Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Sincan Arçelik Servis – 7/24 Sincan Arçelik Servis

13.11.2020
770
Sincan Arçelik Servis – 7/24 Sincan Arçelik Servis

Arçelik servisleri Arçelik marka beyaz eşyalarınızın kurulumu, tamiri, bakımı gibi işlemleri garantili olarak gerçekleştirmeye devam ediyor. Dünyaca ünlü Arçelik firması uzun yıllardır beyaz eşya sektöründe öncü firma olmuştur. Firmanın gerekliliğine uygun olarak kaliteli ve güvenilir Sincan Arçelik servis hizmeti sunmaktayız. Arçelik ürünleri konusunda deneyimli, profesyonel ekip kadromuzdan 7/24 servis hizmeti alabilirsiniz.

Sincan Arçelik Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Dünya Markası

1955 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışını sürdüren gelişen teknolojiye ayak uyduran ve beyaz eşya hizmeti sunan Arçelik firması en çok tercih edilen firmadır. Arçelik mağazalarından aldığınız ürünler türüne göre garantili ve kaliteli ürünlerdir. Garanti süresi içinde veya süresi dolmuş olsa bile her daim Sincan Arçelik servis hizmetlerinde faydalanabilirsiniz. Çalışan ekip kadrosu Arçelik marka ürünleri hakkında yeterli donanım bilgisine sahip profesyonel bireylerdir. Evinizde ya da yaşam alanlarınızda yenilik yapmak istiyorsanız yılların tecrübesi Arçelik firması en doğru tercihtir.

Sincan Arçelik servis evinizde veya iş yerinizde bulunan beyaz eşya cihazlarınıza hizmet sunmaktadır. Arızalı ürünlerinize servis çağırmak için Sincan Arçelik servis çağrı merkezlerini arayarak servis çağrısında bulunabilirsiniz.

Sincan Arçelik Servis Garantisi

Arçelik marka ürünlerinizin arıza durumunda firmamızı arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Arıza durumunda cihaza müdahale etmeden ekiplerin adrese gelmesini bekleyin. Ekipler gelince ürününüzü kontrol ederek saniyeler içinde sorunun kaynağına ulaşır. Yerinde onarımı mümkün ise sizlerin onayı ile tamir işlemine başlar ve saatler içinde Sincan Arçelik servisi garantisi ile problem çözülmüş olur.

Yerinde yapılması mümkün olamayan arıza durumunda yine sizlerin onayı ile ürüne ofislerde müdahale yapılır ve sorun çözülünce sizlere belirtilen gün ve saatte ürününüz teslim edilir. Sincan Arçelik servis imkanının avantajlı yönü yapılan işlemlerin garantili olarak yapılmasıdır. Böylece siz değerli müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Ayrıca arızalı üründe parça gereksinimi varsa temin edilen parçalar firmamızın garantisi kapsamındadır. Yedek parçaların orijinal ve garantili olması firmamızın güvenilirliğini arttırır.

Sincan Arçelik servis onarımlar esnasında orijinal yedek parçalar kullanılarak yapılan işlemin kalitesi ortaya çıkmaktadır. Arçelik yetkili servislerinin bile yetersiz kaldığı durumlarda Sincan Arçelik servis ekipleri bu eksikliği gidermektedir. Bu başarının sebebi çekirdekten yetişen ve işine üstün derecelerde özen gösteren personel ekip anlayışıdır.

Sincan Arçelik servis birimimizde Arçelik marka ve her türlü beyaz eşya tamir, bakım, montaj gereksinimlerini gidermek için tüm ihtiyaca cevap verebilecek yedek parça depomuz bulunmaktadır. Taleplerinizi en kısa sürede karşılayıp, en hızlı sorun çözme ve teslimat başarısını yaşamaktayız. En kaliteli hizmeti minimum zamanda ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmek için doğru adımlar atıyoruz.

Sincan Arçelik Beyaz Eşya Arıza Tespiti

Evinizde kullandığınız elektronik cihazlar hiç beklemediğiniz anlarda bozulabilir. İşleriniz yarım kalır ya da acele olan işinizi tamamlayamazsınız. Bu durumda ürüne müdahale etmeden Sincan Arçelik servis ekiplerine servis çağrısı bırakabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek ürünün arıza tespitini yapar.

Ekiplerimiz genel olarak dış serviste gezgin ekiplerdir ve birçok dananım malzemesini yanında taşımaktadırlar. Arıza tespitinin ardından yerinde onarımı mümkün olan ürünler saatler içinde gerekli testlerden geçerek sizlere teslim edilir. Beyaz eşya sağlıklı kullanımında püf nokta cihazın arızalanma durumunda servis ekibine teslim edilmesi gerektiğidir.

Arızalanan cihazlar genel olarak geleneksel yöntemlerle yapılmaya çalışılır. Bu tamamen yanlış bir adım olacaktır. Dilini, yapısını, çalışma mekanizması hakkında bilgi sahibi değilseniz ürününüzü daha kötü duruma getirebilirsiniz. Ayrıca ürünü uzun yıllar kullanabilecekken çok erken dönemde ömrünü bitirmiş olabilirsiniz.

Bu nedenlerden dolayı Arçelik servis imkanı hizmeti almak büyük önem taşır. Sincan Arçelik servis tüm bu sorunların en az maliyet ile giderilmesi için gerekli duyarlılığı göstermektedir. Bilinçli kullanım ve uygulamalar ile beyaz eşyalarınızı uzun yıllar sağlıklı olarak kullanabilirsiniz. Sincan Arçelik servis hizmetleri kombi, klima, buzdolabı, elektrik süpürgesi, mutfak robotları gibi aklınıza gelen tüm Arçelik marka cihazlarınıza işlem yapabilme kapasitesine sahiptir. Yedek parça depolarındaki ürünlerin çeşitliliği ve yüksek miktarlarda olması her cihaza uygun parça tedariğinde sizleri kısa sürede hizmet sunmamızı sağlamaktadır.

Yedek parçaların garantili ve orijinal olması da ürününüzün ömrünü uzatmak için en ideal yöntemdir. Servis imkanlarını en kaliteli ve özel ekiplerimiz ile sağlamaktayız. Sincan Arçelik servis firmamız ile iletişime geçerek arızalanan ürünlerinizi bekletmeden yaptırın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA