Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi – Bulaşık Makinesi Servisi

12.11.2020
527
Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi – Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makinesi servisi yılların vermiş olduğu teknik bilgi birikimi, deneyim ve tecrübeye dayanarak Ankara’ da beyaz eşya servisi olarak faaliyet göstermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından izleyen profesyonel teknik servis ekibimiz cihazınızın her türlü sorununu ve arızasını profesyonelce çözmektedir. Size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Arçelik Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesinin icat edilmesi ile ilgili ilginç bir hikaye anlatılır. Varlıklı ve geniş bir çevresi olan Josephine Cochran, sık sık verdiği geniş katılımlı partilerden sonra, hizmetçilerin kirli tabak, bardak gibi şeyleri yıkarken çok fazla kırıklarını görür ve buna sinirlenerek 1885 yılında patentini aldığı bulaşık makinesini icat eder.

Beyaz eşya sektöründe rağbet gören ürünlerden birisi de bulaşık makineleridir. Teknolojinin gelişmesiyle bulaşık makinesi evlerde bulaşıkların daha az su tüketerek, zaman ve enerji tasarrufu sağlayan önemli bir üründür. Çalışan ya da çalışmayan ev hanımlarının en büyük yardımcısıdır. Evimizin bu özel makinesi zamanla kullanıma bağlı olarak aksamalar yapabilir. Arçelik bulaşık makinesi servisi arıza, kurulum, tamirat gibi cihaz problemlerini çözüme ulaştıran servis hizmetidir.

Bulaşık Makinesi Arızaları

Evde akşam yemeklerinden sonra siz de aynı şeyi düşünmüyor musunuz; bulaşık makinesi dünyanın en iyi icatlarından biri, evlerin, annelerden sonraki süper kahramanı! Düşünsenize, eskiden ne kadar zordu tencereleri, tabakları, kaşık çatalları tek tek yıkamak. Şimdi ise sudan geçirip makineye yerleştirmeniz yeterli. Her şey bu kadar kusursuz işlerken bir anda her şey değişebilir ve bulaşık makineniz bozulabilir. Elbette yaşanmasını hiç istemeyeceğiniz bu durum eğer başınıza gelirse ne yapacağınızı, sorunu nasıl anlayacağınızı biliyor musunuz?

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesinde en çok karşılaşılan sorunlardan biri makinenin su almaması ve deterjanın çözünmeden olduğu gibi kalmasıdır. Peki her şey bu kadar yolundayken makine neden birdenbire bozulur ve neden su almamaya başlar?

Su almama ve deterjanın olduğu gibi çıkma sorunlarının birçok nedeni olabilir. Bulaşık makinesindeki kimi parçalar da bu arızalara sebep olabilir. Bu durumda yapmanız gereken Arçelik bulaşık makinesi servisi çağrı merkezimizi aramak ve servis yazdırmak en doğru seçenek olacaktır. Bulaşık makinesi, bulaşıkları temiz yıkamıyor, bulaşıklar kurumadan çıkıyor ve leke bırakıyor. Bu durumda makinenin tuzu veya parlatıcısı azalmış olabilmekle birlikte, makinenin fıskiyelerinin arızalı olma ihtimali, bulaşıkların dikey olarak yerleştirilmemiş olması gibi görsel kontroller yapabilirsiniz. Ayrıca rezistans ya da termostat arızalı olabilir. Sorun yine giderilmiyorsa Arçelik bulaşık makinesi servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi Bakım Önerileri

Arçelik bulaşık makinesi servisi, bakımı konusunda, bulaşık artıklarından, kalan yemek tortuları zamanla pompada, oluşan katranla alt süzgeçleri, tıkamaktadır. Bulaşıkların daha temiz çıkabilmesi, için süzgeçleri ayda, bir çamaşır sodası, ile temizlemenizde yarar vardır. Bulaşık makinenizde kırılan bardak ya da tabak parçalarına dikkat etmenizde fayda var kırık cam parçaları pompa motoruna ve yıkama motoruna kaçıp arızaya sebep verebilmektedir bu duruma özellikle dikkat edilmesi birinci önceliktir.

✴ Bulaşık makinesine koyduğunuz kimyasallar sadece bulaşık makinesi eşyalarına ait temizleyiciler olmalıdır. Ayrıca seçtiğiniz bulaşık makinesi yıkama ürünleri konusunda Arçelik firmasının tavsiye ettiği deterjan ürünleri kullanmalısınız. Eğer deterjanınız olduğu gibi çıkıyorsa ve bulaşıklarınızı temizlemiyorsa doğru deterjanı kullanmıyor olabileceğiniz gibi makinadaki pervaneler de tıkanmış olabilir. Bu yüzden önce iki pervaneyi de sökerek tıkalı olup olmadıklarını kontrol edin, ardından ihtiyacınıza uygun bir deterjan seçimi yapın.

Bulaşık makinesi koruması, bulaşık makinesi bakımı ve bulaşık makinesi ürünlerinin doğru kullanımı, bulaşık makinenizin genel olarak en iyi durumda kalmasını sağlamak ve problemlerden kaçınmak için önemlidir. Bulaşık makineniz çoğunlukla kendi kendini temizler. Program sekansını ayarlayarak, örneğin, temizlik sıcaklığını arttırarak, kalıntıları düzenli aralıklarla otomatik olarak temizler. Ancak daha fazlası da gereklidir. Düzenli bulaşık makinesi temizliği ve bakımı konusunda Arçelik bulaşık makinesi servisi ekiplerimize danışarak bilgi alabilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyeti, odaklı çalışan, firmamız size arıza hakkına ücretsiz bilgi paylaşımı yapan yaklaşıma sahiptir. Yerinde ve anında müdahale imkanı 7/24 esasına göre sizlere en kısa sürede çözüm ve hizmet vermekteyiz servis talebi durumunda anında aynı gün Arçelik bulaşık makinesi servisi hizmeti vermekteyiz ve size bir telefon kadar yakınız bizimle iletişime geçip fiyat almadan karar vermeyiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA