Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Antalya Samsung Servisi 0552 219 62 59 | Antalya Merkez Servisi

Antalya Samsung Servisi 0552 219 62 59 | Antalya Merkez Servisi

Antalya Samsung Beyaz Eşya Servisi

Samsung beyaz eşya arızalarında servisimize hemen ulaşım sağlayabilirsiniz.

0552 219 62 59

antalya-samsung-beyaz-esya-servisi

antalya-samsung-beyaz-esya-servisi

Antalya Samsung Beyaz Eşya Servis Teknisyenlerimiz, garanti süresi dolan Samsung marka beyaz eşya arızalarında veya onarımlarında eğitilmiştir. Bizi günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün arayabilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalı bir beyaz eşyayı tamir etmesi için birini çağırdığınız zaman kötü bir fatura ile karşılaşmadığınızdan emin olmak için izleyebileceğiniz birçok beyaz eşya tamiri ipucu vardır. Yani servis teknisyenlerinden mutlaka ödeme yapmadan önce servis fişi almalısınız.

Samsung beyaz eşya arızalarınız da bir servisi evinize hızlı bir şekilde getirmek için günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün çağrı desteğimize güvenebilirsiniz. 0552 219 62 59 çağrı merkezi numaramızdan servisimizi arayarak aynı gün yetkili servis kalitesinde hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca antalya ariston servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Antalya Samsung Teknik Servisi

0552 219 62 59

antalya-samsung-teknik-servisi

antalya-samsung-teknik-servisi

Antalya Samsung Teknik Servisi olarak, evinizdeki veya bulunduğunuz adresteki (iş yeri, ofis) Samsung beyaz eşyalarınızı onaracağız. Ulaşım konusunda endişelenmenize gerek yok. Antalya genelinde garanti süresi dolan beyaz eşyalarınızın onarımlarını servisimiz aynı gün sağlamaktadır.

Antalya Teknik Servisi Ustalarımız işini bilen insanlardır. Buna göre, her arıza hızlı ve verimli bir şekilde yürütülür, tamir edilir. Garanti süresinin bitiminden sonra, beyaz eşyaların servis merkezinde onarılması pahalı olacaktır. Ayrıca, bölgenizde her zaman doğru servis merkezine sahip olmayabilirsiniz. Bu nedenle, Samsung beyaz eşyanız için size en yakın servisten hizmet almalısınız.

Ayrıca antalya beyaz eşya tamircisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Samsung Servis Antalya

0552 219 62 59

Beyaz eşyaların kullanımı günümüzde oldukça fazladır. Samsung markası ile kullanılan beyaz eşyalar her ne kadar kaliteli ve uzun ömürlü olsa da birden bire sorun meydana getirebilir. Samsung Servisi Amtalya, garanti dışı beyaz eşyaların onarımlarını müşterinin evinde ve uygun fiyatlarla onarır. Servisimiz sayesinde iki kat tasarruf edebilirsiniz. Antalya neresinde olursanız olun Samsung bir beyaz eşya arızanız var ise bir telefon kadar uzağınız da olduğumuzu unutmayın.

Ayrıca yaptığımız işlerde veya parça değişimlerinde 12 aylık parça ve işçilik garantisini siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız. 0552 219 62 59 numarasından servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca antalya kepez samsung servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA