Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Bornova Buzdolabı Tamircisi 0232 262 00 33 | Buzdolabı Gaz Dolumu Ücretleri

Bornova Buzdolabı Tamircisi 0232 262 00 33 | Buzdolabı Gaz Dolumu Ücretleri

Bornova Buzdolabı Tamir Servisi

Her marka ve model buzdolabı onarım ve parça değişimlerinde irtibat numaramız;

0232 262 00 33

bornova-buzdolabi-tamir-servisi

bornova-buzdolabi-tamir-servisi

BORNOVA’DA EVDE BUZDOLAPLARININ ONARIMI
İzmir Bornova’da evde buzdolaplarının onarımı
Bornova Buzdolabı Tamir Servisi, 2008’ten beri İzmir ve Bornova bölgesinde garanti süresi dolan her marka buzdolaplarının onarımı için hizmet vermektedir. Servis merkezi ustası sizin için uygun bir zamanda gelecek ve 1 yıla kadar garanti ile buzdolabınızı evinizde tamir edecektir. Onarım, temas anından itibaren 24 saat içinde veya sizin için uygun olan günde gerçekleştirilir.

Servisimiz Bornova bölgesinde evde buzdolabı onarımları gerçekleştirir. 2008’ten beri aktif olarak çalışıyoruz ve kendimizi Bornova’da buzdolaplarının onarımı için önde gelen kuruluşlardan biri olarak kurmayı başardık. Nitelikli uzmanlarımız, olası arızaları gidermek için en kısa sürede istediğiniz zaman ev ziyareti yapacaktır.

Ayrıca bornova beyaz eşya servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bornova Buzdolabı Tamir Ustaları

Her marka ve model buzdolabı onarım ve parça değişimlerinde irtibat numaramız;

0232 262 00 33

bornova-buzdolabi-tamir-ustalari

bornova-buzdolabi-tamir-ustalari

Buzdolabının acil onarımına ihtiyacınız varsa, servisimizin ustaları bunu mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirecek, tüm markaların yalnızca orijinal parçalarını kullanarak herhangi bir karmaşıklığın ekipmanını ve onarımını teşhis edecektir. Buzdolabınızı bir uzmanın gelişine hazırlamanız yeterlidir.

Şimdi buzdolaplarının neden bozulduğunu anlamaya çalışalım? En modern modellerin bile arıza nedenleri, her şeyden önce, uzun süreli çalışma sırasında ünitenin aşınması ve ayrıca soğutma ekipmanı kullanırken olumsuz koşullar (yüksek sıcaklık, voltaj dengeleyici eksikliği, sıcakta yetersiz havalandırma). hava Durumu).

Bornova sıcaklarında buzdolabı arızalarınızın meydana geldiğini düşünmek kabus olabilir, bu nedenle bir buzdolabı tamir ustasından destek almanız gerekir. Bornova neresinde olursanız olun buzdolabı tamir ustalarımız sizlere 7/24 hizmet verecektir.

Ayrıca bornova buzdolabı servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Acil Buzdolabı Tamircisi Bornova

Her marka ve model buzdolabı onarım ve parça değişimlerinde irtibat numaramız;

0232 262 00 33

Bornova Acil Buzdolabı Tamircisi olarak hizmetlerimizde en yüksek kaliteyi garanti ediyoruz. Ustalarımız, arıza nedenini doğru bir şekilde belirledikleri ve arızayı hızla ortadan kaldırdıkları için, herhangi bir markanın buzdolaplarını onarmak için geniş deneyime ve en iyi modern ekipmana sahiptir. Yüksek itibarımızla teyit edilen her bir müşterimize değer veriyoruz.

Garanti süresi dolan buzdolabı arızalarınızda 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçerek arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca bornova buzdolabı  servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA