Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Gaziemir Beyaz Eşya Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Gaziemir Beyaz Eşya Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

En Yakın Gaziemir Beyaz Eşya Servisi

7/24 teknik servis çağrı merkezimiz marka haklarından bağımsız özel servistir.

0232 262 00 33

en-yakin-gaziemir-beyaz-esya-servisi

en-yakin-gaziemir-beyaz-esya-servisi

Mümkün olan en kısa sürede tam teknik destek sağlıyor, yedek parça ve teknik tamir hizmeti sağlıyoruz. İşin kalitesini ve süresini her zaman kontrol ediyoruz, uzmanlarımızın eğitimi her marka ve model beyaz eşya konusunda yüksek taleplerde bulunuyoruz.

Onarım ve geri dönüş için servis merkezimiz donanımlı araçlara sahiptir. Gaziemir’de her marka beyaz eşya onarımlarını ve parça değişimlerini sağlıyoruz.

“En Yakın Gaziemir Beyaz Eşya Servisi” her zaman ve her şeyde yasal çerçevede, dürüstçe, açık ve onurlu bir şekilde hareket eder. Müşterilerimiz ile ilişkilerimizde hizmet kültürünü en yüksek standartlara mümkün olduğunca yaklaştırmaya çalışırız. Gaziemir’de sadece ev aletlerinin yüksek kaliteli ve ucuz onarımı.

İzmir Gaziemir Beyaz Eşya Tamir Servisi

izmir-gaziemir-beyaz-esya-tamir-servisi

izmir-gaziemir-beyaz-esya-tamir-servisi

Ne yazık ki, en pahalı beyaz eşyalar bile bazen beklenmedik bir şekilde bozulur ve ardından sahibinin önünde şu soru ortaya çıkar: “Yüksek kaliteli ve ucuz hizmet almak için Gaziemir’deki hangi servis merkezini seçmeliyim?” özellikle sürekli kullanılan beyaz eşyaları her zaman hızlı ve sorunsuz bir şekilde onarmak istersiniz, bir usta bulmak istersiniz.

Teknik servis merkezimiz sorunun üstesinden gelinmesine yardımcı olacak ve Gaziemir beyaz eşya tamir uzmanları müşterinin tüm gerekli isteklerini kabul ederek işi en kısa sürede gerçekleştirecektir. Garanti dışı her marka beyaz eşyaların tamirlerinde kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Gaziemir Acil Beyaz Eşya Servisi

“Gaziemir Acil Beyaz Eşya Servisi” onarım merkezinin avantajları
Gaziemir’de teknik servis arıyorsanız doğru yoldasınız. 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyoruz ve farklı marka beyaz eşyaları için onarım hizmetleri veriyoruz.

Garanti kapsamında olmayan her marka ve model beyaz eşyaların onarımını ve bakımını yapıyoruz. Bazı durumlarda, standart dışı onarımlar mümkündür.

Teknik servis merkezi statümüz sayesinde, gerekli tüm parçaların mevcudiyeti vardır ve değişimi yapılmaktadır. Gaziemir neresinde olursanız olun beyaz eşya tamirlerinde, garantili hizmetler vermekteyiz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA