Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Narlıdere Beyaz Eşya Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Narlıdere Beyaz Eşya Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Narlıdere Teknik Servisi

Her Marka Beyaz Eşya Tamirleri için;

0232 262 00 33

narlidere-teknik-servisi

narlidere-teknik-servisi

Narlıdere Beyaz Eşya Servisi” den profesyonel donanımlı tamirciler sizin için uygun bir zamanda evinize gelecekler. Sorunların gerekli teşhislerini yapacaklar ve derhal ortadan kaldıracaklar.

Ayrıca, servisimizin çalışanları, yedek parça değişimleri ile uğraşmaktadır. Ev aletlerinin onarımı için nereden hizmet alabilirim?

Teknik servis olarak arıza meydana gelse veya onarım yapılması gerekse bile güvenle yanınızdayız. Tamir ve bakım elbette sizin için hizmetlerimizin bir parçasıdır. Tüm zorlukları büyük bir sevinç ve bağlılıkla üstlenmekten mutluluk duyuyoruz ve her sorun için hızlı bir şekilde uygun bir çözüme sahibiz.

Hizmetlerimizi hem özel kişilere hem de şirketlere sunuyoruz. Uzmanlık alanlarımız, aynı zamanda sanayi tipi ve endüstriyel ürünlerin tamirleri olarak da sağlanmaktadır. Narlıdere neresinde olursanız olun her marka ve model garanti süresi dolan beyaz eşya arızaları için iletişime geçebilirsiniz.

Narlıdere Beyaz Eşya Tamir Servisi

narlidere-beyaz-esya-tamir-servisi

narlidere-beyaz-esya-tamir-servisi

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde her türlü onarım ve parça değişimleri için güvenilir ortağınızız. Çalışanlarımız düzenli eğitim alırlar ve bu nedenle her zaman en son teknoloji ile güncellenirler. Dolayısıyla herhangi bir sorun çıkması durumunda beyaz eşya ile ilgili sorununuzu hızlı ve güvenilir bir şekilde halledip, onarımını yapıyoruz. Beyaz eşyalarınızdaki her türlü bakım işini üstlenmekten mutluluk duyarız.

Güvenilirlik, hızlı kullanılabilirlik ve yüksek teknik ve işçilik seviyemiz bizim için başarımızın temelleridir.

Bizimle, sorgulamadan ayrıntılı ve şeffaf faturalandırmaya kadar müşteri dostu hizmet bulacaksınız.

İzmir Narlıdere Beyaz Eşya Servis

Narlıdere beyaz eşya servis ekibi her marka çamaşır makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, buzdolabı-dondurucu, derin dondurucu, bulaşık makinesi tamiri yapmaktadır. Cihazınızı hızlı bir şekilde onarmak için kapsamlı araçlara ve deneyime sahibiz. Servis teknisyenlerimiz size büyük uzmanlıkla yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Biz senin için buradayız.

Arızalı cihazın analizinden sonra, servis teknisyenimiz ayrıca onarımın hala ekonomik olup olmadığı veya yeni bir cihaz satın almanın daha uygun olup olmadığı konusunda size tavsiyede bulunacaktır. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA