Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Batıkent Arçelik Servisi – Batıkent Arçelik Servisi Ekipleri

15.11.2020
565
Batıkent Arçelik Servisi – Batıkent Arçelik Servisi Ekipleri

Batıkent Arçelik servisi dünya standartlarında çözümler sunar. Kurumsal firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvene dayanarak tüm Batıkent mahalle ve semtlerine hizmet vermektedir. Tecrübeli işinde uzman nitelikli ekibimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz Batıkent ve çevresine hızlı güler yüzlü kaliteli hizmet vermektedir. Sizlerde servis talebinizi 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayıp iletebilirsiniz. Bizler ile iletişime geçtiniz andan itibaren sizlerin sorunlarına çözüm arayacağız.

İçindekiler

Batıkent Arçelik Servisi Ekipleri

Batıkent Arçelik Servisi Ekipleri

Batıkent Arçelik servisi  buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, elektrikli süpürge, kurutma makinesi ve küçük ev aletleri gibi tüm cihazlarınızın montaj bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimiz 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimize ulaşıp randevu talebinde bulunduktan en kısa zaman içerisinde sizlere ulaşmaktadır. Batıkent Arçelik servisi ekipleri  vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın bakım ve onarımı en hızlı şekilde problemsiz bir şekilde yapılır. Teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz adrese içerisinde Arçelik marka orijinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir. Onarım sırasında gerekli olabilecek Arçelik marka orijinal yedek parçaları tam donanımlı araçlarımızdan temin eden teknisyenlerimiz sorunsuz bir şekilde cihazınızı siz değerli müşterilerimize teslim eder.

Batıkent Arçelik Servisi Bakım Hizmetleri

Beyaz eşya ürünlerinizin kullanımı ile ilgili zamanla verimliliği azalmaktadır. Bunun nedeni cihaz içerisinde bulunan işlevsel parçalarının zamanla deformeye uğramasıdır. Batıkent Arçelik servisi hizmetlerimiz arasında Batıkent Arçelik servisi bakım hizmetleri de önemli hizmet türümüzdür.

Beyaz Eşya Bakımı Önemi

Bakım konusunda beyaz eşya sahipleri çok istekli değillerdir. Ancak bilinmelidir ki kullanım ömrü bitmemiş ama verim düşüklüğü nedeniyle çalışmadığı iddia edilen ürünler yenisi ile değiştirilmektedir. Ürün değişimi külfetli olmaktadır. Özel Arçelik ürünleri kalite standartları açısından maliyeti fazla olan ürünlerdir. Müşterilerine kalite açısından sınırsız hizmet sunan Arçelik sizlerin uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklılıkta ürünler üretmeye gayret etmektedir. Ürünlerin ömrü bitmeden çöp olmaması için verimi düşen Arçelik elektronik cihazları yetkili Batıkent Arçelik servisi ekiplerine göstermenizi tavsiye ediyoruz.

Beyaz Eşya Performansı Nasıl Artar?

Bakımı yapılan birçok Arçelik ürünlerinin ilk günkü performansını geri kazandığını bilmekteyiz. Yaptığımız çalışmalarda verimi düşen ürünlerin çoğu yeni parçaya ihtiyaç duyduğunu görmekteyiz. Tedarik ettiğimiz her parça Arçelik ürünleri için özel olarak üretilmiş orijinal parçalardır. Her parçanın firmamızın belirlediği sürelerde garanti kapsamı bulunmaktadır.

Batıkent Servisleri

Arçelik ürünlerinizin bakımını yaparak sizlere ilk günkü performansı geri getiriyoruz. Beyaz eşya kullanımında bilinçli davranmak eşyalarınızın ömrünü olabildiğince uzatmaktadır. Ayrıca beyaz eşya bakım önerisi sağlık açısından da önemlidir. Filtreli, havalı, özel parçalı dışarıyla teması olan ürünlerinizin bakım yapılarak temizlenmesi ya da yenilenmesi gereklidir. Sağlık açısından uygun ortamın sağlanması ürünlerinize bakım yapılması ile mümkündür. Örneğin elektrik süpürgesi hepa filtreleri her toz almadan sonra yıkansa ya da boşaltılsa bile zamanla deformeye uğramaktadır. Filtre ve süngerler içerisinde özellikle düzenli bakım yapılmaz ise bu kanallarda bakteri üremesi gerçekleşir. Süpürge her çalıştığında bu bakterileri dışarı kaçması olası bir ihtimaldir.

Başka bir örnek klima bakımının düzenli yapılması sağladığı havanın sağlıklı olması konusunda önemlidir. Klimada bulunan iç ve dış filtreler mutlaka yıllık olarak temizlenmelidir. Klima temizliği için Batıkent Arçelik servisi bünyesindeki ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Ortama salgılanan havanın sağlıklı olması için klima bakımı gereklidir.

Televizyon, buzdolabı, fırın, ankastre, çamaşır makinesi gibi Arçelik beyaz eşya ürünlerinizde verim düşüklüğü ya da ufak arılanma durumunda mutlaka yetkili servislere bildirim yapmanız gereklidir. Erken yapılan müdahale sayesinde daha kötü olumsuz sonuçların önüne beraber geçmiş olmaktayız. Bu nedenlerle beyaz eşya kullanımında bilinçli olmak önem taşır.

Batıkent Arçelik Servisi Garantili Hizmet

Batıkent Arçelik servisi yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe garanti vermektedir. Belirtilen garanti süresi içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Almış olduğunuz bu hizmete karşılık sizlere kapıda elden nakit ödeme banka kartları ile ödeme veya eft gibi seçenekler sunan kurumsal firmamız hayatınızı her daim kolaylaştırmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz de bu kaliteli hizmetlerden yaralanmak için istediğiniz gün ve saatte Batıkent Arçelik servisi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet her müşterimizin hakkıdır. Müşteri memnuniyetini her daim misyon edinen Batıkent Arçelik servisi garantili hizmet sizlere sadece bir telefon uzaklığındadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA