Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Keçiören Arçelik Servisi – Arçelik Servisi

14.11.2020
487
Keçiören Arçelik Servisi – Arçelik Servisi

Bir dünya markası olan Arçelik kaliteli ve geniş ürün yelpazesi size uzun yıllardır beyaz eşya sektörünün öncü firmalarındandır. Keçiören Arçelik servisi Arçelik ürünleri konusunda tüm modellerin ihtiyacına uygun çözüm alternatifleri sunmaktadır. Markaya özel kurulum, onarım ve bakım işlemleri konusunda özel eğitimler alan personellerimiz Ankara’ da tüm semtlere hizmet sunmaktadır. Arçelik ürünleri nasıl kullanılır? Yıllık bakımları nasıl yapılmalıdır? Aklınıza takılan her soru için çağrı merkezlerimizi arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Arçelik Ürün Kullanımı

Arçelik mağazaları Türkiye’ nin her bölgesinde faaliyet göstermektedir. Ürünlerin kullanımının yaygınlaşması servis ihtiyacını doğurmuş ve Arçelik servis firmaları ayrı bir sektör olarak piyasadaki yerini almış bulunmaktadır. Mağazalardan aldığınız her ürün için Keçiören Arçelik servisi firmalarından hizmet alabilirsiniz. Gerek yeni ürünün kurulumu ve montajı gerekse bakım ve tamir işlemleri için çalışan servis ekipleri profesyonel ve başarılı çalışma gerçekleştirmektedir.

Yeni aldığınız ürünlerin teslimi ve kurulumu yapılmaktadır. Kullanımı hakkında bilgi sahibi değilseniz kurulum ekiplerimizden ya da mağaza personellerinden ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aldığınız ürünleri uzun yıllar kullanmak için kullanım talimatlarına uymanız gerekmektedir. Bilinçli kullanım ile ürünlerinizi sağlıklı olarak kullanabilirsiniz.

Her ürün paketli olarak sizlere gelir. Kurulum yapılması gereken ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra gerekli testlerden geçirilerek sizlere teslim edilir. Ürün paketlerinin içinde mutlaka kullanma kılavuzları bulunur. Bu kullanma kılavuzlarını detaylı inceleyerek ürün hakkında gerekli kullanım bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ürün arızalarının birçoğu kullanıcı hatalı kaynaklanmaktadır. Bu tür olumsuzlukların önüne geçmek için bilinçli ürün kullanımı önemlidir.

Keçiören Arçelik Servisi Önemi

Keçiören Arçelik servisi Arçelik tarafından gerekli yetkilere sahip ürün bakım ve onarım gibi işlemleri yapan firmadır. Arçelik marka hangi model ürün olursa olsun ürün bozulması, arıza durumları ve diğer hatalar için yardım alabilir, garantili parça yedeklemeleri hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınıza arıza durumunda siz ya da başka kişilerin müdahale etmesine izin vermeyin. Üründe oluşan problem çok küçük olabilir ama bilinçsiz müdahale sonucu bu problem daha çok büyüyebilir. Bu da ürünün durumunun daha kötü olmasını hatta ek masraf çıkarma durumu bile oluşabilir.

Keçiören Arçelik Servisi

Ayrıca Keçiören Arçelik servi tamirin yanı sıra size ürünün kullanımı ve bakımı içinde yardımcı olmakla yükümlü olan iş kişilerdir. Herhangi bir ürünü kullanmadan önce servis ile iletişime geçerek ürün kullanımı hakkında servislerden bilgi almanızı öneririz. Servislerden aldığınız bilgi ışığında ilerleyen günlerde garanti kapsamında olan bir ürünü yanlış kullandığınızdan dolayı kullanıcı hatasından garanti sorunu yaşamayacaksınız.

Garantili Keçiören Arçelik Servisi

Arçelik ürünlerinin tümü garantili bir şekilde satılmaktadır. En az 2 yıl olmak şartı ile tüm ürünlerde muhakkak garanti bulunmaktadır. Bazı ürünlerde 2 yıl bazı ürünlerde ise 2 yıldan fazla olabilmektedir. Garanti belgesi üzerinden garanti süresini öğrenebilirsiniz. Garanti süresince servisler garanti kapsamında bulunan ürünün bakım, onarım ve diğer sorunlarını çözmekle mükelleftir.

Garanti süresi dolan Arçelik ürünlerinizin ihtiyaçlarını da uygun fiyat politikası ile karşılamaktayız. Garanti süresi dolduğu için ucuz yollardan arıza gidermeye çalışmanız daha pahalı sonuçlar çıkarabilir. Arçelik ürününü merdiven altı işletmelere teslim etme konusunda bir kere daha düşünmeniz önerilir. Çünkü yapılan işlem için garanti asla verilmez ve bu kurumlar ürün konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan bireylerdir. Eskiden kalma geleneksel yöntemler uygulayarak sıradan bir tamir işlemi gerçekleştirirler. Ürün tekrar arızalanıp ya da çalışamaz olduğu zaman hiçbir sorumluluk üstlenmez. Bu durumda sizin mağduriyetiniz fazlasıyla artmış olur.

Keçiören Arçelik servisi tüm bu mağduriyetlerin yaşanmaması için kurumsal işletme gerekliliğini yerine getirmek ve sizlerin memnuniyetini, güvenini kazanmak için hassas çalışmalar yapmaktadır. 7/24 çağrı merkezimize ulaşarak servis yazdırabilirsiniz. Çağrınızı alan profesyonel ve güler yüzlü gezici ekiplerimiz en kısa sürede adresinize intikal edecektir. Kısa sürede problem çözülüp gerekli test aşamaları uygulandıktan sonra ürününüzü gönül rahatlığıyla ve sağlıklı olarak kullanabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisi

Keçiören Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya ürünleri elektrik ile çalışan ürünlerdir ve bilinçsiz kişilerin uygulamaları istenmeyen sonuçlar çıkarabilir. Ev kazalarının elektrik ve beyaz eşya problemleri nedeniyle fazlaca olduğu bilinmektedir. Tesisat ile ilgili ve cihazın elektrik ile temas işlemleri konusunda bilgi sahibi değilseniz müdahale etmeden Keçiören Arçelik servisi ekiplerimizin adresinize gelmesini bekleyiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA