Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Karşıyaka Arçelik Servisi – Karşıyaka Servisi Hizmet Ağı

29.12.2020
487
Karşıyaka Arçelik Servisi – Karşıyaka Servisi Hizmet Ağı

Karşıyaka Arçelik servisi ile ürünlerinizin bakımını yaparak sizlere ilk günkü performansı geri getiriyoruz. Yaşam alanlarımızda bulunan ve hayatımızı kolaylaştıran elektronik cihazlar gün geçtikçe çeşitlenerek piyasada satışa sunulmaktadır. Küçük ev aletleri, klimalar, kombiler, beyaz eşyalar, elektronik cihazlar, televizyonlar ve daha fazlası beyaz eşya mağazalarında satılmaktadır. Bu ürünlerin hepsi ayrı ayrı özel üretimler ile üretilir ve sağlamlığı onuşunda da markalar rekabet içerisindedir. Karşıyaka Arçelik servisi firmaları da kendi içerisinde bir rekabet ve yarış içindedir. En kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmak müşteri memnuniyet kazanmak ilk öncelikli hedeftir. Her firmada olduğu gibi Karşıyaka Arçelik servisi firması da kendi özel yöntem ve tekniklerini kullanarak beyaz eşya ürünlerinize işlem yapar. Karşıyaka Arçelik servisi de kendine özel yöntemler ile sizlerin güvenini kazanmayı başarmıştır.

Ev elektroniği, beyaz eşya, klima ve kombi gibi yeni bir cihaz alırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktör, güvenilir bir tamir servisine ulaşmaktır. Ayrıca marka ve model için seçim yaparken marka güvenilirliği konusu, teknik servis deneyimleri ile bağlantılıdır. Satın aldığınız herhangi bir beyaz eşya, kombi veya klima arıza yaptığında veya bakıma ihtiyacı olduğunda teknik servis büyük bir sorun olmamalıdır. Aradığınız zaman hemen ulaşabileceğiniz müşteri danışmanı, teknik bilgiye hâkim özel servis asistanı, arızalı cihazınızın en kısa sürede ve kaliteli onarımı, olası beklentilerinizdir. Tüm bu beklentilerinizi karşılamak için Karşıyaka Arçelik servisi sizlere hizmet vermektedir.

Karşıyaka Arçelik Servisi Hizmetleri

Her türlü elektronik cihazın tamiri ve bakımı konusunda uzmanlaşmış, eksiksiz bir tamir servisi şirketiyiz. Karşıyaka Arçelik servisi hizmetleri verdiğimiz ev elektroniği, beyaz eşya, klima ve kombi cihazları için Arçelik servisi, Vestel servisi, LG servisi, Philips servisi, Samsung servisi, Beko servisi, SEG servisi, Regal servisi, Siemens servisi, Toshiba servisi, Bosch servisi, Daikin servisi, Profilo servisi, Demirdöküm servisi, Ariston servisi, Indesit servisi, Regal servisi birimlerimiz mevcuttur.

Personelimiz hem tüketici hem de endüstriyel elektronik alanlarında donanımlıdır. Tüm büyük markalar için özel servis, kurulum, bakım, garanti veya garanti dışı onarım işlemleri olsun, tüm elektronik beklentilerinizi karşılayacak uzmanlığa sahibiz. Tüm onarımlar tesisimizden çıkmadan önce gözden geçirilir ve % 100 test edilir. Elektrikli ev aletleri, klima, kombi veya beyaz eşya cihazınızı en uygun şekilde tamir ediyor, bakımını yapıyor ve garanti kapsamında olduğunu bilmenin güvencesi ile size teslim ediyoruz. Değişmesi gereken her parça Karşıyaka Arçelik servisi güvencesi ile değiştirilmektedir.

Karşıyaka Arçelik Servisi Telefon Numaraları

İzmir Karşıyaka Arçelik servisi telefon numaraları ile beyaz eşya teknik servis destek talebinde bulunabilirsiniz. Donanımlı ve son teknolojik cihazlar ile telefon numarasıyla sizin çağrılarınızı bekleyen ekibimiz sizi en kısa sürede cihazınızın konusu hakkında bilgilendirmek için hizmettedir. Eğer sizde cihazınız kapsamında teknik servis talep etmek isterseniz teknik destek bölümümüze ulaşabilirsiniz. Karşıyaka Arçelik servisi telefon numarasını arayarak cihazınız kapsamında dilediğiniz konularda yardım alabilirsiniz. Biz İzmir Karşıyaka Arçelik servisi olarak telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Beyaz Eşya Servisi

Karşıyaka Arçelik servisi yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe garanti vermektedir. Belirtilen garanti süresi içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Almış olduğunuz bu hizmete karşılık sizlere kapıda elden nakit ödeme banka kartları ile ödeme veya eft gibi seçenekler sunan kurumsal firmamız hayatınızı her daim kolaylaştırmaktadır. Orijinal ve garantili parça değişimleri ürünlerin garanti altına alınmaktadır. Bakımı yapılan birçok Arçelik ürünlerinin ilk günkü performansını geri kazandığını bilmekteyiz. Yaptığımız çalışmalarda verimi düşen ürünlerin çoğu yeni parçaya ihtiyaç duyduğunu görmekteyiz. Tedarik ettiğimiz her parça Arçelik ürünleri için özel olarak üretilmiş orijinal parçalardır. Her parçanın firmamızın belirlediği sürelerde garanti kapsamı bulunmaktadır.

Karşıyaka Arçelik servisi olarak beyaz eşya kullanımında bilinçli davranmak eşyalarınızın ömrünü olabildiğince uzatmaktadır. Ayrıca beyaz eşya bakım önerisi sağlık açısından da önemlidir. Filtreli, havalı, özel parçalı dışarıyla teması olan ürünlerinizin bakım yapılarak temizlenmesi ya da yenilenmesi gereklidir. Sağlık açısından uygun ortamın sağlanması ürünlerinize bakım yapılması ile mümkündür. Örneğin elektrik süpürgesi hepa filtreleri her toz almadan sonra yıkansa ya da boşaltılsa bile zamanla deformeye uğramaktadır. Filtre ve süngerler içerisinde özellikle düzenli bakım yapılmaz ise bu kanallarda bakteri üremesi gerçekleşir. Süpürge her çalıştığında bu bakterileri dışarı kaçması olası bir ihtimaldir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA