Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Narlıdere Samsung Servisi 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

Narlıdere Samsung Servisi 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

Narlıdere Samsung Servis

Aynı Gün Garantili Servis

0232 262 00 33

narlidere-samsung-servis

narlidere-samsung-servis

Narlıdere Samsung Servisi her hafta, her ay veya her yıl verdiği profesyonel hizmetleriyle uzun vadede size para kazandıran özel bir Samsung beyaz eşya onarım hizmetidir. Bir beyaz eşyayı değiştirmek, onu tamir etmekten daha pahalı olabilir ve bu, her zaman yeni parçanın beklediğinizden daha kısa sürede arızalanmayacağını garanti etmez.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sunma konusunda tutkulu olduğumuzdan, yaptığımız her onarımda işimizin kalitesi yansıtılmaktadır. Narlıdere genelinde, Samsung beyaz eşyalarınızı onarma veya bakım konusunda yetkili servis kalitesinde destek vermekteyiz.

Garanti süresi sona eren Samsung beyaz eşya onarım veya parça değişimleri için, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Tamir ve parça değişimlerinde 12 aylık garanti vermekteyiz.

Narlıdere İzmir Samsung Servisi

narlidere-izmir-samsung-servisi

narlidere-izmir-samsung-servisi

İzmir Narlıdere genelinde Samsung beyaz eşyalarınızın kusursuz tamiri
Narlıdere Samsung Servisi , 40 yılı aşkın bir süredir Samsung beyaz eşyaların onarımında çalışıyor. Çok sayıda Samsung markalı beyaz eşyalarınızı onarıyoruz. Nitelikli teknisyenlerden oluşan ekibimiz, Narlıdere genelinde yıkayıcı, kurutucu, buzdolabı, derin dondurucu veya bulaşık makinenizin arızasını giderme konusunda yetkin ve verimlidir.

Titiz çalışmamız, beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. Tüm çalışmalarımızda bir yıl garanti ve mükemmel müşteri hizmetimizle, her seferinde çalışmalarımızdan tamamen memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Narlıdere Samsung Tamir Servisi

Cihazlarınızı neden onarım yaptırmalısınız?
Ömrünü uzatmak için Değiştirilecek bir parça olsun, uzman teknisyenlerimiz cihazınızı onarabilir, bu da cihazınızın birkaç yıl boyunca saklanmasını sağlar. Samsung beyaz eşya cihazınız çok hasarlı değilse ve yapılacak onarımlar büyük değilse, cihazlarınızı onarmak, onlardan kurtulmak ve yenilerini almaktan çok daha ilginç, ekonomik ve pratiktir.

Sürekli ve yıllar boyu kullanılan beyaz eşyalar, zamanla arıza meydana getirebilir. Arızaların giderilmesi oldukça önem arz eder. Bu nedenle bir beyaz eşya tamir servisinden destek almak çok önemlidir.  Garanti süresi dolan Samsung beyaz eşya onarımları için Narlıdere tamir servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA