Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Karşıyaka Profilo Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Karşıyaka Profilo Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Karşıyaka Profilo Teknik Servisi

Sizlere Profilo markalarda 7/24 servis imkanı sunmaktayız.

0232 262 00 33

karsiyaka-profilo-teknik-servisi

karsiyaka-profilo-teknik-servisi

Yıllardan bu yana Karşıyaka genelinde Profilo buzdolapları, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, dondurucu daha fazla beyaz eşyayı onarıyoruz.

Bir arıza durumunda, teknisyenimize güveneceksiniz, Nedenleri hızlı şekilde bir şekilde belirlenecek, olabilecek ve net olarak tanımlanabilecek boyutta tespit ederek, tamirleri sağlıyoruz. Ayrıca, parçalarımız ve onarım bir yıl garantili, haberlerimiz içiniz rahat olacak.

Bizimle iletişime geçmek için çağrı merkezimizi aramanız ve kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Birden bire meydana gelen beyaz eşya arızalarınız için en yakın Profilo beyaz eşya servisi arıyor iseniz, tek tuşla servisimizi arayabilirsiniz. Teknik servis hizmetlerimiz, yetkili servis kalitesinde verilmektedir.

Karşıyaka En Yakın Profilo Servisi

karsiyaka-en-yakin-profilo-servisi

karsiyaka-en-yakin-profilo-servisi

Karşıyaka’nın her yerinde bulunan en iyi, zaman içinde kaliteyi savunmaya her zaman hazır bir tamirciler ağıyız. Bir ürünü onarmak sadece teknik bir mesele değildir, insanlar ve çevre için bir değerdir.

İyi bir teknisyene emanet edilen iyi bir beyaz eşya, beklentilerin ötesine geçebilir. Arıza durumunda Karşıyaka Profilo Servisimizi arayın, haftanın 7 günü size cevap veren ve sorununuzu çözmek için aynı gün içinde müdahale eden bir yardım servisiyiz.

Birkaç tıklama ve biz sizinle olacağız. Hız, hazırlık ve orijinal yedek parçalar için Karşıyaka En Yakın Profilo Servisimizi seçin. Yılın her günü çalışan servisimiz, garanti süresi dolan Profilo beyaz eşyaların yetkili servis kalitesinde hizmetini vermektedir.

Acil İzmir Karşıyaka Profilo Servisi

Acil yardım sağlamayı taahhüt edeceğiz. Profilo beyaz eşyanız için teknik ekibimizden size olan en kısa süre içinde tahminde bulunacağız.

Garanti dışı cihaz onarımları ile ilgileniyoruz. Personelimiz hem ev hem de iş ortamlarında kullanılan beyaz eşya cihazlarınızı tamir etmeye hazırdır.

Tamir sektöründeki tecrübemiz sayesinde garanti dışı olarak hızlı ve etkin bir cihaz hizmeti verebiliyoruz.

Cihazları Kalifiye Servis ve Bakım Merkezimizle onarın. Acil olarak servisimiz, arızalarınızda ve yedek parça değişimlerinde garantili hizmetler vermektedir. 0232 262 00 33 numarasından servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Karşıyaka Samsung Servisi

Gaziemir Çamaşır Makinesi Tamiri

Narlıdere Beyaz Eşya Servisi

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA