Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Bursa Beyaz Eşya Tamircisi 0224 250 16 06 En Yakın Hizmet Noktası

Bursa Beyaz Eşya Tamircisi 0224 250 16 06 En Yakın Hizmet Noktası

Bursa Beyaz Eşya Ustaları

0224 250 16 06

Bursa Beyaz Eşya Ustaları

Bursa Beyaz Eşya Ustaları

Beyaz eşya cihazları, hepimiz için hayati önem taşıyor ve oldukça önem arz ediyor. Sürekli olarak çalışan beyaz eşyalarda maalesef zaman zaman özellikle garantileri bittikten sonra bozulmaya devam ediyorlar.

Bazı beyaz eşya kullanıcıları kendi onarımlarını yapmak isterler ancak biraz yardıma ihtiyaçları olabilir. Bazı kullanıcılar ise profesyonel bir tamir servisi kullanmak ister, ancak yine de bir tane bulmakta veya bir şey tamir edildikten sonra bir sorun ile karşılaşmak istemezler.

Dolayısıyla bozuk beyaz eşyanızı tamir etmek için bir beyaz eşya tamircisi bulmak gerekiyor. Bursa genelinde bir beyaz eşya tamircisi arıyor iseniz doğru yerdesiniz.

Bursa beyaz eşya tamircisi ustalarımız, garanti süresi dolan beyaz eşya arızalarınızda en iyi hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca bursa hotpoint servis içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Beyaz Eşya Tamir Servisi Bursa

0224 250 16 06

Beyaz Eşya Tamir Servisi Bursa

Beyaz Eşya Tamir Servisi Bursa

Bursa beyaz eşya tamir servisimiz garanti süresi dolan beyaz eşyaların her marka ve modelde onarımlarını sağlamaktadır. Beyaz eşya ustalarımız, bursa genelindeki hizmetlerini gezici servis araçları ile sağlamaktadır. Bir tamir sırasında arıza tespiti yaptıktan sonra yetkili servis kalitesinde beyaz eşya tamirleri sağlanır.

Aynı zamanda parça aşınması, çürümesi durumunda ise orijinal parça değişimi yapılarak 1 yıl parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Bursa Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi, Demirtaş, Kestel olmak üzere bir çok semt ve mahallede beyaz eşya arızalarında destek vermekteyiz. 0224 250 16 06 çağrı merkezi numaramızdan beyaz eşya tamir servisimiz ile iletişime geçerek arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca beko servis bursa nilüfer içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bursa En Yakın Beyaz Eşya Tamircisi

0224 250 16 06

Beyaz eşya cihazınızın arızalanacağından mı endişeleniyorsunuz? Ya da arızalandı mı? Buzdolaplarını tamir etmekten çamaşır makinelerini tamir etmeye kadar, makinenizin tekrar çalışması için bursa beyaz eşya tamir servisimize güvenebilirsiniz.

Bursa ve ilçelerinde beyaz eşya tamir, bakım, onarım çalışmaları ve servis hizmeti için en yakın bursa beyaz eşya servisimizden destek ve yardım alabilirsiniz.

Bursa en yakın beyaz eşya servisimiz beyaz eşya tamir konularında kaliteli ve ehli hizmetleri Bursa halkına sağlamaktadır. Beyaz eşya cihazınızın markası ne olursa olsun bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmeniz gerekir. Yaptığımız işlerde ve parça değişimlerinde bir yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Beyaz eşya tamiri sonrasında ise mutlaka servis fişi almayı unutmayınız.

Ayrıca bursa beyaz eşya servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA