Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

İnegöl Beko Servisi 0224 250 16 06 | Servis Telefon Numarası

İnegöl Beko Servisi 0224 250 16 06 | Servis Telefon Numarası

İnegöl Beko Beyaz Eşya Servisi

0224 250 16 06

İnegöl Beko Beyaz Eşya Servisi

İnegöl Beko Beyaz Eşya Servisi

İnegöl Beko Beyaz Eşya Servisi, her türlü beko beyaz eşya tamir servisini yapmaktayız ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamayı taahhüt ediyoruz. İnegöl beko servis ekibimiz tüm büyük beyaz eşyaların bakımını ve onarımını yapabilir;

Beko buzdolapları
Beko dondurucular
Beko çamaşır makineleri
Beko çamaşır kurutma makineleri
Beko bulaşık makineleri

İnegöl Beyaz Eşya Servis ekibimiz garanti dışı Beko beyaz eşyaları hızlı, verimli ve etkili bir şekilde tamir edebilir, parça değişimi yapabilir. İnegöl Beko Beyaz Eşya Servisi olarak güler yüzlü ekiplerimiz ile kaliteli hizmetler sunmaya özen gösteriyoruz. Size kolaylık sağlamak için, yerinde tamir hizmetlerimiz vardır.

Beko beyaz eşya servisimiz garanti dışı beyaz eşya cihazınızda yapılan tüm işçilik garantisi dahil olmak üzere, cihazlarınızın onarımında kullanılan tüm parçalar için garanti vermektedir.

Ayrıca nilüfer profilo servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Beko Buzdolabı Servisi İnegöl

0224 250 16 06

Beko Buzdolabı Servisi İnegöl 

Beko Buzdolabı Servisi İnegöl

Herhangi bir elektronik beyaz eşya cihazı gibi, Beko markası ile kullandığınız buzdolabınız da zaman zaman sorun yaşayacaktır. Bunların çoğu kolay düzeltmelere sahip olacaktır, tabii bu durum bir buzdolabı ustası tarafından tamir edilirse.

Bir servis görevlisi çağırmadan önce evde halledebileceğiniz sorunlardan bazıları ve bazılarının düzeltilmesi için bir profesyonele ihtiyacınız olacaktır. Bununla birlikte, bazı durumlarda bir buzdolabı sorununun düzeltilmesi kolay olmayabilir ve değiştirilmesi gerekebilir. Fakat değiştirmek yerine bir servis çağırarak arıza tespiti yaptırmalısınız.

İnegöl beko buzdolabı servisimiz garanti süresi olmayan buzdolabı arızalarında aynı gün hizmet vermektedir. Beko markalı buzdolabı arızalarınız için 0224 250 16 06 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca nilüfer ariston servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

İnegöl Beko Teknik Servisi

0224 250 16 06

Beko beyaz eşya cihazlarınızın onarılması artık ekonomik değilse, her zaman dürüst olarak onarım yapılmayacağını sizlere belirtiriz. İnegöl Beko Teknik Servisimiz beyaz eşya arızalarında onarımlarını en uygun ücretler ile yetkili servis kalitesinde sağlamaktadır.

İnegöl Beko Teknik Servisimiz garanti süresi olmayan Beko beyaz eşya arızalarında, tamir yapmanın yanı sıra yedek parça değişimlerinde orijinal yedek parça değişimi yaparak 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermektedir.

Cihazınızı tamir edecek doğru teknisyeni seçmek, karar verme sürecinizde çok önemli bir adımdır. Çağıracağınız servisin teknik servis olup olmadığını mutlaka sormalısınız.

Ayrıca bursa beko servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA