Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Beko Servisi – Beko Beyaz Eşya Servisi

14.11.2020
642
Beko Servisi – Beko Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon ve daha birçok ürün kullanımı hakkında detaylı bilgilere sahip olmalısınız ve bu bilgilere ulaşmak Beko servisi ve Beko mağaza personelleri sayesinde çok kolay. Her türlü detaylı bilgiyi mağaza yetkililerinden edinebilirsiniz.

İçindekiler

Beko ServisiBeko ticaret, 1983 yılından itibaren güçlü tecrübe birikimi ile Beko markası adı altında Türkiye beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun 1990’lı yıllardan itibaren yurt dışı faaliyetlerine yönelmesiyle, Beko ihracat markası olarak belirlendi. 2000 yılına gelindiğinde ise Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun yeniden yapılanması sonucu Beko, Beko Ticaret A.Ş. bünyesinden çıkarak, Arçelik markası ile birlikte Arçelik A.Ş. çatısı altına girdi.

Beko Beyaz Eşya Markası

Yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olma özelliğini taşıyan BEKO, yola “Dünya Markası” olma hedefiyle çıktı. Türkiye pazarındaki başarının 90’lı yılların başından itibaren yurt dışına da taşınmasıyla birlikte Beko markası dünyanın 100′ den fazla ülkesinde 280 milyon tüketicinin günlük hayatının bir parçası haline geldi. Bugün dünyanın herhangi bir yerinde her iki saniyede bir, bir Beko markalı ürün satılıyor. Beko servisi Beko markalı ürünlerinin kullanımının artmasıyla ihtiyaca karşılık gelişen sektör ağıdır.

İsminden yıllardır söz ettiren ve en fazla tercih edilen markanın ürünlerinin kalitesi tartışılamaz. Ürün kullanımında müşteri memnuniyeti ile kurumsal firmalarda başarılı firma olarak yerini almaktadır. Ürünlerin çok kaliteli olması asla bozulmayacağı anlamına gelmez ve hiçbir firma bu garantiyi veremez. Arızalanan Beko ürünlerinizin onarılması için Beko servisi firmaları devreye girmektedir. Beko servisi kısa sürelerde en kaliteli hizmeti sunarak mağduriyetinizi gidermektedir.

Beko Servisi Nasıl Çalışır?

Beko servisi ulaşılabilir olmanın uzman ekip kadrosu ile birleştiği hizmet anlayışı sayesinde sunulan kaliteli hizmet başarının göstergesi olmaktadır. Klima, kombi, buzdolabı, fırın gibi çeşitli Beko marka ürünleri tecrübeli uzman ekipler tarafından en ince detaylarına kadar incelenir. Yaz aylarında klima bakımları, kış aylarında kombi bakımları mevsim girişlerinde erken bakım yapılarak mevsime hazırlanmalıdır. Beko servisi hizmetleri doğrultusunda ekiplerin sağlamış olduğu garantili hizmet imkanlarından faydalanmak için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Beko Servisi Hizmet Ağı

Beko servisi yaşam alanlarınızda bulunan elektronik cihazların tümüne hitap edebilecek yeterlilikte, kaliteli ve orijinal ürünler kullanarak hizmet sunmaktadır.

⚡ Buzdolabı: Beko marka buzdolabınız hangi model olursa olsun tüm bakım, onarım, parça tedariğini yapabilmektedir. Buzdolabında aksesuar parçaları en çok ihtiyaç duyulan malzemelerdir. Tüm modellere uygun aksesuar ya da parça temini yapılabilmektedir.

Beko servisi sadece evlere değil cafe de, iş yerlerinde, işletmelerde kullanılan ev tipi veya ofis tipi dolapların servis hizmetini de sağlamaktadır. İş yerlerinde kullanılan buzdolapları sirkülasyonun fazla olması nedeniyle bakım ve onarımı daha sık yapılmalıdır. Aksayan bir işleyiş durumunda beklemeden Beko servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

⚡ Fırın ve Ankastre: Fırınlar evlerde, restaurantlarda ve daha birçok işletmede kullanılan pişirme araç gereçleridir. Fırın kullanımı basit bir uygulamaya sahiptir ancak bilgi sahibi olmak gerekir. Ürünü aldığınızda ilk olarak kullanma kılavuzunu dikkatli olarak okuyunuz. Kullanımını anlamadığınız özellikleri Beko servisi firmamıza danışabilirsiniz.

Beko Beyaz Eşyaları

Beko Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya kullanımında önemli detaylardan biri ürünlerin temizliğidir. Yanlış yapılan temizleme yöntemleri elektronik cihazlarınıza zarar verebilir. İlk olarak tüm elektronik cihazlarınızın suyla temas etmesi kesinlikle yanlıştır. Mutfak robotları, küçük ev aletleri gibi ürünlerin motor kısımları su altında yıkanmaması gereken ürünlerdir. Cihazların içinde bulunan kullanma kılavuzlarında bu cihazların temizlik önerileri mutlaka mevcuttur. Kılavuzu okuyarak doğru temizleme yöntemini uygulayabilirsiniz.

En çok yapılan temizlik hatalarından biri de fırın içinde ağır kimyasal kullanımıdır. Ağır kimyasallar ile silinen fırınlar içinde kimyasal atıkları ve kokusu uzun bir süre kalıcı olmaktadır. Bu da fırında yemek pişirme esnasında kokuların ve atıkların yemeklerinize bulaşmasına sebep olur. Doğrudan kimyasallı yemek tüketmiş olacaksınız. Bu nedenlerden dolayı elektrikli pişirme ürünleri temizliğini mutlaka kılavuzda yazan bilgiler doğrultusunda yapmalısınız.

Ankara’ da her semte hizmet verebilen hizmet ağımızla tüm elektronik eşyalarınıza çözüm getirmekteyiz. Arızalanan ürünlerinizi Beko servisi firmamıza servis çağrısı yaparak kısa sürede eski haline dönüştürebilirsiniz. Sağlıklı ve doğru bir yol izlemek için arıza durumunda cihazlara kendiniz müdahale etmeyiniz. Beko servisi ekiplerinin adresinize gelmesini bekleyiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA