Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Ariston Beyaz Eşya Servisi – Ariston Servisi

15.11.2020
684
Ariston Beyaz Eşya Servisi – Ariston Servisi

Ariston marka beyaz eşya ürünleri kullanışlı ve kaliteli ürünlerdir. Ürünlerin kullanımı ile ilgili yeterli bilgiye ulaşmak için Ariston beyaz eşya servisi firmalarımızı arayarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Danışmanlık hizmetimizin yanı sıra tamir, onarım, kurulum ve bakım hizmetlerimizden de yaralanmak için servis çağrısı yazdırmanız yeterlidir. Ankara ve tüm semtlere eşyalarınızın bozulması, arızalanması durumunda çağrı merkezimizi arayarak Ariston beyaz eşya servisi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston Beyaz Eşya Servisi Ne Zaman Aramalıyım?

Yaşam alanlarımızda bulunan beyaz eşyalar, elektronik cihazlar kullanıma bağlı olarak bir süre sonra arıza çıkarmaya başlar. Çünkü ürünler ne kadar sağlam olursa olsun bir aksaklık meydana gelmesi gayet doğal bir olaydır. Ariston beyaz eşya servisi ne zaman aramalıyım? Sorusu aklınıza takılabilir. Sadece arızalanma durumunda aranır diye bir cevap söz konusu değildir.

Beyaz eşya servisleri oldukça geniş kapsamlı çalışmaktadır. Beyaz eşyalarınızın düzenli olarak servis bakımlarının yapılması gerektiğini biliyor musunuz? Aslında beyaz eşya kullanıcılarının tümü bu bilgiyi biliyor ama gereksiz bir uygulama olduğunu düşünerek sıcak bakmıyor. Düzenli bakım yapılmayan ürünler bir süre sonra arızalanmaya başlar. Beyaz eşya ürünlerinizde oluşan aksaklıkların birçoğu bu nedenle oluşmaktadır. Bunun nedeni ise ürün içerisinde bulunan tesisatın, parçaları düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir. İçeride ters giden bir olay ya da parça değişmesi gerekebilir. Ürünlerin parçaları çok dayanıklı olsa bile her gün kullanımda olduğu için yıpranmaya maruz kalır.

Buzdolabı, fırın, ankastre, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, derin dondurucular, kombi, televizyon, klima gibi beyaz eşya ürünleri 7/24 çalışan ürünlerdir. Bu kadar sık kullanılınca arıza yapma olasılığı kaçınılmazdır. Bu olumsuzlukların nüne geçmek için yıllık bakım yapılması gerekmektedir. Bu düşünceye sıcak bakmayan kullanıcılar daha sonrasında sorunlar büyüyerek mağduriyet yaşar ve daha fazla ücretler ödeyerek Ariston beyaz eşya servisi firmalarına başvuru yapmak durumunda kalmaktadır.

Ariston beyaz eşya servisi hizmetlerinden yıllık bakım, tamir gereği hatta taşınma durumunda montaj ve kurulum için arayabilirsiniz. Değerli ve külfetli olan beyaz eşyalarınıza kendinizin müdahale etmesi daha kötü sonuçlara neden olur. Bu yüzden Ariston beyaz eşya servisi hizmetlerinden destek almaktan çekinmeyin.

Ariston Beyaz Eşya Servisi Nasıl Çalışır?

Beyaz eşya servisi genelde gezici ekiplerdir. Ariston beyaz eşya servisi firmamızı çağrı merkezi numaralarından arayarak servis çağrısında bulunabilirsiniz. Firmamıza düşen her çağrıya mümkün olan en kısa sürede ulaşılmaktadır ve çağrılarınız güvenlik gerekçesi ile kayıt altına alınmaktadır.

Çağrınız alan gezici ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelir ve ürünü keşfeder. Ürünün arızası ya da yapılacak olan işleme karar verildikten sonra sizlere detaylı olarak fiyat bilgisi de dahil bilgi verilir. onay verdiğiniz andan itibaren ürün çalışması başlatılır. Genel olarak yerinde beyaz eşya servisi hizmeti yapılır ancak ürünün yerinde yapılması mümkün değilse ofis çalışması yapılmak üzere ürününüz teslim alınır. Yapılan işlemleri hepsi aşama aşama kayıt altına alınır ve sizlere de bakım yapılması için belge bırakılır. Bu sayede herhangi bir mağduriyet yaşanma ihtimalinin önüne geçilir.

Ariston Beyaz Eşya Servis Süreci

Adresinizden alınan ürünler ofislerde yeterli donanım ve ekipmanlar ile çalışması yapılır ve çalışma sonunda gerekli testlerden geçirilir. Test aşamaları da bittikten sonra ürünleriniz belirtilen gün ve saatte sizlere teslim edilir. yapılan işçilik ve takılan yedek parçalar Ariston beyaz eşya servisi firmasının belirttiği sürede garanti kapsamındadır. Firmamızdan en hızlı ve en garantili servis hizmetini almış olacaksınız. Ariston beyaz eşya servisi nasıl çalışır diye düşünebilirsiniz. Belirttiğimiz işlemlerin ve daha fazları kayıtlı belgeli profesyonel olarak sürdürülmektedir. Alanında uzman profesyonel ekip ve yeterli orijinal yedek parça depolarımız ile siz Ankara sakinlerine kaliteli hizmeti sunmaktayız.

İlk önceliğimiz müşteri memnuniyeti anlayışıdır. Çalışmalarımızın hepsi bu yol üzerinden devam eder. Bizlere olan güveninizin boşa çıkmaması için yapılan tüm çalışmalar kayıt altına alınır ve kesinlikle takip altındadır. Ariston beyaz eşya servisi ekiplerimiz güler yüzlü, dinamik ve yenilikçi personel porföyünden oluşmaktadır. Tüm beyaz eşya ürünlerinizi gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz. Bütçe dostu bir yaklaşımla hizmet talebi ücretlerini belirlemekte olup, müşterisinin arzusuna göre ödeme seçenekleriyle bu hizmetini de desteklemektedir. Müşterilerimiz diledikleri takdirde kapıda nakit ödeme yapabildikleri gibi diledikleri takdirde de kredi kartı ile ödeme de yapabilmektedir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA