Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Konak Arçelik Teknik Servis 0232 262 00 33 – Teknik Servis Hizmeti

Konak Arçelik Teknik Servis 0232 262 00 33 – Teknik Servis Hizmeti

Konak Arçelik Teknik Servisleri

Arçelik Beyaz Eşya Onarımlarında Aynı Gün Servis İmkanı;

0232 262 00 33

konak-arcelik-teknik-servisleri

konak-arcelik-teknik-servisleri

Konak Arçelik Teknik Servisimizdeki, teknisyenlerimizin tümü yüksek niteliklidir ve Arçelik beyaz eşya onarımlarında hafta sonları da dahil Konak genelinde hizmet vermektedir.

Talep üzerine, maksimum performans ve cihazın daha uzun kullanım ömrü sağlamak için aynı zamanda Arçelik beyaz eşyalarınızın kontrol ve bakımı için onarım sonrası hizmet sunuyoruz.

Arçelik beyaz eşyalarınızın arızalanması veya yanlış çalıştırılması durumunda, sorununuza en etkili çözüm Konak Arçelik Teknik Servisi olarak adlandırılır, çünkü bizler güvenilir teknisyenleriniz, ihtiyacınız olan tüm ev yardımını size sunmaya her zaman hazırız. Garanti süresi biten Arçelik beyaz eşyaların onarımları için 0232 262 00 33 numarasından servisimize arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca bornova çamaşır makinesi tamircisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Arçelik Beyaz Eşya Ustaları Konak

Arçelik Beyaz Eşya Onarımlarında Aynı Gün Servis İmkanı;

0232 262 00 33

arcelik-beyaz-esya-ustalari-konak

arcelik-beyaz-esya-ustalari-konak

Acil yardım sağlamayı taahhüt ediyoruz. Rahatsızlığınızı sınırlamak için uzman teknisyenlerimizden biriyle mümkün olan en kısa sürede randevu alınacaktır.

Konak Arçelik Beyaz Eşya Ustalarımız, garanti dışı olan Arçelik beyaz eşya onarımlarını aynı gün sağlayarak yaptığı işlerde ve parça değişimlerinde 1 yıllık parça ve işçilik garantisi vermektedir.

Konak’ta bulunan Konak Arçelik Beyaz Eşya Servisi, 40 yılı aşkın süredir ekipman, son teknoloji aletler ve profesyonel teknisyenler kullanarak her tür Arçelik beyaz eşya yardım ve onarımında uzmanlaşmış bir servistir.

Arçelik beyaz eşyaların onarımı, ev ortamında ve ötesinde bulunan herhangi bir cihaz üzerinde gerçekleştirilir, örneğin, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, derin dondurucular, buzdolapları, çamaşır kurutma makineleri, difrizler için yardım sağlıyoruz.

Ayrıca bornova beyaz eşya tamircisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konak Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Onarımlarında Aynı Gün Servis İmkanı;

0232 262 00 33

Arçelik buzdolabınız arızalı mı ve soruna yol açan nedenleri belirleyemiyor musunuz? Garanti dışı mı ve yardım almayı düşünürken krizde misiniz? Sakin olun, Konak Arçelik Buzdolabı Servisimiz, size yardımcı olabilir.

Hizmetimiz sayesinde hemen şimdi profesyonel bir Arçelik buzdolabı onarım uzmanından yardım alabilirsiniz. 0232 262 00 33 numaralı telefonu arayarak müdahale için rezervasyon yaptırın. Haftanın 7 günü aktifiz, bu nedenle herhangi bir acil durum için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca konak arçelik servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA