Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Narlıdere Beyaz Eşya Tamircisi 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

Narlıdere Beyaz Eşya Tamircisi 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

Narlıdere İzmir Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz Eşya Tamirleri İçin Hemen Ulaşın;

0232 262 00 33

narlidere-izmir-beyaz-esya-teknik-servisi

narlidere-izmir-beyaz-esya-teknik-servisi

Günümüzde, kırılan beyaz eşyaları onarmak kârsız hale geliyor, teknoloji hızla eski hale geliyor ve yıllarca sadakatle hizmet veren en sevdiğiniz beyaz eşyaları tamir etme arzusuyla, gerekli parçaların eksikliği nedeniyle başarısız oluyor. Onarım işinin karlılığı, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi uzun süredir kullanılan cihazların bakımıyla sağlanır.

Ev aletleri tamir servisi, iyi organize olmuş ustalar için kazançlı bir iştir. Zaman zaman meydana gelen beyaz eşya arızaları sonucunda bir beyaz eşya tamir servisinden destek almanız gerekir. Garanti süresi dolan her marka ve model beyaz eşya arızalarında Narlıdere genelinde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Narlıdere Beyaz Eşya Arıza Servisi

narlidere-beyaz-esya-ariza-servisi

narlidere-beyaz-esya-ariza-servisi

Modern yaşamın telaşlı hızında, her Narlıdere sakininin ev aletlerinin onarımı sorunlarıyla uğraşacak zamanı yoktur. Buzdolapları veya çamaşır makineleri gibi büyük aletleri tamir etmeniz gerektiğinde görev karmaşıktır. Bu durumda uygun çözüm, evde onarım yapabilecek bir usta ile iletişime geçmek olacaktır.

Narlıdere’de her marka beyaz eşyaların onarımında bir ustaya ve diğer ev aletlerini hayata döndürecek bir uzmana ihtiyacınız varsa, en iyi çözüm kanıtlanmış profesyonellere Narlıdere Beyaz Eşya Tamircisi servisine başvurmak olacaktır. Bu, maliyetleri en aza indirmek, zamanı doğru hesaplamak, için doğru çözümdür.

Narlıdere Servis ustaları Narlıdere’de bulunan çamaşır makinelerini ve diğer beyaz eşyaların mümkün olan en üst seviyede tamir etmekte, üretimi durdurulan ekipmanlar da dahil olmak üzere hem ithal hem de yerli ekipmanlarla çalışmaktadır.

Narlıdere Beyaz Eşya Servis İzmir

Beyaz eşyalar farklı marka ve modeller de her evde kullanılan cihazlardır. Fakat garanti süreleri sona erdikten sonra zaman zaman arızaları meydana gelebilir. Teknik arızaları veya farklı arızalar nedeniyle beyaz eşyalar için tamir gerekebilir. Narlıdere Beyaz Eşya Servis İzmir, her marka ve model garanti dışı olmayan beyaz eşyaların tamir ve yedek parça değişimlerini 7/24 sağlamaktayız.

Yetkili servis değil de teknik servis olarak yaptığımız işlemler sonrasında her zaman servis fişi bırakıyoruz ve 12 aylık parça ve işçilik garantisi veriyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA