Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Buca Beyaz Eşya Servisi 0232 262 00 33 – Kurumsal Servis

Buca Beyaz Eşya Servisi 0232 262 00 33 – Kurumsal Servis

İçindekiler

İzmir Buca Beyaz Eşya Teknik Servisi

Evde bir tamirciye mi ihtiyacınız var? Hemen Arayın Gelelim.

0232 262 00 33

izmir-buca-beyaz-esya-teknik-servisi

izmir-buca-beyaz-esya-teknik-servisi

Buca’da beyaz eşya servis departmanı, her marka ve model beyaz eşya onarımlarında kaliteli hizmetler vererek 7/24 beyaz eşya onarımları ile ilgilenir.

Tüm garanti dışı beyaz eşya onarımları servisimiz tarafından yapılabilir. Beyaz eşyaların garanti süresinin bitiminin ardından zaman zaman arızalar meydana gelebilir, bu nedenle bir beyaz eşya ustasından tamir hizmeti almak çok önemlidir.

İzmir Buca Beyaz Eşya Teknik Servisi, garanti süresi dolan her marka beyaz eşyaların tamiri bakım ve orijinal parça değişimlerini yaparak 1 yıl parça ve işçilik garantisi sağlamaktadır.

Yetkili servis değil, özel teknik servis olarak pazar günleri de açığız, 0232 262 00 33 numarasından servisimize ulaşabilirsiniz.

İzmir Buca Beyaz Eşya Servisi

izmir-buca-beyaz-esya-servisi

izmir-buca-beyaz-esya-servisi

Beyaz eşyalarınız düzgün çalışmıyorsa, gözle görülür bir sorunu varsa acil en yakın beyaz eşya servisinden destek almanız gerekir. İzmir Buca Beyaz Eşya Servisi olarak talep edilmesi halinde tamircilerimiz ev aletlerinin tamir ve bakımını yapmak için yerinize gelmektedir.

Arçelik, Siemens, Miele, Vestel, Seg, Beko, Profilo, Samsung, AEG, İndesit, Regal, Altus, Lg, Ariston gibi markaların yanı sıra diğer markaların tamir ve parça değişimlerini en iyi şekilde sağlıyoruz. Buca genelinde garanti dışı olan beyaz eşya arızalarınız için servis ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Bir beyaz eşya arızası meydana geldiğinde maruz kaldığımız durumlar yaşanabilir, rutin işlerimiz aksayabilir, bu nedenle ise onarımlarının yetkili bir usta tarafından yapılması önerilir.

Buca Buzdolabı Tamir Servisi İzmir

Buzdolabınız düzgün çalışmıyor ve bir buzdolabı için servis ustasına mı ihtiyacınız var? Buzdolabınızın kapısı açık bırakıldığı, dondurucu donmadığı, buzdolabının su akıttığı, dondurma bölmesinin çalışmadığı, su yerinin çalışmadığı, buzdolabının hata kodu görüntülediği, buzdolabının çalışmadığı için buzdolabınızda sorun yaşayabilirsiniz.

Buzdolabı arızalarınızı nasıl tespit etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Yani bu demek oluyor ki arıza tespiti için bir buzdolabı tamir servisinden usta talebinde bulunmanız gerekir.

Size en yakın Buca Buzdolabı Tamir Servisimiz, soğutmayan veya herhangi bir arızası olan buzdolabınızı onaracak ve eskisinden daha iyi çalışır hale getirecektir.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA