Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Bayraklı Siemens Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Bayraklı Siemens Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Bayraklı Siemens Teknik İzmir Servisi

SİEMENS SERVİSİ TELEFON NUMARASI

0232 262 00 33

bayrakli-siemens-teknik-izmir-servisi

bayrakli-siemens-teknik-izmir-servisi

Bayraklı Siemens Servisi , evinizdeki tüm eski ve yeni cihazları çalıştırabilen, bakımını ve onarımını yapabilen iyi eğitimli ve kalifiye personeli ile Bayraklı ‘da beyaz eşya için en kaliteli hizmet olarak ün kazanmıştır. Teknisyenlerimiz sektördeki en iyi, yüksek nitelikli ve kibardır. Arızalı cihazın onarımını bize emanet ederek ikna edebilir ve tamamen tamir edilmiş ve çalışır durumda iade edeceğimiz kısa sürede şaşırabilirsiniz.

Narlıdere Beyaz Eşya Servisi olarak da Narlıdere genelinde hizmet vermekteyiz.

İzmir Bayraklı Siemens Servis garanti dışı olan Siemens beyaz eşya onarımlarında teknik servis hizmetleri vermektedir. Daha fazla bilgi için bugün bize ulaşın. 0232 262 00 33 numaralı telefondan Siemens beyaz eşya onarımları için arayın. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Siemens Bayraklı servis ustalarımız hafta sonları dahil 7/24 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Bayraklı Vestel Servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

En Yakın Bayraklı Siemens Servisi

en-yakin-bayrakli-siemens-servisi

en-yakin-bayrakli-siemens-servisi

İlk hasar belirtisinde onarıma başlamak neden önemlidir? Bayraklı Siemens Servisi uzun yıllardan beri evdeki Siemens ev aletlerini onarmaktadır. Sık sık yanmış ana kart, sızıntılar, kırık motorlar ile karşılaşıyoruz. Bu hataların birçoğu önlenebilirdi. Bazen talihsiz koşullar nedeniyle beyaz eşya arızaları olabilir. Bir arızadan şüpheleniyorsanız – olağandışı gürültü, vızıltı, sızıntılar, çalışma modlarını değiştirirken ihlaller – bizi arayın. Derhal, gecikmeden!

Bayraklı genelinde aynı gün servis hizmeti almak için Siemens telefon numaramıza hemen ulaşarak arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz. En yakın Bayraklı Siemens Servisimiz gezici servis araçlarımız ile kesintisiz hizmet vermektedir.

Ayrıca Samsung Servisi İzmir Karşıyaka içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bayraklı Siemens Servis Noktası

Siemens servis noktamızda ve hizmetimizde hedef kalite ve hızdır, ancak ikincisi birincisinin pahasına değildir. Onarımları yerinde gerçekleştiririz, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı diğer beyaz eşyaların onarımı ve parça değişimleri için ilgili hizmeti alırsınız. Hasarın türü evde çıkarılmasına izin vermiyorsa, cihazın test ve onarımı serviste yapılmalı, ardından tekrar harekete geçiyoruz. Teknisyenlerimiz çamaşır veya bulaşık makinesini alır ve tamir edilmiş ve parçası değişmiş ise parça garantili olarak evinize geri getirir.

Torbalı Beko Servisi ustalarımıza 0232 262 00 33 numarasından ulaşabilirsiniz.

Bayraklı Siemens Servisi ustalarımız servis fişi mutlaka verir, böyle bir durumda servis fişi almayı unutmayınız. Ayrıca servis olarak parça değişimlerinde 12 aylık parça garantisi veriyoruz. İzmir Beyaz Eşya Servisi ustalarımız da her marka ve model beyaz eşya onarımlarını sağlamaktadır.

Ayrıca Gaziemir Buzdolabı Servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA