Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Gaziemir Çamaşır Makinesi Tamiri 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

Gaziemir Çamaşır Makinesi Tamiri 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

Acil Gaziemir Çamaşır Makinesi Servisi

 Size En Yakın Servis Hizmeti İçin Arıza Kaydı Bırakabilirsiniz.

0232 262 00 33

acil-gaziemir-camasir-makinesi-servisi

acil-gaziemir-camasir-makinesi-servisi

Çamaşır makineniz bozuldu ve tamir ettirmeye mi karar verdiniz? Şimdi sadece bizi arayın ve doğru uzmanı hemen bulun!

Gaziemir Çamaşır Makinesi Tamiri Servisi olarak bizler, onarımların hayranlarıyız ve bunun iyi bir nedeni var, teknik kusur artık garanti süresine girmese bile, yeni bir satın alma neredeyse her zaman profesyonel bir onarımdan daha pahalıya mal olur. Ancak onarım sadece cüzdanınızı değil aynı zamanda çevreyi de korur.

Özellikle çamaşır makinesi gibi uzun ömürlü ürünlerde, ekolojik açıdan onarım kesinlikle tercih edilir. Cihazınızı uzmanlarımızdan birine tamir ettirirseniz, aşağıdakileri de sağlarsınız: Uzmanların uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlıkları ve yüksek kaliteli ve çoğunlukla orijinal yedek parça kullanımı sayesinde, cihazınızın keyfini çıkarabileceksiniz.

Gaziemir İzmir Çamaşır Makinesi Servisi

gaziemir-izmir-camasir-makinesi-servisi

gaziemir-izmir-camasir-makinesi-servisi

Çamaşır makineleri, işlevleri ve hizmet ömürleri ile etkileyicidir. Oldukça az sayıda hane, çamaşır makinesini önemli bir sorun yaşamadan veya yeni bir tane almayı düşünmeden yıllarca hatta on yıllarca kullanır.

Bununla birlikte, günümüzde sadece son derece çekici bir görünüme sahip çamaşır makineleri değil, aynı zamanda en yenilikçi teknolojilere ve verimlilik seçeneklerine sahip çamaşır makineleri bulunmaktadır.

Garanti sürelerinin bitiminden sonra zaman zaman çamaşır makinelerinde sorunlar meydana gelebilir. Yapmanız gereken ise size en yakın çamaşır makinesi servisinden destek almak olacaktır.

Gaziemir’de garanti süresi dolan çamaşır makinesi arızalarında aynı gün onarım hizmeti vermektedir. Hemen arayın, arıza ve servis kaydı bırakın.

Gaziemir Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Teknisyenlerimiz ev aletleri alanında deneyimli uzmanlardır. Hızlı ve ucuz bir şekilde yardımcı oluyoruz. Çamaşır makineniz arızalandığında bizi arayın ve çamaşır makinenizin marka ve modelini bize bildirin. Gerekli araçları hemen yanımızda bulunduruyoruz. Ayrıca yedek parçaları doğrudan bizimle birlikte getiriyoruz veya talep üzerine sizin için değiştirerek 12 aylık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Çamaşır makinelerinizde meydana gelen arızaların onarımlarının yanı sıra bakım, kurulum gibi işlemleri de yapıyoruz. 0232 262 00 33 numarasından servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA