradığınızda servis planlaması yapılabilmesi için birkaç bilgiye sahip olmamız gerekir bunlar;

  • Cihazınızda oluşan problem nedir?
  • Servis istediğiniz belirli bir gün ve zaman var mı?
  • Adresiniz nedir?
  • Adınız soyadınız ve ulaşılabilir telefon numaranız?

Bosch beyaz eşya teknisyenleri belirtilen gün ve saatlerde adresinize gelir ve size sorular sorarak çalışmaya başlar. İlk hedefimiz, beyaz eşya arızasının tam olarak ne olduğunu bulmaktır, böylece size ihtiyacınız olan yardımı sağlayabiliriz.

Servis adresinize geldiğinde neler yapılır:

  1. Bosch teknisyenlerinden biri, beyaz eşya parçaları ile ilgili olası sorunu değerlendirecektir.
  2. Tespit edilen bir sorun varsa, beyaz eşya yedek parça fiyatları ve işçilik maliyetlerini içeren yazılı bir belge verilir.
  3. Tamir işlemini yaptırmayı istemezseniz, sadece arıza tespit ücreti alınır. Bazı durumlarda ücret talebi yapılmaz.
  4. Beyaz eşya onarımını yaptırırsanız yedek parça ve işçilik ücreti dışında herhangi bir ödeme talebi yapılmaz.

Servisimiz beyaz eşya tamiri konusunda eşsiz bir uzmanlık sunar, ancak bizi rekabetten ayıran tek şey bu değil. Sorunu hemen teşhis edebiliyoruz. Ayrıca, zamanınızın ve paranızın ne kadar kıymetli olduğunu da çok iyi biliyoruz.

Beyaz eşya tamiri zor veya karmaşık olmak zorunda değildir, kendiniz yapmaya çalışarak paranızın cebinizde kalmasını istemeniz doğal bir yoldur, ancak bizimle iletişime geçerek, doğru ekipman, kaliteli yedek parça ile makinenizi tamir ederiz. Ve sonrasında Bosch beyaz eşya servisi olarak size vereceğimiz küçük talimatlarla makinanızın ne kadar sorunsuz ve verimli bir şekilde çalıştığına çok şaşırırsınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA