Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

İzmir Siemens Servisi – 7/24 Siemens Servisi

16.12.2020
458
İzmir Siemens Servisi – 7/24 Siemens Servisi

İzmir Siemens servisi buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, elektrikli süpürge, kurutma makinesi ve küçük ev aletleri gibi tüm cihazlarınızın montaj bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimiz 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimize ulaşıp randevu talebinde bulunduktan en kısa zaman içerisinde sizlere ulaşmaktadır. Vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın bakım ve onarımı en hızlı şekilde problemsiz bir şekilde yapılır. Teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz adrese içerisinde Siemens marka orijinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir. Onarım sırasında gerekli olabilecek Siemens marka orijinal yedek parçaları tam donanımlı araçlarımızdan temin eden teknisyenlerimiz sorunsuz bir şekilde cihazınızı siz değerli müşterilerimize teslim eder.

Garantili İzmir Siemens Servisi

İzmir Siemens servisi yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe garanti vermektedir. Belirtilen garanti süresi içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Almış olduğunuz bu hizmete karşılık sizlere kapıda elden nakit ödeme banka kartları ile ödeme veya eft gibi seçenekler sunan kurumsal firmamız hayatınızı her daim kolaylaştırmaktadır. Orijinal ve garantili parça değişimleri ürünlerin garanti altına alınmaktadır. Bakımı yapılan birçok Siemens ürünlerinin ilk günkü performansını geri kazandığını bilmekteyiz. Yaptığımız çalışmalarda verimi düşen ürünlerin çoğu yeni parçaya ihtiyaç duyduğunu görmekteyiz. Tedarik ettiğimiz her parça Siemens ürünleri için özel olarak üretilmiş orijinal parçalardır. Her parçanın firmamızın belirlediği sürelerde garanti kapsamı bulunmaktadır.

Siemens Servisi

İzmir Siemens Servisi Beyaz Eşya Bakımları

Beyaz eşya ürünlerinizin kullanımı ile ilgili zamanla verimliliği azalmaktadır. Bunun nedeni cihaz içerisinde bulunan işlevsel parçalarının zamanla deformeye uğramasıdır. İzmir Siemens servisi hizmetlerimiz arasında bakım hizmetleri de önemli hizmet türümüzdür. En çok önerdiğimiz İzmir Siemens servisi beyaz eşya bakımları ile uzun yıllar ve sağlıklı beyaz eşya kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Bakım konusunda beyaz eşya sahipleri çok istekli değillerdir. Ancak bilinmelidir ki kullanım ömrü bitmemiş ama verim düşüklüğü nedeniyle çalışmadığı iddia edilen ürünler yenisi ile değiştirilmektedir. Ürün değişimi külfetli olmaktadır. Özel Siemens ürünleri kalite standartları açısından maliyeti fazla olan ürünlerdir. Müşterilerine kalite açısından sınırsız hizmet sunan Siemens sizlerin uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklılıkta ürünler üretmeye gayret etmektedir. Ürünlerin ömrü bitmeden çöp olmaması için verimi düşen Siemens elektronik cihazları yetkili İzmir Siemens servisi ekiplerine göstermenizi tavsiye ediyoruz.

Siemens Beyaz Eşya Bakımı

Siemens ürünlerinizin bakımını yaparak sizlere ilk günkü performansı geri getiriyoruz. Beyaz eşya kullanımında bilinçli davranmak eşyalarınızın ömrünü olabildiğince uzatmaktadır. Ayrıca beyaz eşya bakım önerisi sağlık açısından da önemlidir. Filtreli, havalı, özel parçalı dışarıyla teması olan ürünlerinizin bakım yapılarak temizlenmesi ya da yenilenmesi gereklidir. Sağlık açısından uygun ortamın sağlanması ürünlerinize bakım yapılması ile mümkündür. Örneğin elektrik süpürgesi hepa filtreleri her toz almadan sonra yıkansa ya da boşaltılsa bile zamanla deformeye uğramaktadır. Filtre ve süngerler içerisinde özellikle düzenli bakım yapılmaz ise bu kanallarda bakteri üremesi gerçekleşir. Süpürge her çalıştığında bu bakterileri dışarı kaçması olası bir ihtimaldir.

Başka bir örnek klima bakımının düzenli yapılması sağladığı havanın sağlıklı olması konusunda önemlidir. Klimada bulunan iç ve dış filtreler mutlaka yıllık olarak temizlenmelidir. Klima temizliği için İzmir Siemens servisi bünyesindeki ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Ortama salgılanan havanın sağlıklı olması için klima bakımı gereklidir. Televizyon, buzdolabı, fırın, ankastre, çamaşır makinesi gibi Siemens beyaz eşya ürünlerinizde verim düşüklüğü ya da ufak arılanma durumunda mutlaka yetkili servislere bildirim yapmanız gereklidir. Erken yapılan müdahale sayesinde daha kötü olumsuz sonuçların önüne beraber geçmiş olmaktayız. Bu nedenlerle beyaz eşya kullanımında bilinçli olmak önem taşır.

 

İzmir Siemens servisi dünya standartlarında çözümler sunar. Kurumsal firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvene dayanarak tüm İzmir mahallelerine ve semtlerine hizmet vermektedir. Tecrübeli işinde uzman nitelikli ekibimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz İzmir ve tüm İzmir halkına hızlı güler yüzlü kaliteli hizmet vermektedir. Sizlerde servis talebinizi 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayıp iletebilirsiniz. Bizler ile iletişime geçtiniz andan itibaren sizlerin sorunlarına çözüm arayacağız. Verilen adrese en kısa sürede ulaşarak mağduriyetiniz çok kısa zamanda çözüme kavuşturulur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA