Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Dikmen Arçelik Servisi – Dikmen Arçelik Teknik Servisi

14.11.2020
589
Dikmen Arçelik Servisi – Dikmen Arçelik Teknik Servisi

Dikmen Arçelik servisi çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi ve klima, teknik servisi yapılan işlerde, firmamız tarafından belirtilen sürede garanti imkanı sunuyoruz. Ayrıca yerinde tamir, bakım, onarım hizmeti beyaz eşyalarınızı, taşımadan parça değişmesi durumunda, dahi sizin gözetiminizde bozuk eski çalışmayan, parçaları yenisiyle değiştiriyoruz. Beyaz eşya, kombi ya da klima eski performansından, dahi iyi çalışır duruma getirerek size teslim ediyoruz. Firma olarak değişen ve yenilik gösteren teknolojiyi, yakından takip edip sürekli kendini yineleyerek, siz değerli müşterilerimize, gerekli hizmeti sunmayı ve sizlerin güveninizi boşa çıkarmamak adına özveriyle çalışıyoruz.

Dikmen Arçelik servisi köklü bir firma olan Arçelik markasının ürünlerinin işlevselliğini tamamlamak için hizmet vermektedir. Çalışanlarımız alanında, uzman deneyimli yerinde onarım tamirat yapabilecek, bilgi ve birikime sahip seçilmiş özel elemanlardır. Firmamızda çalışan ekiplerimiz sertifikalı ve belgeli onaylanmış çalışanlardır, beyaz eşya servisi olarak aynı gün servis hizmeti ve aynı gün onarım imkanı sağlamaktadır. Bulunduğunuz konuma, en geç iki saat içinde servis olanağı, sunuyoruz, uygun fiyat tarifesiyle en makul şekilde hizmet veriyoruz. Ayrıca telefon desteği soru görüş fiyat bilgisi veriyoruz, tüketici dostu olarak fiyat bilgisi vermekten asla imtina etmiyoruz, yedek parça olarak, kaliteli ve orijinal parça kullanıyoruz.

İçindekiler

Dikmen Arçelik Servis Ağı

Evlerinizde ya da ofisiniz de buzdolabı, fırın gibi beyaz eşya ürünleri bulunmaktadır. Genellikle garanti süresi içinde servis hizmeti daha çok tercih edilir. Ancak süresi dolduktan sonra da buzdolabı, çamaşır makinesi, arıza ve bakım sebebiyle bizlere ulaşabilirsiniz. Dikmen Arçelik servisi uygun fiyatlar çıkararak sizleri mağdur etmekten çekinmektedir. Tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız, alanında uzman teknik ekibi bulunmaktadır. Yerinde ve anında müdahale imkanı 7/24 esasına göre sizlere en kısa sürede çözüm ve hizmet vermekteyiz. Servis talebi durumunda anında aynı gün hizmet vermekteyiz size bir telefon kadar yakınız bizimle iletişime geçip fiyat almadan karar vermeyiniz.

Dikmen Arçelik Servisi Beyaz Eşya Bakımı

Kullanım alanı çoğalan beyaz eşyalar, elektronik cihazlar oldukları için arızada vermektedirler. Arızası olan beyaz eşyaların, tamire ihtiyacı vardır. Evinizde kullandığınız buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, arıza mı verdi? paniğe kapılmayınız biz yanınızdayız, bulunduğunuz konuma en geç iki saatte ulaşmaktayız. Yapmış olduğumuz çalışmalar sizlerin eşliğinde ve sizlerin isteği üzerine, parça değişimi yapılmaktadır. Yapılan parça değişimleri garantili olmakta ve yaptığımız hizmetlerin her zaman yanındayız aklınıza takılan her türlü bilgi ve sorular için bize ulaşabilirsiniz.

Dikmen Arçelik Servisi Bakımı

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi bakımı konusunda Dikmen Arçelik servisi firmamız, rutin olarak çamaşır makinenizin, tahliye pompasını açarak içine kaçan, bozuk para ve çamaşır tellerini temizlemelisiniz. Ayrıca deterjan koyma haznesini de, ayda bir kere temizlemeniz de hem kireç açısından hem temizlik açısından, faydalı olacaktır. Çorap ve iç çamaşırlarınızı, filede yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Kazana kaçmaması için ceplerinizden çıkan bozuk para ve demir cisimlere de dikkat edilmelidir. Çünkü bunlar da kazan rulmanlarına ve motora zarar verecek olumsuz nesnelerdir.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi bakımı konusunda bulaşık artıklarından kalan yemek tortuları zamanla pompada oluşan katranla alt süzgeçleri tıkamaktadır. Bulaşıkların daha temiz çıkabilmesi için süzgeçleri ayda bir çamaşır sodası ile temizlemenizde yarar vardır. Bulaşık makinenizde kırılan bardak ya da tabak parçalarına dikkat etmenizde de fayda var. Kırık cam parçaları pompa motoruna ve yıkama motoruna kaçıp arızaya sebep verebilmektedir. Dikmen Arçelik servisi olarak bu duruma özellikle dikkat edilmesi birinci önceliktir.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı bakımı, konusunda olası dolap kokusu durumunda arkadaki motorun üzerindeki su tasını temizliğine önem verilmelidir. Buzluk kısmından gelen, beklemiş erimiş et ve dondurulmuş, gıdalardan gelen beklemiş su koku yapabilmektedir. Su tası temizliği, düzenli yapıldığında bu sorun ortadan kalkacaktır. Sorunun devam etmesi durumunda Dikmen Arçelik servisi firmasından destek alabilirsiniz.

Dikmen Arçelik servisi beyaz eşya tamirinde, alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ile her gün değişen, teknolojiyi takip ederek kendimizi yeniliyor sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına gelişmelere ayak uyduruyoruz. Güler yüzlü ve sertifikalı çalışan ekiplerimizle sizlere en kısa sürede aynı gün içinde hizmet vermeyi, görev ve politika olarak benimseyerek çalışmaktayız. Beyaz eşyalarınızı, çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı, arızalarında arıza tespiti sonrasında, arızanızı aynı gün yerinde onarıyoruz. Dikmen Arçelik servisi olarak değiştirdiğimiz parçaları eskisinden daha iyi performanslı hale getirerek çalıştırıp siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA