Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Kepez Beyaz Eşya Servisi 0552 219 62 59 | Beyaz Eşya Tamircileri

Kepez Beyaz Eşya Servisi 0552 219 62 59 | Beyaz Eşya Tamircileri

Kepez Beyaz Eşya Tamir Servisi

0552 219 62 59

kepez-beyaz-esya-tamir-servisi

kepez-beyaz-esya-tamir-servisi

Kepez Beyaz Eşya Servisi olarak beyaz eşya arızaları meydana gelse veya onarımlar yapılması gerekse bile güvenle yanınızdayız. Tamir ve bakım elbette sizin için hizmetlerimizin bir parçasıdır.

Tüm zorlukları büyük bir sevinç ve bağlılıkla üstlenmekten mutluluk duyuyoruz ve her sorun için hızlı bir şekilde uygun bir çözüme sahibiz. Hizmetlerimizi hem özel kişilere hem de şirketlere sunuyoruz. Uzmanlık alanlarımız, her marka ve model beyaz eşyalardır.

Garanti süresi dolan beyaz eşya arızalarınız için Kepez genelindeki servisimizden aynı gün hizmet alabilirsiniz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde her türlü beyaz eşya onarım ve orijinal yedek parça değişimleri için güvenilir hizmetlerle yanınızdayız. Çalışanlarımız düzenli eğitim alırlar ve bu nedenle her zaman en son teknoloji ile güncel kalırlar.

Ayrıca beko servis kepez içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Kepez Buzdolabı Servisi

0552 219 62 59

kepez-buzdolabi-servisi

kepez-buzdolabi-servisi

Yıllardır buzdolapları, derin dondurucular ve hatta buzdolabı-dondurucu kombinasyonları evlerin, iş yerlerinin ve hatta süpermarketlerin (soğutmalı raflar) vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Bayramda yiyecek stoklamak ister misiniz?

Dondurulmuş yemekler ve yiyecekler birkaç ay veya daha uzun süre sonra bile yenilebilir mi? Buzdolabı olduğunda yiyecekler ve içeceklerin taptaze kalması ve bozulmadığı doğrudur fakat Kepez sıcaklarında buzdolabınızın bozulduğunu düşünmek bile kabus olabilir.

Kepez’de bir buzdolabı tamir servisi, buzdolabı servisi, buzdolabı tamircisi, en yakın buzdolabı servisi arıyor iseniz doğru yerdesiniz. Her marka ve model buzdolabı arızalarınız da 0552 219 62 59 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca kepez lg servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Kepez Çamaşır Makinesi Tamircisi

0552 219 62 59

Biranda meydana gelen çamaşır makinesi sorunları, sinir bozucu, aynı zamanda gündelik hayatın gerçekten zorlaştırabilir. Birçoğu hemen yeni bir cihaz satın alır. Bir çamaşır makinesi tamirinin pahalı olması gerekmez. Kepez çamaşır makinesi tamiri uzmanlarımız, çamaşır makinenizi sorunsuz bir şekilde onarabilir.

Karşılaştırıldığında, yeni bir çamaşır makinesi satın almak , onu tamir etmekten çok daha pahalıdır. Bu nedenle yeni bir çamaşır makinesi almak yerine bir usta talebinde bulunarak arıza tespiti yaptırmanız daha doğru olacaktır. Kepez neresinde olursanız olun garanti süresi dolan çamaşır makinesi tamirlerinde aynı gün hizmet vermekteyiz.

Ayrıca kepez buzdolabı servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA