Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Kepez Samsung Servisi 0552 219 62 59 | Cihaz Tamiri ve Bakım Hizmetleri

Kepez Samsung Servisi 0552 219 62 59 | Cihaz Tamiri ve Bakım Hizmetleri

Kepez Samsung Beyaz Eşya Servisi

0552 219 62 59

kepez-samsung-beyaz-esya-servisi

kepez-samsung-beyaz-esya-servisi

En kısa sürede Samsung beyaz eşya onarımlarınıza yardımcı olmak için hazır ve bekleyen teknisyenlerimiz var. Servis talep etmek için şimdi 0552 219 62 59 çağrı merkezi numaramızı arayın.

Kepez Samsung beyaz eşya servisimiz, büyük markalardan olan Samsung beyaz eşyalarda uzman onarım hizmetleri, bakım hizmetleri ve garanti çalışmaları sunmaktadır. Yaptığımız işler de ve parça değişimlerinde orijinal parça değişimi yaparak 12 aylık parça ve işçilik garantisi sağlamaktayız.

Cihaz onarım hizmetleri derecelendirmelerimiz önemli kalite farklarını ortaya koymaktadır. Kepez Samsung Beyaz Eşya Servisi müşterilerinin en az yüzde 90’ı tarafından “genel kalite” açısından “üstün” olarak derecelendirildi. Kepez neresinde olursanız olun garanti süresi dolan Samsung beyaz eşya tamirleri için bizimle iletişime geçebilir, aynı gün içerisinde hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca antalya profilo servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Kepez Samsung Buzdolabı Servisi

0552 219 62 59

kepez-samsung-buzdolabi-servisi

kepez-samsung-buzdolabi-servisi

Kepez Samsung Buzdolabı Servisi olarak, ihtiyaç duyduğunuzda çalışmak için buzdolabı cihazlarınıza güvendiğinizi biliyoruz, ancak günlük kullanım bile parçaların bozulmasına veya aşınmasına neden olabilir. Beklenmedik bir durum olduğunda, Kepez bölgesinde hızlı ve uygun fiyatlı Samsung buzdolabı onarım hizmeti için servisimizi arayabilirsiniz.

Antalya sıcaklarında Samsung buzdolabınızın arıza yaptığını düşünmek bile can sıkıcı olabilir, içerisinde bulunan ürünler bozulabilir, kokabilir bu durum aynı zamanda maddi açıdan sizi kötü etkileyebilir. Buzdolabı arızalarında, onarımlarının aynı gün acil olarak yapılması gerekir. Samsung buzdolabınız var arızası meydana geldi ise Kepez geneline bakan servisimizi aramanız yeterli olacaktır.

Ayrıca antalya vestel servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Samsung Teknik Servis Kepez

0552 219 62 59

Her Zaman Varız

Hafta sonu servis veya mesai sonrası servis için pazartesiden pazara kadar açığız..

Size gelebiliriz

Daha da kolaylaştırmak için Samsung beyaz eşya onarım hizmetleri sunuyoruz!

Antalya Samsung Teknik Servisi olarak oldukça hızlıyız.

Tüm beyaz eşya tamir teknisyenlerimiz yüksek eğitimli ve sertifikalıdır. Hızlı ve profesyonel cihaz onarım servisi olmaya ve işi ilk seferde doğru yapmaya inanıyoruz.

Kepez’de ki tamirhanemizde geniş cihaz yedek parça stoğumuz sayesinde, Samsung beyaz eşyalar için verimli ve uygun fiyatlı cihaz onarım hizmeti sunabiliyoruz.

Deneyimli teknisyenlerimiz, herhangi bir iş yapılmadan önce size tam bir değerlendirme ve fiyat teklifi verecektir. Normal rutininize kısa sürede geri dönebilmeniz için genellikle Samsung beyaz eşyanızı aynı gün çalıştırabiliriz.

Ayrıca antalya kepez profilo servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA