Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Nilüfer Profilo Servisi 0224 250 16 06 | Bursa Nilüfer Servisi

Nilüfer Profilo Servisi 0224 250 16 06 | Bursa Nilüfer Servisi

Nilüfer Profilo Teknik Servisi

0224 250 16 06

Nilüfer Profilo Teknik Servisi

Nilüfer Profilo Teknik Servisi

Nilüfer Profilo Teknik Servisimiz, elektrikli Profilo beyaz eşyaların mekanik aksanlarını, elektrikli aksanlarını, elektronik ana kartlarını değiştirerek veya arızalarına göre tamir eder. Profilo beyaz eşya teknik servis ekip ustalarımız arızalı beyaz eşyaları veya parçaları onarabilir.

Çamaşır kurutma makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı-dondurucu, bulaşık makinesi teknisyeni ustalarımız büyük cihazların onarımında uzmandır. Programlar veya döngüler sırasında artık çalışmayan veya duran cihazlar, kötü çalışan cihazlara (model) bağımsız olarak tüm Profilo beyaz eşyaların onarımlarını Nilüfer genelinde sağlayabiliriz. Nilüfer Profilo teknik servisimizin çok yönlü olduğunu söylememiz yeterli olacaktır.

Garanti dışı olan Profilo beyaz eşya arızalarınız için 0224 250 16 06 çağrı merkezi numaramızdan bizimle iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca nilüfer ariston servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Nilüfer Profilo Servis Ücretleri

0224 250 16 06

Nilüfer Profilo Servis Ücretleri

Nilüfer Profilo Servis Ücretleri

Nilüfer Profilo Beyaz Eşya Servis ustalarımız garanti dışı olan Profilo beyaz eşyaların arızasını teşhis ettikten sonra müşteriye bir fiyat teklifi sunar, ardından onarım, kontrol testleri, beyaz eşya cihazını yeniden başlatma ve bir servis fişi bırakma işlemlerine devam eder.

Nilüfer Profilo Beyaz Eşya Servisi ustalarımız yetkili servis kalitesinde ve diğer servislerden daha uygun ücretler ile sizlere hizmet vermektedir. Bütçenizi düşünerek verdiğimiz hizmetlerde aynı zamanda 12 aylık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

0224 250 16 06 numarasından servisimiz ile iletişime geçebilir, profilo beyaz eşya tamiri servis ücretleri, parça değişim ücretleri gibi konular hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Nilüfer semt ve mahallelerinde 7/24 hizmet vermeye yıllar boyu devam ediyoruz.

Ayrıca nilüfer arçelik servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Profilo Buzdolabı Servisi Nilüfer

0224 250 16 06

Profilo buzdolabı arızasını onarmak için bir çözüm mü arıyorsunuz? Nilüfer Profilo Buzdolabı Servisimizi arayarak buzdolabı ustalarımızdan destek alabilir ve aynı gün sorununuzu çözebilirsiniz.

Özellikle Bursa sıcaklarında veya gerekse kış aylarında olsun evimizin vazgeçilmez eşyası olan buzdolaplarının düzgün çalışması oldukça önemlidir. Sıcak bir yaz gününde buzdolabınızın arıza meydana getirdiğini düşünmek kabus olabilir.

Profilo buzdolapları ise her ne kadar dayanıklı olsa da arızaları zaman zaman meydana geldiğinde Buzdolabınız eskisi kadar soğuk  olmayabilir ve içeride saklanan yiyecekleriniz için çok rahatsız edici olabilir. Bu nedenle hızlı tepki vermelisiniz. Büyük cihaz onarım uzmanı olan Nilüfer Profilo Buzdolabı Servisimiz size tamir hizmeti vererek rehberlik edecektir.

Ayrıca nilüfer profilo servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA