Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Karşıyaka Beyaz Eşya Tamircisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Karşıyaka Beyaz Eşya Tamircisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Karşıyaka Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz Eşya Tamir Konularında İrtibat Numaramız;

0232 262 00 33

karsiyaka-beyaz-esya-teknik-servisi

karsiyaka-beyaz-esya-teknik-servisi

Çağrıyı aldıktan sonra Karşıyaka beyaz eşya tamiri ustalarımız kısa bir sürede her markalı beyaz eşyanızın çalışmasını sağlayarak doğrudan evinize müdahale ediyoruz. Müdahalelerin koordinasyonu, beyaz eşya teknisyenlerimizden birinin mevcudiyetine bağlıdır.

Çoğu beyaz eşya onarımı, aramayı takip eden gün içinde çözülür ve kapatılır. Karşıyaka’daki yaygın varlığımız sayesinde, size hızlı ve zamanında beyaz eşya yardım hizmeti sunabiliriz.

Onarımlar yalnızca orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilir ve beyaz eşyalarınızın işlevselliğini ve bütünlüğünü sağlar. Karşıyaka’da beyaz eşya yedek parça değişimlerinde 1 yıllık parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Karşıyaka beyaz eşya servisi-tamircisi olarak garanti dışı her marka beyaz eşya onarımlarında uzmanız.

İzmir Karşıyaka Beyaz Eşya Servisi

izmir-karsiyaka-beyaz-esya-servisi

izmir-karsiyaka-beyaz-esya-servisi

Karşıyaka Beyaz Eşya Tamircisi, her marka beyaz eşya onarımlarında kaliteli hizmetleri yılın 365 günü sağlamaktadır. Beyaz eşya servisleri izmir karşıyaka profesyonel beyaz eşya tamirlerinin tek adresidir. Markası ne olursa olsun bir beyaz eşya yıllar boyu çalıştığı için arıza meydana getirebilir. Bir beyaz eşya arızasında ise hemen bir beyaz eşya ustasından destek almanız gerekir.

Beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için onarım alanında kazanılan deneyime güvenin. Tüm arızalı veya bozuk ev aletlerinin kusursuz işleyişini geri kazandırabilen hızlı ve verimli bir servis hizmeti sağlıyoruz. Karşıyaka beyaz eşya servisi tamircisi firmamız servis fişi vermeden kesinlikle adresinizden ayrılmaz. Arıza ve servis kaydı için bir telefon kadar uzağınızdayız.

En Yakın Karşıyaka Beyaz Eşya Servisi

Uygun bakım ve yardım ile beyaz eşyalar, belirli arızalar göstermeden uzun süre dayanabilir.

Cihazları onarmak, genellikle yeni bir cihazla değiştirmekten daha ucuz bir çözümdür. Küçük bir onarımla normal şekilde çalışmaya devam edebilirler. Tamir etmek de yeni bir cihaz satın almaktan daha çevreci bir seçimdir.

Tüm onarımlar orijinal yedek parçalarla yapılır ve değiştirilen parçalar 1 yıl garantilidir. Uzman teknisyenimiz, arızaya neden olan arızayı değerlendirdikten sonra, müdahaleyi gerçekleştirmeden önce müşteri tarafından onaylanması gereken bir onarım maliyeti tahmini çıkarır. Karşıyaka beyaz eşya tamircilerimiz, yetkili servis kalitesinde yıllar boyu Karşıyaka ve İzmir genelinde hizmet vermektedir.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Karşıyaka Beyaz Eşya Servisi

Beko Servis İzmir Gaziemir

Narlıdere Beyaz Eşya Servisi

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA