Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Çamaşır Makinesi Servisi – Çamaşır Makinesi Tamiri

16.11.2020
762
Çamaşır Makinesi Servisi – Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır makinesi her evde bulunan temel beyaz eşya ürünleridir. Çamaşır makinesi her evde neredeyse her gün çalışmaktadır. Ev hanımlarının hayatını kolaylaştıran en önemli ihtiyaç ürünüdür. Eski zamanlarda çamaşır makineleri yerine elde yıkama sistemi mevcuttu. İnsanlar her gün elinde çamaşır yıkamak zorunda kalırdı. Teknolojinin hayatımıza kattığı en muhteşem ürünler arasında çamaşır makinesi ilk sıralarda yer almaktadır.

Kullanım fazlalığı nedeniyle çamaşır makineleri bir süre sonra arıza çıkarmaya hatta deforme olmaya başlar. Hemen yeni makine alımı da her zaman mümkün olmayabilir. Ayrıca çamaşır makinesi servisi hizmeti almadan yeni ürün almaya karar vermek doğru bir davranış olmayabilir. Uzun yıllar kullanılan makine olsa bile profesyonel gözüyle keşif yapılmalı onarımının mümkün olup olmadığı konusunda bilgi alınmalıdır.

Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Arıza yapan, eskisi gibi yıkamayan ya da farklı sesler çıkaran makinenizi değiştirmeden önce profesyonel destek almalısınız. Çamaşır makineleri birçok sebeplerle arıza yapabilir. En çok arıza durumu da kazan düşmeleri sonucunda yaşanır. Kazan düşmesi genelde kullanıcı hatalı kaynaklanmaktadır. Diğer cihazlarda olduğu gibi çamaşır makine kullanımı da bilinçli olarak yapılmalıdır. Anlayamadığınız ya da çözemediğiniz durumları çamaşır makinesi servisi ekiplerine danışabilirsiniz.

Çamaşır makinesi kullanım hatalarından ilki makineye kapasitesinden fazla yükleme yapmaktır. Her makine de sınırlı kg ayarı bulunur. 6 kg, 7kg, 8 kg, 9 ve 10 kg’ lık çamaşır makineleri bulunur. Aile içinde bulunan birey sayısına göre çamaşır makine kg seçimi yapılır. Çamaşır makineleri doldurulurken mutlaka bir elinizin rahatlıkla içine girebileceği bir pay bırakmalısınız. Yani asıl tıka basa makine içi doldurulmamalıdır. Fazla doldurulan ürün zamanla güç kaybı yaşar ve kazan iç monte adaptörlerinden yavaş yavaş kopma eğilimi gösterir.

Çamaşır makinesi servisi kazan değişimi işlemlerini kolaylıkla yapabilmektedir. Ayrıca makinede oluşan tüm arızalara çözüm sunabilme kapasitesine sahip kadroları mevcuttur. Makinenizde oluşan arıza durumlarında profesyonel yardım almanı önerilir. Adresinize gelen ekipler keşif çalışması yaparak arızayı kısa sürede tespit ederek onarım çalışmasına başlar.

Çamaşır Makinesi Onarım ve Bakım İşlemleri

Çamaşır makinelerinin zamanla kullanıma bağlı olarak bozulması ya da duraksaması beklenen olağan bir durumdur. Çamaşır makinesi servisi onarım ve bakım işlemleri çalışmasını zamanında yaptırmanız sizleri ek masraflardan kurtaracaktır. Be nedenle çalışması gerektiği gibi çalışmayan makineleriniz için erkenden önleminizi almalısınız. Ertelenen sorunlar daha fazla maliyete sebep olur ve sizleri mağdur edebilir.  Kurumsal firma tercihinizde uygun fiyat ve tamirat güvencesiyle sağlıklı olarak işlem yaptırabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Servisi Orijinal Parça Garantisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Bozulan çamaşır makinenize bilinçsiz kişilerin ve kaliteli hizmet sunmayan firmaların müdahale etmesine izin vermeyin. Kurumsal firma seçimi bu konuda önem arz etmektedir. Özellikle yedek parça temini yapıldığı zaman parçanın orijinal ve belirtilen sürede firma garantisinde olması sağlıklı yolda olduğunuzu gösterir. Çamaşır makinesi servisi hizmeti almak için piyasa değeri altında ucuz yollardan hizmet almayı tercih etmeyiniz. Bu seçenek sizlere daha pahalıya patlar ve bu tarz firmalar sorumluluk kabul etmez. Çamaşır makinesi servisi sunduğu tüm bakım ve onarım hizmetlerinde parça türüne göre size belirli bir süre garanti vermektedir.

Çamaşır makinesi servisi olarak siz değerli müşterilerimize imkanlarımızı zorlayarak en kapsamlı hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Uygun fiyat yüksek kalite standardını bozmadan müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Kurumsal firma olmanın gerekliliğini fazlasıyla yaparak güler yüzlü ve donanımlı ekiplerimiz ile kalitenin adresi olmanın adımlarını atıyoruz. Çamaşır makineleri tamiri ve bakımı işlemlerinde sizlere işinin ehli, makine dilini kullanabilen, en az masraf ile çözüm üretebilen personeller ile sorunları çözüme kavuşturuyoruz.

Genel olarak birçok tamir işlemlerini yerinde sizlere zaman kaybettirmeden yapmaya çalışıyoruz. Yerinde yapılması imkansız olan ürünler sizlerin onayı alınarak ofiste yapılması üzerine evlerinizden alınır. Sizlere verilen gün ve saatte aksama yapılmadan teslim edilir. Çamaşır makinesi servisi hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak her türlü cihaz problem ya da bilgi aktarımı talebinde bulunabilirsiniz. Uygun fiyat ile en kaliteli hizmet sunulmaktadır. Bu konuda en önemli husus çamaşır makinesi arıza yaptığında onu güvenli, kurumsal, tecrübeli, hızlı bir servise teslim etmeniz, ömrünü ve verimliliğini uzatır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA