Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Arçelik Servisi Mamak – Arçelik Teknik Servis

16.11.2020
456
Arçelik Servisi Mamak – Arçelik Teknik Servis

Beyaz eşya denilince ilk akla gelen markaların başında gelen Arçelik markası üretildiği ilk günden bugüne ürün çeşitleri olsun ürettiği makineler cihazlar olsun her geçen zaman zarfı içerisinden ürettiği ürünlere nitelik ve nicelik bakımından ayrı ayrı çok iyi özellikler getirmiştir. İnsanların sürekli artarak değişen istekleri arz talep fonksiyonları hızla ilerleme kat eden teknoloji sayesinde beyaz eşyalardan araba sektörüne makine sanayi AR-GE çalışmaları da aynı oranda hız ve kalite kazanmıştır.

Dünyanın sayılı en iyi markaları arasına giren Arçelik her geçen gün ürünlerinde ki yelpazeyi ve fonksiyonlarını yenileyerek geliştirmiş bizlerin daha rahat yaşam alanları kazanmasına birçok işlerimizde büyük oranda yardımcı olan harika cihazlar üretmiştir. Arçelik servisi Mamak olarak her daim kurulduğumuz beyaz eşya hizmet sektöründe para kazanmaktan ziyade insan kazanmaya özen ve her zaman siz değerli müşterilerin haklarına ayrı iltimas göstermeyi misyonu haline getirmiştir.

İçindekiler

Arçelik Servisi Mamak Klima Bakımı

Klimalar ilk kullanılmaya başladığından beri çoğunluk tarafından sıklıkla tercih edilen yoğun olarak kullanılan eşyalar arasında yerlerini almışlardır. Klimaların bu denli yaygınlaşmış olması teknik servis ihtiyacına sebebiyet vermiştir. Arçelik servisi Mamak klima bakımı bu ihtiyaca karşılık olarak sektörde hizmet vermektedir. Klima bakımı, montajı, yedek parça, tamiri çalışmalarını Arçelik servisi Mamak tarafından en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Arçelik Servisi Mamak Kombi Bakımı

Mamak Arçelik Kombi Bakımı

Doğalgazın gelmesi ısınmak için harika donanıma sahip kombiler sayesinde ısınmak için artık odun kömür taşıma dökme ağır zahmetli işlerden tamamen kurtulmuş oldu. Tek tuşa dokunarak istenilen ısı sıcaklığını sunan kombiler sayesinde yaz kış yılın 365 günü istediğimiz ısıyı ve sıcak suyu bizlere zahmetsiz ve fazla para harcamaya gerek kalmadan sağlamaktadır. Kombilerin günümüzde ki kullanım alanları ev iş okullar hastaneler dükkanlar tiyatro sinema salonları kısacası tüm mekanlarda kombi ve klimalar yaygın ve yoğun olarak kullanılmaktadır. Arçelik servisi Mamak kombi bakımı tamir teknik servisi olarak haftanın 7 günü aralıksız kaliteden taviz vermeden başta Arçelik olmak üzere tüm marka model garantisi geçmiş kombilerinizin bakım onarım işlemeleri yapılmaktadır. Firmamız tarafından değişen parçaya ve işçilik hizmetine Arçelik servisi Mamak tarafından belirtilen sürede garanti veriyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemli olduğundan tek müşteri memnuniyetsizliğini bile büyük oranda özen ve önem göstermekteyiz.

Ankara Arçelik Servisi Nedir?

Günümüz teknoloji çağı. Teknolojinin ilerlemesi ve ihtiyacın artmasına bağlı olarak elektronik eşya ve beyaz eşya çeşitliliği artmaktadır. Elektronik eşyalar günlük hayatımızı kolaylaştıran ve her alanda kullandığımız elektrikli aletlerdir. Elektrik süpürgesi, küçük mutfak robotları, bulaşık makineleri gibi birçok elektronik ürünler piyasada mevcuttur ve her geçen gün yenileri türemektedir.

Arz-talep dengesine göre şirketlerin hepsi ihtiyaca cevap verebilmek adına kurulmaktadır. Evimizde birden çok bulunan elektronik eşyalar kullanıma bağlı olarak zamanla bozulur ya da arıza yapabilir. Arıza yapan elektronik ürünlerin yerine yenisini almak maliyetli bir işlemdir. Çünkü bilindiği üzere beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar maliyeti fazla olan ürünlerdir. Aldığınız ürünlerin birçoğunda en az 2 yıl garanti yapılmaktadır. 2 yıl sonrasında ise garantisi biten ürünlerinizi arıza durumunda aldığınız marka servisine bildirmelisiniz. Arçelik servisi Mamak bu gibi tüm arıza ya da bozulma durumlarında eşyalarınızı güvenli olarak tamirini yapmaktadır.

Bozulan ya da arıza durumunda olan eşyalarınıza bilmeyen kişiler tarafından müdahale edilmesine izin vermeyin. Çünkü basit bozulmaları bile çok fazla büyüyen problem haline getirebilirler. Hatta artık onarılması imkansız bile olabilir. Arçelik servisi Mamak bu konuyla ilgili birçok vakaya rastlamaktadır ve bu yüzden beyaz eşya kullanıcıları bu konuda duyarlı olması konusunda uyarılır.

Arçelik Servisi Mamak Beyaz Eşya

Arçelik servisi Mamak hizmeti veren servisimiz beyaz eşyaların bakımlarını ve arıza durumunda sorunları geçmiyorsa ve devam ediyorsa arıza onarım desteği vermektedir. Beyaz eşyalarla ilgili herhangi bir arıza durumunda firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Teknik servis elemanları alanında uzman marka ve ürüne göre çözüm geliştirebilen yaratıcı personel kadrosundan oluşmaktadır. Arızalanan ürünlerinizi çok kısa sürede onararak gerekli testleri yaparak sizlere teslim edebilmektedir. Her açıdan hızlı ve emin bir servis anlayışı sunduğumuz tüm Arçelik ürünlerinizde arıza olması koşulunda Arçelik servisi Mamak firmasına ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA