Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Buca Buzdolabı Tamircisi 0232 262 00 33 – En Yakın Servis Noktası

Buca Buzdolabı Tamircisi 0232 262 00 33 – En Yakın Servis Noktası

Buca Buzdolabı Arıza Servisi

7/24 Arıza Kaydı Bırakmak İçin Bizi Arayın

0232 262 00 33

buca-buzdolabi-ariza-servisi

buca-buzdolabi-ariza-servisi

Bir buzdolabı ne kadar dayanır?
İyi bir kural olarak, birden fazla arızalı parçanız varsa veya buzdolabınız on yaşın üzerindeyse, muhtemelen değiştirme zamanı gelmiştir.

Yeni bir buzdolabı almayı reddettiğiniz için enerji ve yiyecek faturalarına daha fazla para harcamamaya dikkat edin. Meyve, sebze ve etlerin daha çabuk kokmaya veya bozulmaya başladığını fark etmeye başlarsanız, bu yeni bir buzdolabı alma zamanının geldiğinin bir işaretidir. Fakat bir buzdolabı arızası meydana geldiğinde buzdolabı arıza servisinden arıza tespiti için hizmet almak önemlidir.

Bir buzdolabı tamircisi, buzdolabınızı eskisinden daha verimli hale getirebilir, eğer Buca genelinde bir buzdolabı servisi arıyor iseniz doğru yerdesiniz.

Garanti süresi dolan her marka buzdolabı tamir, bakım, parça değişimleri, gaz dolumları konusunda uzman servis olarak hizmet veriyoruz.

Buca Buzdolabı Servisi

buca-buzdolabi-servisi

buca-buzdolabi-servisi

Buzdolabını kim tamir ediyor? Bir onarım nasıl doğru bir şekilde değerlendirilir? Karar, buzdolabının yaşı ve türü ile yapılan hasarın boyutu gibi birçok faktöre bağlıdır.

Buzdolabınız sürekli arıza kodları veya işaretleri veriyorsa bir sorununuz var demektir. Bir teknisyeni aramadan önce, sorunu kendiniz çözmeye çalışmanızı öneririz. Sorunun nerden geldiğini anlamak veya tamir işlemleri için ise bir buzdolabı servisinden destek almak çok önemlidir.

Buzdolapları hassas ürünlerdir, bu nedenle onarımlarının gün içerisinde acil olarak yapılması gerekir.

Markası ne olursa olsun, her marka buzdolabı onarımlarını Buca genelinde aynı gün yetkili servis kalitesinde sağlıyoruz.

Buca Acil Buzdolabı Servisi

Buca’da hem ev hem de endüstriyel buzdolaplarının onarımında lider bir servistir. Uzman ve güncel teknisyenlerden oluşan bir ekip sayesinde en üst düzeyde profesyonellikle çalışıyoruz, hızlı ve maksimum etkinlikle evde yardım garantisi veriyoruz.

Sektördeki tecrübemiz sayesinde Buca genelinde, evde müdahaleler yaparak müşterilerimize yüksek kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Buca’da acil buzdolabı tamir servislerimizden yararlanmak için 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Orijinal yedek parçalarla buzdolaplarının tamiri
Buzdolabınızda yapılacak tüm onarımlar sadece Orijinal Yedek Parçalar ile yapılacaktır.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA