Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Arçelik Servis İzmir Buca 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Arçelik Servis İzmir Buca 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Arçelik Servisi Buca İzmir

Beyaz Eşya Arızalarınız İçin Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz.

0232 262 00 33

arcelik-servisi-buca-izmir

arcelik-servisi-buca-izmir

Arçelik beyaz eşyanız çalışmıyor ve teknik servise ihtiyacı var.
Arçelik beyaz eşyalarınızda herhangi bir hasar veya arıza fark ettiniz mi? Ekranda bir arıza kodu mu gösterdi? Doğrudan iletişim yollarından biriyle doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Çağrıyı aldıktan hemen kısa bir sürede Arçelik Servisi Buca İzmir Firmamız size ulaşacak ve onarımlarınızı en kısa sürede sağlayacaktır. Arçelik beyaz eşya tamiri konusunda 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren servisimize güvenerek en iyi hizmetleri yetkili servis kalitesinde alabilirsiniz.

Teknisyenlerimizin tamir müdahalesi garanti edilerek sağlanmaktadır. 0232 262 00 33 numarasından servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Buca İzmir Arçelik Servisleri

buca-izmir-arcelik-servisleri

buca-izmir-arcelik-servisleri

Arçelik beyaz eşyaların ömrünü uzatmak için ne yapmalıyız? Temiz tutun. Üreticinin talimatlarına göre kullanın. Arçelik beyaz eşyalarınızın çalışmasında veya sesinde bir değişiklik fark ettiğinizde, bir beyaz eşya tamir teknisyeni ile iletişime geçmelisiniz.

Her şey gibi ev aletleri de günlük kullanımdan dolayı yıpranır ve bozulur. Bu nedenle yapacağınız ilk işlem bir ustadan destek almak olacaktır.

Arçelik beyaz eşya onarım veya parça değişimlerinde deneyimli çağrı merkezi personelimiz, hemen sizi arayacak ve onarım için aynı gün servis hizmeti verecektir.

Buca İzmir’de garanti süresi dolan Arçelik beyaz eşyaların tamir, bakım, parça değişimlerini yaparak 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Buca İzmir Arçelik Buzdolabı Servisi

Acil bir buzdolabı tamirine mi ihtiyacınız var?
Başlamak için, onarımın acilen yapılması gerekip gerekmediğine veya ertesi güne kadar bekleyip beklemeyeceğine karar vermeniz gerekir. Potansiyel bir tehlike arz ediyorsa, onarım acilen yapılmalıdır. Özellikle buzdolabı onarımlarının acil olarak yapılması gerekir.

Arçelik buzdolaplarınız her ne kadar kaliteli olursa olsun zaman zaman meydana getirebilir. Buca İzmir Arçelik Buzdolabı Servisi, garanti süresi sona eren Arçelik buzdolabı arızalarında 7/24 hizmet vermektedir. Arçelik buzdolabı gaz dolumu, Arçelik buzdolabı parça değişimleri için arıza servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arçelik buzdolabı onarımlarında, profesyonel bir tamirci çağırmanız tavsiye edilir. Gerçekten de teknik bilgi olmadan cihazınıza daha fazla zarar verebilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA