Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Beko Servis İzmir Bornova 0232 262 00 33 – Beko Çağrı Merkezi

Beko Servis İzmir Bornova 0232 262 00 33 – Beko Çağrı Merkezi

Beko Beyaz Eşya Servisi İzmir Bornova

Bornova Beko Servisi İrtibat Numaramız;

0232 262 00 33

beko-beyaz-esya-servisi-izmir-bornova

beko-beyaz-esya-servisi-izmir-bornova

Beko beyaz eşyalarınızda ister bir parçayı tamir etmeye, ister basitçe değiştirmeye ihtiyacınız olsun, Beko Beyaz Eşya Servisi Bornova cihaz onarım hizmetleri ve eksiksiz bir yedek parça envanteri sunar. Parçalarını sağladığımız Beko beyaz eşyaların onarımlarının da dahilinde 12 aylık parça ve işçilik garantisi sağlamaktayız.

Hangi parçanın değiştirilmesi gerektiğini biliyorsanız, veya bilmiyor iseniz arıza tespiti için servisimizi aramanız ve arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır. Ayrıca Beko beyaz eşya onarımlarında uygun fiyat garantisi de sunmaktayız. Beko beyaz eşyalarınızın garanti olmaması durumunda, biz tamir edebiliriz. 40 yıllık deneyimimiz ve geniş gezici servis araçlarımız, Bornova’da Beko beyaz eşya onarımlarımız itibarımızı artırmaktadır.

Ayrıca arçelik servis izmir bornova içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bornova Beko Buzdolabı Servisi

Bornova Beko Servisi İrtibat Numaramız;

0232 262 00 33

bornova-beko-buzdolabi-servisi

bornova-beko-buzdolabi-servisi

Bir Beko buzdolabı arızası meydana geldiğinde, ciddi ve duyarlı profesyonellere güvenebilmek güven vericidir. Bornova Beko Buzdolabı Servisi, Beko buzdolabı onarımında size yardımcı olmak için talebinize en hızlı şekilde yanıt vererek size benzersiz ve rekabet gücü yüksek bir paket sunuyor. Bu basit ve verimli!

En hızlı şekilde müdahale edebilmek için, arızayı tespit etmek ve gerekirse bir telefonla ilk temas kuruyor arıza kaydı bırakmanızı sağlıyoruz. Teknisyenimiz daha sonra onarım için belirlenen zamanda evinize gelebilir. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan Beko garanti süresi dolan buzdolabı arızalarınızda 7/24 hizmet veriyoruz.

Ayrıca bornova buzdolabı servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Beko Teknik Servisi Bornova

Bornova Beko Servisi İrtibat Numaramız;

0232 262 00 33

Beko beyaz eşya arızalarında teknik servis hizmetlerini Bornova genelinde vermekteyiz. Beko beyaz eşya cihazınız garanti kapsamında olmasın, tek yapmanız gereken bir telefon ve hizmetinizdeyiz. Uzmanlarımız sorunları teşhis etmek, arızalı cihazlarınızı onarmak ve gerekirse arızalı parçaları hemen değiştirmek için eğitilmiştir. Bornova Beko Beyaz Eşya Servisimiz beyaz eşya ev aletleri tamircinizdir!

Zaman zaman meydana gelen beyaz eşya arızaları can sıkıcı olabilir, bu nedenle kaliteli bir teknik servisten hizmet almak oldukça önem arz eder. Bornova’da Beko Teknik Servisine ihtiyacınız var ise aradığınız yer tamda burası olabilir.

Ayrıca bornova beko servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA