Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Kepez Lg Servisi 0552 219 62 59 | Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

Kepez Lg Servisi 0552 219 62 59 | Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

Antalya Kepez Lg Servisi

0552 219 62 59

antalya-kepez-lg-servisi

antalya-kepez-lg-servisi

Kepez Lg Servisi olarak Lg markasının üretmiş oldukları beyaz eşya cihazlarınızın çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı cihazlarınızın tamir ve onarım işlemleri ile uğraşmaktayız.
Kepez bölgesinde 25 den fazla gezici servis aracımız ile beraber aynı gün servis hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kepez Lg Teknik Servis Ustalarımız beyaz eşya tamir ve onarım işlemleri konusunda alanlarında uzun yıllar boyunca çalışmış deneyim sahibi olmuş işlerini her zaman kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapan kişilerden oluşmaktadır.
Lg marka beyaz eşya cihazlarımız oldukça kaliteli bir şekilde üretilmiş olan beyaz eşya cihazlarıdır ancak bu cihazlarımızda da hiç ummadığımız bir anda çeşitli arızalar meydana gelebilir ve oldukça fazla zor duruma düşebiliriz.

Ayrıca kepez arçelik teknik servis içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Kepez Lg Teknik Servisi

0552 219 62 59

kepez-lg-teknik-servisi

kepez-lg-teknik-servisi

Kepez Lg Teknik Servisi ustalarımızdan herhangi birini çağırmış olduğunuz takdirde cihazlarınızın tamir ve onarım işlemleri için aynı gün gelebiliriz. Sıkıntı yaşamış olduğunuz cihazlarınızın tamir işlemleri için bizleri arayabilirsiniz.
Beyaz eşya cihazlarımız elektronik yapıları itibari ile farklı bir şekilde üretilmiş olan beyaz eşya cihazlarıdır bundan dolayı bu cihazlarınızın tamir ve onarım işlemleri konusunda alanlarında eğitim almış olan kaliteli beyaz eşya tamircilerini seçmeniz sizler için de çok iyi olacaktır.

Kepez Lg Beyaz Eşya Servisi Ustaları garanti dışında kalmış olan sadece lg marka beyaz eşya cihazlarınızın tamir işlemlerini değil aynı zamanda da diğer beyaz eşya cihazlarınızın da tamir işlemleri için servis hizmetlerini sunmaktadırlar.

Ayrıca antalya profilo servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Kepez Lg Beyaz Eşya Servisi

0552 219 62 59

Kepez Lg Beyaz Eşya Servisinden hizmet almış olduğunuz takdirde ustalarımız yapmış oldukları her işe garanti vermektedirler. Örneğin evlerinize serv2ismizden usta geldi ve cihazınızın tamir işlemini yapıyor bu sırada cihazda herhangi bir parçanın değişmesi gerekiyorsa ustalarımız arızalı durumda olan parçayı değiştiriyor.

Değiştirmiş olduğumuz her parçayı yerine %100 orijinal yedek parçaların kullanımlarını sağlıyoruz. Kepez Lg Teknik Servisimizin 1 Yıl orijinal yedek parça garantisi olduğunu sizlere belirtmek isteriz.
Lg Teknik Servisimiz her zaman müşterilerimizin isteklerine göre hareket etmekte olup sizlere teknik servis desteklerini vermektedir. Beyaz eşya cihazlarınızın tamir ve onarım işlemlerini güvenilir Kepez Beyaz Eşya Servislerine yaptırmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Ayrıca antalya kepez lg beyaz eşya klima servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA