Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Bosch Servisi İzmir Konak 0232 262 00 33 | En Yakın Servis Noktası

Bosch Servisi İzmir Konak 0232 262 00 33 | En Yakın Servis Noktası

İzmir Konak Bosch Servisi

Yaptığımız her Beyaz Eşya İşimizde 1 Yıl Parça ve İşçilik Garantisi vermekteyiz.

0232 262 00 33

izmir-konak-bosch-servisi

izmir-konak-bosch-servisi

İzmir Konak Bosch Servisi, onarım, bakım ve yedek parça değişim hizmetlerinde sağlam temellere sahip bir servistir. Merkez, 30 yılı aşkın süredir Beko gibi piyasadaki en prestijli markaların beyaz eşya ev aletleri konusunda yardım hizmeti veriyor.

Donduruculardan, bulaşık makinelerine kadar Personel, eski cihazlarda olduğu kadar yeni nesil cihazlarda da hassas ve zamanında müdahale etme becerisine sahiptir.

Teknisyenlerimiz Konak genelinde bireyler ve şirketler tarafından kullanılabilir ve hizmet verebilir. İzmir Konak Bosch Servisimiz, yedek parçaların son derece kısa sürelerde mevcudiyetini sağlar ve 1 yıl parça ve işçilik garantisini sağlar. Garanti süresi dolan Bosch beyaz eşya onarımları için 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Konak Bosch Teknik Servisi

konak-bosch-teknik-servisi

konak-bosch-teknik-servisi

Konak Bosch Teknik Servisi, yıllar içinde ev teknolojisi sektörünün önde gelen markalarından olan Bosch beyaz eşya tamirlerinde kaliteli onarımlar yapmayı başardı. Beyaz eşya ev aletleri konusunda yardım hizmeti, Bosch beyaz eşya arızalarında yetkili servis kalitesinde hizmet vermektedir.

Bosch beyaz eşya yardım ve onarımı alanında Konak için bir referans noktası olan Konak Bosch Teknik Servisi, her türlü müşteri ihtiyacını karşılayabilecek hızlı ve verimli onarım hizmetleri sunmaktadır.

Bosch markalı ev aletleri onarım merkezi 7/24 Konak genelinde destek sağlamaktadır. Alanında uzman teknik kadromuzla iki onarım merkezimizde veya evde hizmet vermekteyiz.

Bosch Beyaz Eşya Tamir Servisi Konak

Bosch beyaz eşya onarımlarında ayrıca çamaşır makineleri, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, kurutucular ve sanayi tipi bulaşık makineleri için ev müdahaleleri ile ilgileniyoruz, ayrıca değiştirilmesi veya eksik parçaların değişimini yaparak 1 yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz.

Bosch beyaz eşya teknisyenlerimiz eve servis durumunda hemen Bosch beyaz eşya onarımlarını sağlayarak cihazı eskisinden daha iyi hale getirerek sizlere teslim etmektedir. Bosch beyaz eşya cihazınızın garanti kapsamında olmaması durumunda, biz tamir edebiliriz. Yıllar boyu deneyimimiz ve geniş gezici servis araçlarımız, Konak’ta bosch beyaz eşya ev aletlerinin onarımında itibarımızı artırıyor. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimizi arayabilir, arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA