Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Karşıyaka Bosch Servisi – Karşıyaka Bosch Servisi Ekipleri

30.12.2020
534
Karşıyaka Bosch Servisi – Karşıyaka Bosch Servisi Ekipleri

Karşıyaka Bosch servisi firmamız Bosch ve diğer marka beyaz eşya ürünleri ve daha birçok farklı markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, klima ve fırın gibi ürünlerde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğer sizin de beyaz eşya veya klima ürünlerinizden herhangi birinde bir arıza var ise hemen bizi arayabilirsiniz.

Karşıyaka Bosch servisi firmamızı arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak Karşıyaka Bosch servisi ekiplerimiz evinize gelmeden 30 dakika önce sizi bize vermiş olduğunuz bilgilerin içerisinde olan telefon numaranızdan ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir.

Karşıyaka Bosch Servisi Ekipleri

Karşıyaka Bosch servisi ekipleri beyaz eşya cihazınızı inceleyip sorunları belirledikten sonraki süreç şu şekildedir. Bosch markalı cihazınızın sorunu cihazı yerinden taşımaya gerek olmadan onarılabilir. Taşınmadan onarımı mümkün ise cihazınız hiç yerinden oynatılıp gereksiz yere yıpranma yaşamasını engellemek adına yerinde onarımı yapılır. Bu onarım işlemini teknik ekibimiz en temiz şekilde yapmak adına büyük bir özen gösterir. Eğer cihazın sorunu yerinde çözülebilecek bir durum değil ise cihaz atölyemize alınır ve işinin ehli ustalarımız tarafından onarılır. Gerektiği takdirde cihazın içerisinde ki parçalar onarılabilir veya parçanın değişimi yapılır. Cihazın onarımı sonrası belli bir süre teste tabi tutulur. Test sürecinin ardından eğer herhangi bir problem tespit edilmez ise cihazınızın teslimi yapılır.

Bosch Servis

Bosch Servisi Garantili Hizmet

Bosch servisi garantili hizmet sunar. Karşıyaka Bosch servisi firmamız tarafından sunulan herhangi bir hizmet sonrası sizlere bir servis fişi sunulur. O fişi cihazınızın onarım işleminden sonraki bir sene saklamanız tavsiye edilmektedir. Eğer cihazınız onarımdan önceki aynı sorunu tekrar ederse bize ulaşıp size verilen fiş üzerinde ki numarayı söylediğiniz takdirde arkadaşlarımız gelip cihazınızı kontrol eder ve eğer problem bizim onardığımız yerden kaynaklıysa ücretsiz olarak cihazınızın onarımı yapılır. Biz firma olarak yaptığımız işe özen gösterdiğimizden ötürü sizlere garantiyi sunuyoruz. Karşıyaka Bosch servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaya gayret ediyoruz. Bu sırada bütçe dostu fiyatlandırmada en dikkat ettiğimiz konulardan birisidir. 7 gün 24 saat boyunca bize Karşıyaka Bosch servisi telefon numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Bosch Servisi Buzdolabı Servisi

Karşıyaka Bosch servisi buzdolabı servisi hizmetleri arasında buzdolabı bakım hizmeti de bulunmaktadır. Bakım talepleri genellikle ülkemizde pek yaygın olmasa da buzdolaplarınızın bakımlarını zamanında yaptırmadığınız takdirde büyük arızalara yol açmaktadır. Bu sebeple düzenli aralıklarla buzdolabı bakımlarını yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Arıza taleplerinize müdahale eden ustalarımızdan bakım konusunda bilgi alıp işlem yaptırmanızı öneririz. Profesyonel Karşıyaka Bosch servisi ekibimiz fiyat konusunda sizlere gerekli yardımı yapacaklardır.

Bosch buzdolabı servisi hizmetleri beyaz eşya arıza ve bakım sektörü deneyimi ile vermektedir. Yapılan işlemlere servis garantisi sunulmaktadır. Diğer servislere oranla aynı gün içinde arıza kayıtlarınıza müdahale edilir. Alanında uzman Bosch servisi ekipleri markanın ürünleri konusunda deneyim sahibi bireylerdir. Gerekli sertifikaları mevcuttur. Sunmuş olduğumuz servis hizmetinin garantisinin geçerli olabilmesi için aynı sebepten arıza yaşadığınızda size verilen servis formundaki telefon numaramız dan bizlere ulaşınız. Başka servis tarafından müdahale durumu söz konusu olur ise sağlanan hizmetin garantisi geçersiz sayılacaktır.

Günlük yaşamınızda artık ev hanımların olmazsa olmazı hale gelen beyaz eşyalara arıza ve şikayetlerini Bosch buzdolabı servisi çağrı merkezi birimlerine ulaşarak servis ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza ve şikayetler, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi, fırın, kombi, klima, küçük ev aletleri, süpürge, ütü, davlumbaz, su sebili, televizyon, gibi beyaz eşyalarınıza bizlere arayarak servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Karşıyaka Bosch servisi beyaz eşya servisi telefonu çağrı merkezilerini haftanın 6 günü arayıp, müşteri temsilcilerinden arıza, bakım veya montaj, söküm gibi konularda bilgi alabilir ve kayıt açtırabilirsiniz. Hizmet kalitemizi yükseltmek adına Karşıyaka Bosch servisi olarak her geçen gün sizlerin istek ve önerileri doğrultusunda servis hizmeti geliştirmekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA