Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Gaziemir Ariston Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Gaziemir Ariston Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Gaziemir Ariston Teknik Servisi

Ariston Beyaz Eşya Onarımları İçin Hemen Arayın;

0232 262 00 33

gaziemir-ariston-teknik-servisi

gaziemir-ariston-teknik-servisi

Gaziemir tamamında Ariston marka her model buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu tamir ve bağlantılarını yapıyoruz. Garanti süresi dolan Ariston beyaz eşya tamir, bakım, parça değişimleri veya kurulumları için hemen iletişime geçebilir, aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Geniş bir yedek parça ve malzeme yelpazesine sahibiz. Arızalı bir parçayı yenisiyle değiştirebilir veya arızalı bir beyaz eşyayı onarabiliriz, bu da çoğu durumda onarımın kalitesinden ödün vermeden onarımın toplam maliyetini azaltmamızı sağlar. Bize ulaşın, ustamız 30 dakika içinde veya sizin için uygun olan başka bir zamanda sizinle olabilir. 0232 262 00 33 numarasından servisimiz ile iletişime geçerek servis kaydı bırakabilirsiniz.

Gaziemir Ariston Arıza Servisi

gaziemir-ariston-ariza-servisi

gaziemir-ariston-ariza-servisi

Her gün sizin için Gaziemir bölgesinde çalışıyoruz. hafta içi, hafta sonu ve tatil.

Beyaz eşyalarınızı evde kendi başınıza tamir etmek neredeyse imkansızdır. Bu durum, belirli ev aletlerini onarmak için gerekli ekipman ve becerilerin eksikliği ile açıklanmaktadır. Bu sektördeki uzmanlara gelince, aletlere ek olarak, çeşitli ev aletlerinin onarımı konusunda deneyime sahiptirler.

Bir Ariston Arıza Servisi uzmanının yardımının avantajı, işin mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilmesidir. Kural olarak, müşterinin ekipmanının bulunduğu yerde onarım ve arıza tespiti çalışmaları yapılır. Ustalarımız aynı zamanda her zaman servis fişi bırakırlar ve 12 aylık parça ve işçilik garantisi sağlarlar. Gaziemir neresinde olursanız olun Ariston beyaz eşya tamirlerinde yetkili servis kalitesinde hizmet vermekteyiz.

İzmir Gaziemir Ariston Servisleri

Gaziemir Ariston Servisimiz, bulunduğunuz yere geldikten sonra çalışmaya başlamadan önce, arızanın gerçek nedenini belirlemek için bir tespit yapılır. Ayrıca tüm işler bir garanti ile birlikte gelir. Garanti süresi boyunca beyaz eşyalarınızın çalışmasında arıza olması durumunda, müşteri, arızayı ücretsiz olarak ortadan kaldıracak bir uzmanla tekrar iletişime geçmelidir. İşin tamamlanmasının ardından uzman, müşteriye ev aletinin doğru çalışması konusunda tavsiyede bulunacaktır.

Ariston beyaz eşyaların onarımı ve bakımı hayatımızda plansız bir dönemin başladığı bir durumdur. Ev aletleri bozulduğunda, yeni cihazlar için hesaplamalar ve öngörülemeyen masraflar vardır. Cihazları atmak için acele etmemenizi, ancak yakındaki ev aletlerinin onarımı için arızayı doğru bir şekilde tespit edebilecek bir servis merkezine başvurmanızı öneririz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA