Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Samsung Servis İzmir Karşıyaka 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Samsung Servis İzmir Karşıyaka 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

İzmir Karşıyaka Samsung Teknik Servis

SAMSUNG BEYAZ EŞYA ONARIMLARI ve BAKIMLARI İÇİN;

0232 262 00 33

izmir-karsiyaka-samsung-teknik-servis

izmir-karsiyaka-samsung-teknik-servis

Samsung Servis İzmir Karşıyaka , Karşıyaka’daki ev aletlerinin orijinal parça kullanılarak acil profesyonel onarımını ve evde tüm teknik sorunları ortadan kaldırma becerisini sunmaktadır.

Bir ev ziyareti ile Samsung beyaz eşyanızı tamir ediyoruz, bu da sizi cihazı atölyeye taşımaktan kurtarıyor. Çok daha az zaman alır ve güvenliğini garanti eder.

Avantajlarımız – evde onarım, uygun fiyatlar, 1 yıla kadar garanti! Aynı Gün Hizmet.

Samsung beyaz eşyalar kaliteli ve uzun ömürlü olsa da teknik arızalardan dolayı veya parça aşınmalarından dolayı arıza meydana getirebilir, örneğin Samsung beyaz eşyanızın kartı arızalandı bu durumda cihazlarınız çalışmaz ve sürekli sorunlar karşınıza çıkarır.

İzmir Karşıyaka Teknik Servis, garanti süresi dolan Samsung beyaz eşya onarımlarında garantili ve çözüm odaklı hizmet vermektedir.

Karşıyaka Samsung Arıza Servisi

karsiyaka-samsung-ariza-servisi

karsiyaka-samsung-ariza-servisi

15 yılı aşkın bir süredir Karşıyaka bölgesinde çeşitli Samsung beyaz eşyalar için profesyonel onarım hizmetleri sunarak, markalı hizmetimizi sürekli geliştirerek, büyümeye ve gelişmeye çalışarak, onarım hizmetleri için başvuran müşterilerimiz için kolay ve keyifli hale getirmeye çalışıyoruz.

Onarımları ucuza, mümkün olan en kısa sürede ve elbette, sağlanan tüm hizmetler için bizden sipariş edebileceğiniz hizmetler ve yeni yedek parçalar için bir garanti ile gerçekleştiriyoruz. Karşıyaka genelinde kurutma makineleri, çamaşır makineleri, buzdolapları ve bulaşık makinelerinin onarımı gibi beyaz eşyaların onarımı için hizmetler sunuyoruz.

Karşıyaka Samsung Servisi İzmir

Karşıyaka Samsung Servisi İzmir, yetkili servis kalitesinde uygun ücretler ile özel teknik servis hizmetlerini Karşıyaka genelinde sağlamaktadır. Onarımlarımız ve parça değişimlerimiz tarafımızdan 12 aylık parça ve işçilik garantisine tabii tutulmaktadır.

Arızanın nedenini öğrendikten sonra, Samsung beyaz eşyanızın teşhisini yapacak olan kalifiye teknisyenimiz, beyaz eşyanın tam olarak nerede onarılması gerektiğini size söyleyebilecektir. Genellikle, onarımlar, daha fazla onarım için ev aletlerinin taşınmasıyla ilgili ek zorluklar, rahatsızlıklar ve ek maliyetler yaratmamak için müşterinin evinde gerçekleşir.

Servisimize 0232 262 00 33 numarasından iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Gaziemir Çamaşır Makinesi Tamiri

Karşıyaka Profilo Servisi

Buca Beyaz Eşya Servisi

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA