Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Buca Çamaşır Makinesi Tamircisi 0232 262 00 33 – En Yakın Servis Noktası

Buca Çamaşır Makinesi Tamircisi 0232 262 00 33 – En Yakın Servis Noktası

Buca Çamaşır Makinesi İzmir Servisi

Bir servis görevlisi çağırmadan önce cihazlarınıza kendiniz müdahale etmemelisiniz.

0232 262 00 33

buca-camasir-makinesi-izmir-servisi

buca-camasir-makinesi-izmir-servisi

Çok markalı çamaşır makinesi servis merkezimiz mükemmel bir kalite / fiyat oranı ile uygun fiyatlarla teklifler kaliteli, verimli teknik yardım ve dakik hizmetlerini Buca genelinde sağlamaktadır.

Uzman bir teknisyen, çamaşır makinenizin onarımını doğrudan evinizde yapacaktır.
Teknisyenlerimiz, piyasadaki tüm yeni cihazlar hakkında düzenli olarak güncellenir ve herhangi bir arızayı onarabilir. Çamaşır makineleri farklı model ve markalarda her evde veya iş yerlerinde kullanılır, fakat arızaları meydana geldiğinde rutin işlerde aksama olabilir. Bu nedenle onarımlarının hemen yapılması gerekir.

Garanti süresi dolan çamaşır makinesi sorunlarınızda servisimizi arayabilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Buca En Yakın Çamaşır Makinesi Servisi

buca-en-yakin-camasir-makinesi-servisi

buca-en-yakin-camasir-makinesi-servisi

Bizler size en yakın çamaşır makinesi tamir servisi olarak, çamaşır makinesi sahip olabileceği tüm olası sorunlarının onarımlarını yaparak eskisinden daha iyi hale getirip sizlere teslim etmekteyiz. Nerede olursanız olun, size ulaşır ve size yüksek düzeyde hizmet sunar. Çamaşır makinenize çok kısa sürede müdahalede bulunmayı taahhüt ediyoruz.

Tüm onarımlar orijinal yedek parçalarla yapılır ve değiştirilen bileşenlerde 1 yıl garantilidir. Uzman teknisyenimiz, arızaya neden olan arızayı değerlendirdikten sonra, müdahaleyi gerçekleştirmeden önce müşteri tarafından onaylanması gereken onarım maliyetini tahmin eder.

Her onarımdan sonra, düzgün çalıştığından emin olmak için çamaşır makinenizin işlevselliğini kontrol ediyoruz. Buca genelinde çamaşır makinenizin arızalarında uzman ustalarımız en iyi desteği vermektedir.

Buca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çok markalı çamaşır makinenizin çalışmasını sağlayarak doğrudan evinize müdahale ediyoruz. Uygun bakım ve yardım ile ev aletleri, belirli arızalar göstermeden uzun süre dayanabilir. Cihazları onarmak, genellikle yeni bir cihazla değiştirmekten daha ucuz bir çözümdür. Çamaşır makinelerinde, küçük bir onarımla normal şekilde çalışmaya devam edebilirler. Tamir etmek de yeni bir cihaz satın almaktan daha çevreci bir seçimdir. Aslında, bertaraf edilecek özel atıkların azaltılmasını sağlar.

Buca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi olarak garanti süresi dolan her marka ve model çamaşır makinelerinin onarım ve parça değişimlerini sağlamaktayız.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA