Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Beko Servis Antalya Konyaaltı 0552 219 62 59 | Beko Teknik Servis Hizmetleri

Beko Servis Antalya Konyaaltı 0552 219 62 59 | Beko Teknik Servis Hizmetleri

Beko Beyaz Eşya Servisi Antalya Konyaaltı

Çağrı Merkezimize Arıza Kaydı Bırakmak İçin;

0552 219 62 59

beko-beyaz-esya-servisi-antalya-konyaalti

beko-beyaz-esya-servisi-antalya-konyaalti

Mutfağınız benzersizdir ve beyaz eşya cihazlarımız özgünlüğünüzü göstermenize yardımcı olur. Konyaaltı Beko Beyaz Eşya Servisi olarak da sunduğumuz hizmet de benzersizdir.

Uzun yıllara dayanan deneyim ve iyi gelişmiş bir ağ ile Beko beyaz eşya tamir hizmetleri, güvenilirlik, profesyonellik ve adil ve şeffaf koşullar ile eş anlamlıdır. Garanti süresi sona erdikten sonra teknisyenler Beko beyaz eşya cihazınızı onaracaktır.

Her sorun, servis ekibi tarafından önceden analiz edilir, böylece teknisyenler, onarımı gerçekleştirmek için gerekli olabilecek ekipman ve parçalara sahip olur. Ekibimiz, sorunu teşhis etmeniz için size telefonla yardımcı olmaya hazırdır.
Hasar tespiti yapıldıktan sonra size arızanın giderilmesi için bir fiyat verilir ve onayınız ile beyaz eşya cihazınız yerinde onarıma başlar.

Teknisyenler, Beko beyaz eşya onarımını yerinde ve mümkün olan en kısa sürede halletmek için mevcut tüm araçlarla donatılmıştır.

Ayrıca konyaaltı beyaz eşya tamircisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konyaaltı Beko Beyaz Eşya Ustaları

Çağrı Merkezimize Arıza Kaydı Bırakmak İçin;

0552 219 62 59

konyaalti-beko-beyaz-esya-ustalari

konyaalti-beko-beyaz-esya-ustalari

Konyaaltı Beko Beyaz Eşya Servisimiz, müşterinin gereksinimlerine uyan bir ekiptir. Talebinize hızlı bir şekilde cevap veriyoruz, verdiğimiz hizmetler ise 12 aylık parça ve işçilik garantisine sahiptir.

Onarım için gün, saat ve fiyat konusunda müşteri ile önceden anlaşıyoruz. Şart ve koşullarınıza uyuyoruz. Servis ücreti hakkında her zaman sizleri bilgilendiriyoruz fakat arıza tespiti yapmadan arızanın ne olduğunu anlamak mümkün olmayabilir.

Zaman zaman meydana gelen beyaz eşya arızalarında size en yakın beyaz eşya ustasından, servislerinden, tamircilerinden hizmet almanız gerekir. Konyaaltı genelinde ise bu hizmeti size her zaman sağlıyoruz.

Ayrıca konyaaltı beyaz eşya servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Beko Teknik Servisi Konyaaltı

Çağrı Merkezimize Arıza Kaydı Bırakmak İçin;

0552 219 62 59

Beko beyaz eşya arıza durumlarında her zaman en iyi şekilde yanınızda olmaya çalışıyoruz. Beko beyaz eşyaların önemini hepimiz biliyoruz, yıllar boyu kullanılan beyaz eşyalar da birden bire maalesef arızalar meydana gelebiliyor. Arıza durumlarında bir teknik servisten destek alınması en doğru karar. Tabi tanıdığınız bir tamirci yoksa internetten arama yaparak bir servis talebinde bulunuyorsunuz.

Bunu yaparken servisin teknik servis olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Konyaaltı Beko Teknik Servisi, garanti süresi dolan beyaz eşya arızalarınızda ve onarımlarınızda 7/24 hizmet vermektedir.

Ayrıca konyaaltı buzdolabı servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA