Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

İnegöl Bosch Servisi 0224 250 16 06 | En Yakın Beyaz Eşya Servisi

İnegöl Bosch Servisi 0224 250 16 06 | En Yakın Beyaz Eşya Servisi

İnegöl Bosch Beyaz Eşya Servisi

0224 250 16 06

İnegöl Bosch Beyaz Eşya Servisi 

İnegöl Bosch Beyaz Eşya Servisi

İnegöl Bsoch Beyaz Eşya Servisi olarak amacımız, uygun fiyatlı ve rekabetçi fiyatlarla en yüksek düzeyde profesyonel hizmet sunarken memnuniyetinizi sağlamaktır.

Bosch beyaz eşya onarımlarında kullanılan tüm parçalar için 1 yıllık garantinin yanı sıra işçilik garantisi de sağlamaktayız.

Bosch beyaz eşya tamirlerinde uygun fiyatlarımız var ve uygun maliyetli uzatılmış garantiler sunuyoruz.

ORİJİNAL CİHAZ PARÇALARI KULLANIYORUZ – Gezici servis araçlarımızda geniş bir orijinal Bosch beyaz eşya parçaları stoğu taşıyoruz, bu nedenle çoğu onarım ilk ziyarette tamamlanır.

İYİ EĞİTİMLİ PROFESYONELLER – Profesyonel teknisyenlerimiz gelişmiş arıza tespit ekipmanı kullanır ve cihazınızın ömrünü desteklemek için iyi eğitimlidir. İnegöl’de bosch garanti süresi dolan beyaz eşya arızalarınızda yetkili servis kalitesinde hizmet vermekteyiz.

Ayrıca inegöl samsung servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

İnegöl Bosch Buzdolabı Servisi

0224 250 16 06

İnegöl Bosch Buzdolabı Servisi 

İnegöl Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch buzdolabı cihazınızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, arıza tespitine yardımcı olacak ve gerektiğinde bir servis randevusu ayarlayacak yetenekli buzdolabı tamir ustalarımızdan biriyle konuşabilirsiniz. Bir servis ekibine ulaşmak için lütfen arayın.

Özellikle sıcak yaz günlerinde Bosch buzdolabınızın arıza yaptığını görmek can sıkıcı olabilir, bu durumda ise ürünlerinizin bozulmaması için bir servis ile görüşmeniz gerekir. İnegöl’de bulunan bosch buzdolabı servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Garanti dışı olan Bosch buzdolabı arızalarında en iyi hizmeti sizlere sağlamaktayız. Ayrıca bosch buzdolabı gaz dolumu gibi işlemleriniz içinde servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca inegöl beko servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bosch Servisi İnegöl

0224 250 16 06

İnegöl bosch beyaz eşya servisimiz sizlere en iyi hizmeti vermek için gezici servis araçları ile 7/24 hizmet vermektedir. Bosch beyaz eşyalar kaliteli bir markanın ürünleri olsa da zaman zaman arızası meydana geldiğinde bir beyaz eşya servisinden, ustasından veya tamircisinden destek alması gerekir.

Bunun yanı sıra Bosch beyaz eşya arızalarında çağıracağınız servisin teknik servis olup olmadığına dikkat etmeli ve mutlaka ödeme yapmadan önce servis fişi almalısınız. İnegöl neresinde olursanız olun 0224 250 16 06 numarasını aramanız sonrasında bosch teknik servis ustalarımız sizinle iletişime geçer ve istediğiniz saatte adresinizde olarak bosch beyaz eşyanızda arıza tespiti yaparak sizin de onayınız dahilinde tamirlerini, onarımlarını veya orijinal parça değişimlerini sağlar.

Ayrıca inegöl bosch servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA