Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Bornova Beyaz Eşya Servisi 0232 262 00 33 | Hemen Şimdi Arayın

Bornova Beyaz Eşya Servisi 0232 262 00 33 | Hemen Şimdi Arayın

Bornova Beyaz Eşya Tamircisi

%100 Garantili Teknik Servisi İrtibat Numaramız;

0232 262 00 33

bornova-beyaz-esya-tamircisi

bornova-beyaz-esya-tamircisi

Bornova Beyaz Eşya Servis Merkezi Müşteri Hizmetleri:
Garanti süresi dolan her marka ve model beyaz eşya tamiri büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip şikayetinizi bildirdikten sonra aynı gün içerisinde teknik destek ekibi en kısa sürede gönderilecektir.

Bornova Beyaz Eşya Servisi’ndeki müşteri hizmetleri, başarılı bir bakım süreci gerçekleştirmek için beyaz eşyanızın nasıl çalıştığına dair pek çok bilginin tam olarak farkındadır, birçok arızayla ilgilenir, tüm sorulara yanıt verir, tüm tüketici şikayetlerini ve sorularını çözer ve seçkin hizmetler sunar. Bornova genelinde sizlere 7/24 hizmet verir. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca bornova hotpoint servis içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bornova Beyaz Eşya Teknik Servisi

%100 Garantili Teknik Servisi İrtibat Numaramız;

0232 262 00 33

bornova-beyaz-esya-teknik-servisi

bornova-beyaz-esya-teknik-servisi

Beyaz eşya servis merkezi yardım hattı…
Bornova beyaz eşya servis ve onarım merkezinin yardım hattı kısa bir numara sağlar; Müşterinin müşteri hizmetleri ile doğrudan iletişim kurmasını kolaylaştırmak ve merkezin Bornova bölgesini kapsayan çok sayıda şubesi olduğu için hemen bulunduğu bölgedeki en yakın şubeye nakledilmesi; Her zaman müşterilerinin hizmetinde olmak ve her marka ve model beyaz eşya arızaları konusunda uzmanlaşmış onaylı bir merkez olduğu için tüm bakım çalışmalarını sonuna kadar yapmaya hazırdır.

Bornova Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak beyaz eşyalarınızı en yüksek verimlilik ve en hızlı sürede tamir etme sürecini sağlayan ve beyaz eşyaların en iyi şekilde çalışmasını sağlayan en iyi teknik çözümleri sunan en iyi ve en yeni yenilikçi yöntemlere, modern yöntemlere ve yeterli teknolojilere sahiptir. Performans, beyaz eşyalarının bakımında ayırt edilirler ve cihazın yüksek verimle çalışmasını sağlarlar.

Ayrıca bornova profilo servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Buzdolabı Tamir Servisi Bornova

%100 Garantili Teknik Servisi İrtibat Numaramız;

0232 262 00 33

Buzdolabı Bakım ve Onarım Merkezi Bornova, buzdolabının orijinal yedek parçalarını, merkezin kendisinden onaylı ve güvenilir bir garanti belgesi ile standart olarak sağlamaktadır. 12 aylık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Buzdolabı markanız ve modeliniz ne olursa olsun garanti süresi dolan buzdolabı arızalarında aynı gün hizmet vermekteyiz. Sıcak bir yaz gününde buzdolabınız bozulduğunda ürünlerinizi muhafaza etmek oldukça zor olabilir, bu nedenle buzdolabı onarımlarının hemen yapılması gerekir.

Ayrıca bornova buzdolabı tamircisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA