Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Arçelik Teknik Servis – Arçelik Uzman Servisi

13.11.2020
686
Arçelik Teknik Servis – Arçelik Uzman Servisi

Arçelik teknik servis hizmetleri siz değerli müşterilerin tüm Arçelik marka ürünleri için servis hizmeti sunmaktadır. Bulaşık makinesi, fırın, ankastre gibi elektronik cihazların tamir kurulum gibi işlemlerini tamamlamaktadır. 1955 yılından bu yana hizmet sektöründe üstün başarılara imza atmış Arçelik firmasının tüm ürünleri firmanın garantisi kapsamında sizlere sunulmaktadır.

Türkiye’de birçok evde ve iş yerinde beyaz eşya ürünleri bulunmaktadır. Beyaz eşya tamiri, kurulumu ve bakımı sektöründe hizmet vermekte olan firmamızı diğer servislerden ayıran en büyük özellik konusunda uzman teknik ekibimizin yanında konusunda uzman ve müşteri odaklı çalışan size arıza ile ilgili ücretsiz bilgi paylaşımı yapan çağrı merkezimizin olmasıdır. Tam donanımlı gezici acil Arçelik teknik servis ekibi olası arızalara %80 oranında gün içinde müdahale etmektedir.

Teknik servisimizde en uygun fiyat garantisi ile beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü olabilmesi ve daha sağlıklı kullanabilmeniz için bakım işlemleri yapılmaktadır.  Arçelik teknik servis, gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve kendini gelişen teknolojiye göre aldıkları eğitimler sayesinde üst seviye bilgi donanımına sahip ustalardan oluşmaktadır.

Beyaz eşya kullanımında yaptığınız bazı hatalar, çok kısa zaman dilimlerinde çeşitli arızaları görmemize ya da ürünlerinizin performansları açısından çok düşük kalitede deneyimler almanıza neden olabiliyor. Kullanım esnasında gerçekleştirilen bazı hatalar sadece çamaşır makinesi gibi belirli bir yelpazeyi kapsayan hususlar değildir. Hayatımızın önemli parçaları olan beyaz eşya ürünleri arasında bulunan tüm ürünlerle ilgili kullanım esnasında yapılan hatalar ürünlerin kullanım ömürlerinin çok kısa olmasına yol açabiliyor.

Arçelik Teknik Servis

Arçelik Teknik Servis Çalışmaları

Teknik servis çalışmaları elektronik cihazlar denilince akla gelen tüm cihazlara hizmet sunan birimdir. Yaşam alanlarında bulunan cihazlar hayatımızı kolaylaştıran cihazların bakımı ve temizliği kullanım süresinin uzun olması için önem taşımaktadır. Arçelik teknik servis ekibi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetin yüzü olan ve bizi biz yapıp firmamızı temsil eden değerli ustalarımızı özenle seçip, işlerinin ehli ve önceliğinin müşteri memnuniyeti olduğundan emin olduktan sonra çalışmalara başlamaktayız. Sizlere Arçelik teknik servis çalışmaları hizmetini birçok firma sunmakta ve her birinin kendisine göre avantajlı veya dezavantajlı olduğu alanlar illaki vardır ve olacaktır. Fakat bu durumu minimize edip sizlere en kaliteli Arçelik teknik servis hizmetini sunmak adına bizim ekibimizde yer alan her eleman özenle ve titizlikle seçiliyor. Siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini hemen gidermek adına eğer mümkünse cihazınız evinizden taşınmadan olduğu yerde hızlı bir şekilde onarılıp, mağduriyetinizin giderilme süresini azaltmak hedeflenmektedir. Eğer cihazın ev ortamında onarımı mümkün olmayan bir arızası mevcut ise cihazınız atölyemize alınıp işinin ehli ustalarımız tarafından en kısa süre içerisinde onarılıp ardından test işlemleri tamamlanıp siz değerli müşterilerimize teslimi yapılmaktadır.

Arçelik Teknik Servis Fiyatları

Arızalanan ürününüz garanti kapsamında değilse arıza durumuna göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Firmamıza servis çağırısı yaptıktan sonra en kısa sürede teknik servis personellerimiz adresinize gelerek arıza durumunu kontrol eder. Yapılan keşiften sonra problem çözüme kavuşunca ekiplerimiz sizlere en makul fiyatları verecektir. Arçelik teknik servis fiyatları hizmeti sunarken fiyatlandıranın önemi göz önünde bulundurulur. Kaliteli hizmet minimum fiyat anlayışı kurumsal firmaların fiyatlandırma politikasıdır. Arçelik teknik servis firmamız bu fiyat politikası doğrultusunda fiyatlandırma yapmaktadır.

Günlük hayatın aksamaması için bozulan ürünlerinizin en kısa sürede tamirinin yapılması gerekmektedir. Arçelik teknik servis beyaz eşyaların bakım ve onarımlarını yapan bir teknik servistir. Bakım gerektiren beyaz eşyalar için bakım yapar, bu sayede beyaz eşyaların arızalanmasını da engellemiş olur.

Beyaz eşya Arçelik teknik servis sayesinde Arçelik marka beyaz eşyalar daha uzun süre kullanılıyor. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, klima ve kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar düzenli kullanımda bakımları yapılması gereken cihazlardır. Aksi durumda bu eşyalar arıza çıkarır ve masrafı çok olacak onarımlar gerektirebilir.

Arçelik Teknik Servis Beyaz Eşya

Arçelik teknik servis beyaz eşya hizmeti veren servisimiz beyaz eşyaların bakımlarını ve arıza durumunda sorunları geçmiyorsa ve devam ediyorsa arıza onarım desteği vermektedir. Beyaz eşyalarla ilgili herhangi bir arıza durumunda firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Teknik servis elemanları alanında uzman marka ve ürüne göre çözüm geliştirebilen yaratıcı personel kadrosundan oluşmaktadır. Arızalanan ürünlerinizi çok kısa sürede onararak gerekli testleri yaparak sizlere teslim edebilmektedir. Her açıdan hızlı ve emin bir servis anlayışı sunduğumuz tüm Arçelik ürünlerinizde arıza olması koşulunda Arçelik teknik servis firmamıza ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA