Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Narlıdere Profilo Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Narlıdere Profilo Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

İzmir Narlıdere Profilo Servisi

Tüm uzmanlar özel eğitime ve kapsamlı iş deneyimine sahiptir
0232 262 00 33

izmir-narlidere-profilo-servisi

izmir-narlidere-profilo-servisi

Bugün ev aletleri çamaşır makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi, derin dondurucu ve diğer birçok beyaz eşya her insanın günlük yaşamına sıkı sıkıya karıştı, bu nedenle ani arıza durumunda her birimiz rahatsızlık yaşıyoruz. Büyük cihazlar, ev işlerini büyük ölçüde basitleştirir ve evi daha konforlu hale getirir, bu nedenle Profilo beyaz eşya tamiri, yeni ekipman satın alırken tasarruf etmeye yardımcı olan popüler bir hizmettir.

“İzmir Narlıdere Profilo Servisi” Narlıdere’de çalışıyor ve haftanın yedi günü çalışarak ev aletlerinin karmaşık onarımlarını ve arıza tespitini yapıyor. Kalifiye uzmanlarımız, beyaz eşyaların arızasının nedenini hızlı ve doğru bir şekilde belirlemeye yardımcı olan 15 yıllık deneyime sahiptir. Gerekirse usta evinize gider, servis merkezimizde de çalışmalar yaparız.

Narlıdere En Yakın Profilo Servisi

narlidere-en-yakin-profilo-servisi

narlidere-en-yakin-profilo-servisi

Ekibimizin inancı verimlilik ve profesyonelliktir. Müşteri isteklerini hızlı bir şekilde işleme almak ve gerekli çalışmaları gecikmeden tamamlamak için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

Ek olarak, Narlıdere’de ustanın çağrısı mümkündür, hacimli ekipmanı nasıl getireceğiniz konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ev aletlerinin onarımı için fiyat: çamaşır makinesi, buzdolabı, dondurucu veya bulaşık makinesi sizi hoş bir şekilde şaşırtacak. Yerinde onarım hizmetlerimiz sayesinde garanti süresi dolan Profilo beyaz eşyaların onarımlarını yerinde yapmaktayız. Aynı zamanda orijinal yedek parça  ve tamir hizmetleri sonrası 12 aylık parça ve işçilik garantisi sağlamaktayız.

Narlıdere İzmir Profilo Servis

Uzmanlarımız, Profilo markalı beyaz eşyaların onarımını yapmaktadır. Düzenli olarak güncellenen ürün kataloğunda, ekipmanın tam işlevselliğini geri yüklemek için yüzlerce parça bulacaksınız. Sunulan hizmetlerin ve yedek parçaların kalitesine güveniyoruz, bu nedenle 1 yıla kadar garantileri var.

Beyaz eşya onarımına yönelik hizmetlerin sağlanması konusunda geniş deneyime sahibiz ve bu nedenle görevlerle her zaman hızlı ve verimli bir şekilde başa çıkıyoruz. Servisimiz, çağrının hemen ardından arıza yerine gelecek, arızalı parçayı tespit edecek ve değiştirecek ve Profilo beyaz eşyalarınızı onaracaktır. 0232 262 00 33 numarasından servisimiz ile iletişime geçerek, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA