Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Konak Beko Servisi 0232 262 00 33 | Servis Telefon Numarası

Konak Beko Servisi 0232 262 00 33 | Servis Telefon Numarası

Konak Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko Beyaz Eşya Tamir ve Parça Değişimleri İçin Arıza Kaydı Bırakınız..

0232 262 00 33

konak-beko-beyaz-esya-servisi

konak-beko-beyaz-esya-servisi

2014’den beri Beko beyaz eşyalar olarak buzdolapları, çamaşır makineleri, kurutucular, bulaşık makineleri derin dondurucular için Konak genelinde hizmet vermekteyiz.

Arıza durumunda teknisyenimize güveneceksiniz, nedenleri hızlı bir şekilde belirleyebilecek, cihazınızın durumunu net bir şekilde açıklayabilecek ve size objektif olarak tamir etmenin mi yoksa değiştirmenizin mi daha iyi olacağını söyleyecektir. Ayrıca parça ve onarımlarımız bir yıl garantili olduğu için evinizden çıktığında içiniz rahat edecektir.

Tamir aletleri bizim ile Kalifiye Servis ve Bakım Merkezinde durmakla beraber, bir çok gezici servis araçlarımız ile hafta sonları da dahil garanti süresi dolan Beko beyaz eşya onarım ve parça değişimlerini sağlamaktayız.

Ayrıca bornova beyaz eşya servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konak Beko Servisi İzmir

Beko Beyaz Eşya Tamir ve Parça Değişimleri İçin Arıza Kaydı Bırakınız..

0232 262 00 33

konak-beko-servisi-izmir

konak-beko-servisi-izmir

Beko beyaz eşya cihazınızın onarıma ihtiyacı olduğunda, yalnızca orijinal parça değişimi yaparak 12 aylık bir garantiyle desteklenen %100 orijinal yedek parçaları kullanan sertifikalı teknisyen ağımızla size yardımcı olmak için buradayız.

Beko markalı beyaz ev aletlerinin yardım ve onarımı alanında referans noktasıyız, rekabetçi fiyatlarla kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Konak Beko Servisimiz karşılaştığınız sorunlara göre ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunabilmektedir. Konak genelinde bulunan servisimiz Beko markalı beyaz eşyaların tamirlerini sağlamaktadır. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile aynı gün iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca bornova ariston servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Beko Beyaz Eşya Tamir Servisi Konak

Beko Beyaz Eşya Tamir ve Parça Değişimleri İçin Arıza Kaydı Bırakınız..

0232 262 00 33

Beko Beyaz Eşya Tamir Servisi Konak, aramanızın ardından bölge teknisyeni randevu almak ve cihazın onarımını hızlı bir şekilde çözmek için sizinle iletişime geçecektir. Tespit edilen sorunu, gerekli yedek parçaları ve müdahale fiyatlarını tamamen şeffaf bir şekilde size gösterecektir.

Bulaşık makinenizi beyaz eşyanızı tamir etmek için beklemeyin! Önleyici bakım için bizi arayın, Beko beyaz eşyalarınızda biriken kiri temizleyerek yıkama performansını artıralım.

Beko çamaşır makineniz su çekmiyor, sıkmıyor veya açılmıyorsa beklemeyin, Beko Beyaz Eşya Tamir Servisimizi arayın. Hızlı ve garantili cihaz onarım hizmeti veriyoruz.

Ayrıca konak beyaz eşya servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA