Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Beyaz Eşya Tamircisi – Beyaz Eşya Servisi

13.11.2020
678
Beyaz Eşya Tamircisi – Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar evimizde her konuda ve her alanda en çok kullandığımız cihazlar topluluğudur. Beyaz eşya tamircisi son yıllarda gelişen teknolojiyle artan beyaz eşya kullanımının ihtiyacına bağlı olarak görev yapmaktadır. Beyaz eşya kullanan herkesin illa ki bakım, onarım gibi ihtiyacı oluşmaktadır. Bu ihtiyaçtan dolayı beyaz eşya tamircisi sektörü de gelişmektedir.

Bir beyaz eşya servisinde, her türlü beyaz eşyadan anlayan ve o konuda tecrübeli kişilerin çalıştığını görürsünüz. Her konuda bilgi sahibi olmaları firmamızın çalışma eğitimleri ile kazanılan deneyimlerden kaynaklanır. Gelişen teknolojiyi takip ederek kendini yenileyen, çözüm odaklı, problem çözmede yetenekli personel kadrolarıyla hizmet verilmektedir.  Her çeşit problemin üstesinden gelmek ve beyaz eşyalarınızın kullanım ömrünü arttırmak için çalışan personeller, size en yakın beyaz eşya servisi ile iletişime geçtiğinizde yardımcı olacaktır.

İçindekiler

Beyaz Eşya Tamircisi Ne İş Yapar?

Beyaz eşyalar bizlere kolaylık sağlamakla beraber kullanım pratikliğiyle de hayatımızdaki yerini almıştır. Cihazların bize fayda sağlaması gibi bizlerinde beyaz eşyalara bakım ve temizliği konusunda cihazlarımızı dikkatli ve bilinçli kullanmalıyız. Evinizde bulunana herhangi bir beyaz eşyanın temizliği için ürünün temizlenme talimatlarına uymak önemlidir.

Beyaz Eşya Tamircisi

Buzdolabı Temizliği

Örnek vermek gerekirse buzdolabınızın temizliği için düzenli olarak yılda en fazla 3 ya da 4 kere buzdolabı temizlenmelidir. Kullanıma bağlı olarak kirlenen buzdolabı temizliği için ağır kimyasallar kullanılmamalıdır. Özellikle buzluk bölümünün temizliğinde kimyasal kullanmamanız gerekir.

Buzdolabını temizlerken dolabın fişini prizden çekmelisiniz. Dolabın kapağının açık kalma süresi göz önünde bulundurulmalı ve çalışır pozisyonda dolap temizlenmemelidir. Buzdolabı arızalarının birçoğu temizlik aşamasında yapılan yanlış uygulamalardan kaynaklanır. Beyaz eşya tamircisi onarım sonrasında ürün ile ilgili temizlik aşamalarını sizlere ayrıntılı olarak sunacaktır. Verilen talimatlara uymanız ürünün ömrünü uzatır.

Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz eşya tamircisi ne iş yapar? beyaz eşya tamircisi hizmeti olarak iki önemli unsur bulunmaktadır. Bunlardan ilki kaç saat veya gün süreceği, ikincisi ise yedek parça tedariğinin orijinal olması ve garanti süresidir. Bu iki önemli ayrıntı sunulan hizmetin kalitesini ortaya sunmaktadır.

Beyaz Eşyaların Ömrü Nasıl Uzar?

Beyaz eşyaların yarı ömrü bitmeden yapılan yanlış tamir işlemleri ya da uygulamalar nedeniyle kullanılamaz hale geldiği saptanmaktadır. Bunun en önemli nedeni arızalanan ürünlere bilinçsiz olarak yapılan müdahale yöntemleridir. Evinizde arızalanan cihazlarınıza bilir kişiler beyaz eşya tamircisi ekipleri arıza tespiti yapıp sizlerin onayı ile onarım işlemi yapılmalıdır. Bu konuda kendini geliştiren ve yaptığı işlemlere önem veren kurumsal firmalar bulunmaktadır. Kurumsal firma seçimleri bu konuda önem taşımaktadır.

Beyaz Eşya Kullanımı

Beyaz eşya tamircisi personelin beyaz eşya üzerinde kendini geliştiren ve iş deneyimleriyle kazanılan deneyimlerine göre beyaz eşyaların ömrü nasıl uzar? sorusunun yanıtı beyaz eşya ömrünü uzatmanın kolay yöntemleri vardır. Beyaz eşyaların yıllarca aynı kalitede kalması için yapmanız gereken püf noktalar arasında ilk yapmanız gereken ürün alırken marka seçimine dikkat etmelisiniz. Eşyanızı aldığınız mağazanın kurumsal olması, teknik servis hizmetleri, ürünlerin referansları değerlendirmelisiniz.

⚡ Ürünü aldığınız andan itibaren ürününüzü kullanma kılavuzuna uygun olarak kullanmalısınız. Kılavuzdan anlayamadığınız hususları mutlaka satış personeline ya da markanın yetkili servisine danışınız.

⚡ Bir başka püf nokta ürünün arıza durumunda kendiniz ya da bilmeyen kişilerin müdahale etmesine izin vermeyin. Arıza durumunda yine markanın beyaz eşya tamircisi birimlerinden yardım almalısınız. Ürünleriniz garanti kapsamında ise kullanıcı kaynaklı olmayan tamirat işleminden ücret talep edilmez. Eğer garanti süresi bitmiş bir ürün ise onarım işlemi için kurumsal firmalar piyasa değerlerinde olması gereken ücret talebinde bulunurlar.

Beyaz eşya tamircisi seçiminde ürünlerinizin marka yetkili servislerinden yardım istemeniz onarım işleminin sağlıklı olmasını sağlar. Merdiven altı kuruluşlar sizleri mağdur etmenin yanı sıra fazla ödenekler çıkararak cebinize zarar verir.

Beyaz eşya sektöründe bulunan ürünler oldukça maliyetli elektronik cihazlardır. Aldığınız ürünleri uzun yıllar kullanmak için cihazların dillerini ayrı ayrı bilmek gerekir. Beyaz eşya konusunda bireylerin bilmesi gerekenler ürünün en uygun nasıl kullanılması gerektiğidir. Kullanıma ve bakıma özen gösterilirse beyaz eşyalarımız uzun ömürlü olur. Dikkat etmek gereken başka husus eşyanın arıza durumunda bilinçsiz müdahalelerde bulunmamaktır. Bu işlemler için özel olarak eğitilmiş beyaz eşya tamircisi tercih edilmelidir. Elektronik cihazların tamiri ve onarımı profesyonellik ister. Alanında uzman ekipler bozulan ürününüzü saatler içinde onararak sizlere teslim ederler. Bu sayede hem zamandan tasarruf sağlanır hem de garantili olarak hizmet sunulur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA