Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Çiğli Bosch Servisi – Çiğli Bosch Servisi Ulaşım

05.01.2021
519
Çiğli Bosch Servisi – Çiğli Bosch Servisi Ulaşım

Bosch marka ürünlerinizin kurulumu, taşınması, onarımı, tamiri çalışmalarını profesyonel ekibimizle beraber kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız Çiğli Bosch servisi olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, kombi, elektrikli süpürge tamirleri, bakımları ve onarımları yapmaktadır. Cihazlarınız en hızlı şekilde arıza tespiti yapılıp sizlere uzun vadede nasıl kullanacağınız konusunda bilgi aktarılır ve onayınız alındıktan sonra beyaz eşyalarınızın onarım, tamiri yapılır. Karşılığında servis fişi, fatura ibraz edilir ve sizlere teslim edilir.

Tamir işlemlerinde Bosch marka ürünlerinizde yedek parça ihtiyacı varsa tedarik edilen parçalar Çiğli Bosch servisi garantili parçalardır. Her modele uygun yedek parça depomuzda tüm ürünlere cevap verebilecek adette parça stoğu bulunmaktadır. Bosch marka ürünleri ihtiyaçları konusunda çalıştığımız saha personellerimiz alanında uzman teknisyenler tarafından hizmet verilmektedir. Çiğli Bosch servisi çağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren karşınıza işini bilen profesyonel ekipler çıkacaktır. Gelişen teknolojiyi talip eden, kendini sürekli yenileyen, güler yüzlü hızlı problem çözme yeteneğine sahip personellerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Çiğli Bosch servisi ekibimiz bizlere ulaştığınız andan itibaren yapılan her işlem kayıt altına alınmaktadır. Böylece bir sonraki servis hizmetinde hem mağdur olmayacaksınız hem de yapılan işlemlere kolayca ulaşarak sorunsuz olarak işlem gerçekleştirilir. Ayrıca çalışmalar garantili olarak yapılır ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Çiğli Bosch Servisi Firmaları

Çiğli Bosch servisi firmamız İzmir’ in Çiğli ilçesinde yaşamakta olan tüm siz değerli müşterilerimize Bosch markalı ürünleri ve daha birçok farklı markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, klima ve fırın gibi ürünlerde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğer sizin de beyaz eşya veya klima ürünlerinizden herhangi birinde bir arıza var ise hemen bizi Çiğli Bosch servisi telefon numaraları ile arayabilirsiniz.

Çiğli Bosch servisi firmamızı arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız evinize gelmeden 30 dakika önce sizi bize vermiş olduğunuz bilgilerin içerisinde olan telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir.

Beyaz Eşya Servisi

Çiğli Bosch Servisi Nasıl Çalışır?

Çiğli Bosch servisi nasıl çalışır? Çiğli Bosch servisi teknik yetkilimiz cihazınızı inceleyip sorunları belirledikten sonraki süreç şu şekildedir. Bosch markalı cihazınızın sorunu cihazı yerinden taşımaya gerek olmadan çözümlenecek bir sorun ise cihazınız hiç yerinden oynatılıp gereksiz yere yıpranma yaşamasını engellemek adına yerinde onarımı yapılır. Bu onarım işlemini Çiğli Bosch servisi teknik ekibimiz en temiz şekilde yapmak adına büyük bir özen gösterir. Eğer cihazın sorunu yerinde çözülebilecek bir durum değil ise cihaz atölyemize alınır ve işinin ehli beyaz eşya ustalarımız tarafından onarılır. Gerektiği takdirde cihazın içerisinde ki parçalar onarılabilir veya parçanın değişimi yapılır. Cihazın onarımı sonrası belli bir süre teste tabi tutulur. Test sürecinin ardından eğer herhangi bir problem tespit edilmez ise cihazınızın teslimi yapılır.

Çiğli Bosch servisi firmamız tarafından sunulan herhangi bir hizmet sonrası sizlere bir servis fişi sunulur. O fişi cihazınızın onarım işleminden sonraki bir sene saklamanız tavsiye edilmektedir. Eğer cihazınız onarımdan önceki aynı sorunu tekrar ederse bize ulaşıp size verilen fiş üzerinde ki numarayı söylediğiniz takdirde arkadaşlarımız gelip cihazınızı kontrol eder ve eğer problem bizim onardığımız yerden kaynaklıysa ücretsiz olarak cihazınızın onarımı yapılır.

Bosch markalı ürünlerin kullanıcısı olan siz değerli İzmir ili sakinleri, ürünlerinde beliren sorunların çözümü için nereye başvuracaklarını çok iyi biliyorlar. Çiğli Bosch servisi olarak beyaz eşya ürün dünyasında ki spesifik değişimleri yakından takip ederek İzmir ilçesinin tüm noktalarına hatasız olarak servis desteği sağlıyoruz. Çiğli Bosch servisi fiyatları hakkında bilgi alarak beyaz eşya teknik servis desteğinden yararlanabilirsiniz. İzmir Çiğli ve ilçelerinde Bosch markalı tüm ürünlerin bakım ve onarım çalışmaları için Çiğli Bosch servisi firmamıza ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA