Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Elvanket Arçelik Servisi – Elvankent Arçelik Servisi Hizmeti

14.11.2020
457
Elvanket Arçelik Servisi – Elvankent Arçelik Servisi Hizmeti

Elvankent Arçelik servisi olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı güvenilir en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Kurumsal firmamız tecrübe ve güvene dayanarak tüm Elvankent mahalle ve semtlerine hizmet vermektedir. Alanında uzman nitelikli ekibimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz Elvankent ve çevresine hızlı güler yüzlü kaliteli hizmet vermektedir. Sizlerde servis talebinizi 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayıp iletebilirsiniz. Bizler ile iletişime geçtiniz andan itibaren sizlerin sorunlarına çözüm üretmekteyiz.

İçindekiler

Elvankent Arçelik Servisi Hizmeti

Elvankent Arçelik Servisi

Elvankent Arçelik servisi buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, elektrik süpürgesi, kurutma makinesi ve küçük ev aletleri gibi tüm elektronik cihazlarınızın montaj bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimiz 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimize ulaşıp randevu talebinde bulunduktan sonra en kısa sürede adresinize ulaşarak, cihazlarınızın bakım ve onarımı en hızlı nitelikli problemsiz bir şekilde yapılır. Teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz adresinize Arçelik marka orijinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir. Onarım sırasında gerekli olabilecek Arçelik marka orijinal yedek parçaları tam donanımlı araçlarımızdan temin eden teknisyenlerimiz sorunsuz bir şekilde cihazınızı siz değerli müşterilerimize gerekli testleri yaparak teslim eder.

Elvankent Arçelik servisi hizmeti yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe garanti vermektedir. Bu garanti süresi içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Almış olduğunuz bu hizmete karşılık sizlere kapıda elden nakit ödeme banka kartları ile ödeme veya eft gibi seçenekler sunan kurumsal Elvankent Arçelik servisi firmamız hayatınızı her daim kolaylaştırmaktadır.

Elvankent Arçelik Servisi Beyaz Eşya Hizmeti

Elvankent Arçelik servisi beyaz eşya alanında Arçelik ailesine yeni ve farklı teknolojide beyaz eşya, klima ve kombi modellerinin dâhil ederek günümüze kadar gelmiştir. Dünya çapında 30000 çalışanı bulunan markanın Türkiye, Romanya Rusya, cin, güne Afrika, Tayland ve Pakistan olmak üzere yedi ülkede on sekiz üretim tesisi, 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ile markanın ürünlerini tüketicilerin hizmetine sunan bir markadır.

Doğal olarak markanın bu geniş pazarı içerisinde tüketicilerin satış sonrasında doğabilecek ihtiyaçlarına çözüm olabilmek teknik servis desteği bakımından şubeleri bulunmaktadır. Ancak markanın ürün ve modellerinin kurulum, tamir, bakım, montaj ya da montaj gibi müşteri ihtiyaçlarının olması duruma karşılık özel olarak verdiği, kişi ya da kişilerden oluşan teknik servis ağıda bulunmaktadır. Elvankent Arçelik servisi beyaz eşya, klima, kombi servis firması Arçelik markasına ait beyaz eşya, kombi ve klima gibi ürünlerin ve modellerinin teknik servis hizmetlerini profesyonelce sürdürmektedir. Elvankent Arçelik servisi beyaz eşya hizmeti olarak sektörde hizmet veren firma, profesyonel ekibi ile birlikte, beyaz eşya, kombi ve klima ürünlerinde ihtiyaç olan tamir, onarım, bakım ve montaj hizmeti vermektedir.

Arçelik Beyaz Eşya Ürünleri

Beyaz eşya ve özellikle de Arçelik gibi yıllanmış bir markanın ürünleri elbette ki her yıl farklı bir teknolojinin ile karşımıza çıkmaktadır. Bu teknolojik değişim hızına uydurarak müşteri sorunlarının profesyonel dokunuşlarla çözümlemesi ise Elvankent Arçelik servisi beyaz eşya, kombi, klima servis firması ile yapılmaktadır. Haftanın her günü yirmi dört saat boyunca müşteri talebi doğrultusunda gezici servis olanaklarıyla çalışan firma alanında uzman, teknik donanım hakkında bilgi sahibi vasıflı elemanlardan oluşan ekipleriyle Arçelik beyaz eşya ürünleri servis hizmeti vermekte olup, müşteri memnuniyetini on planda tutmaktadır.

Elvankent Arçelik Servisi Garantili Ürün

Arçelik marka ürünlerini yeni aldığınız zaman her ürünün en az 2 yıl garantisi bulunmaktadır. 2 yılın sonunda ise isterseniz mağaza personellerine danışarak garanti süresini uzatabilirsiniz. Arçelik ve diğer firmalarda bu özellik kullanılmaktadır. Garanti süresi biten ve arızalanan beyaz eşya ürünlerinizde Elvankent Arçelik servisi garantili ürün yedek parçası kullanmaktadır. Parça ihtiyacı olan ürünlerinize aksesuar takılması durumunda kullanılan ürünler servislerin garanti kullanım koşulları içindedir. Tedarik edilen her parça orijinal ve garantili parçalardır.

Siz değerli müşterilerimiz de bu kaliteli hizmetlerden yaralanmak için istediğiniz gün ve saatte Elvankent Arçelik servisi ulaşım numaralarını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet her müşterimizin hakkıdır. Müşteri memnuniyetini her daim misyon edinen Elvankent Arçelik servisi sizlere sadece bir telefon uzaklığındadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA