Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Karşıyaka Hotpoint Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Karşıyaka Hotpoint Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Karşıyaka En Yakın Hotpoint Servis

Eğer Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda yardıma ihtiyacınız varsa arayın hemen gelelim!

0232 262 00 33

karsiyaka-en-yakin-hostpoint-servis

karsiyaka-en-yakin-hostpoint-servis

Çamaşır makineleri, buzdolapları, bulaşık makineleri veya diğer beyaz eşyalar hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Elektronik beyaz eşyaların, uzun ömürlü olduğunu biliyoruz. Fakat bazı durumlarda özellikle garanti süresi dolan beyaz eşyalarda birden bire arıza meydana gelebilir.

Hotpoint markası ile kullandığınız beyaz eşyalarda birden fazla arıza olduğunda, arızanın yalnızca elektriksel bir sorundan kaynaklanmış olması muhtemeldir. Bunu öğrenmek ve bir beyaz eşya tamiri ustası çağırmak için servislerle iletişime geçmelisiniz. Size en yakın Hotpoint servisimiz, Karşıyaka genelinde teknik özel servis olarak aynı gün hizmet vermektedir. Garanti süresi dolan Hotpoint beyaz eşya arızalarınız için hemen arayabilir, servis kaydı bırakabilirsiniz.

Karşıyaka Hotpoint Teknik Servis

karsiyaka-hostpoint-teknik-servis

karsiyaka-hostpoint-teknik-servis

Karşıyaka Hotpoint Servisi , Karşıyaka’da Hotpoint markalı ev aletleri için yardım ve onarım hizmetidir. Sektördeki 14 yılı aşkın tecrübemiz, Karşıyaka’daki beyaz eşyalar için en iyi servis merkezlerini seçmemizi sağladı.

Bildirdiğimiz yardım merkezleri, eve servis hizmeti vermekte ve çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutucular, çamaşır makineleri, buzdolapları, derin dondurucular gibi beyaz eşyaların onarımlarıyla ilgilenmektedir. Tamircilerimiz uzmanlığı ve onlarca yıllık deneyimi, nezaketi, cihazdaki arızanın hızlı onarımını ve talep üzerine 24 saat içinde müdahaleyi garanti eder. Garanti dışı Hotpoint beyaz eşya tamir, bakım, onarım, parça değişimleri, ana kart tamiri işlemlerinde bir telefon kadar uzağınızdayız.

Karşıyaka Servisi Hotpoint

Karşıyaka Servisi Hotpoint , beyaz eşya arıza ve durumlarında Karşıyaka genelinde yılın 365 günü hizmet vermekteyiz. Parça değişimlerinde ve onarımlarda 1 yıllık parça ve işçilik garantisi sağlamaktayız. Ustalarımız işinde oldukça ehlidir ve servis sonrası mutlaka servis fişi bırakır. Beyaz eşya arızaları teknik sebeplerden dolayı arıza meydana getirebilir, arızanın nedenini anlamak için ise bir beyaz eşya ustasından destek almanız gerekir.

0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçerek arıza ve servis kaydı bırakabilir, 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Karşıyaka Lg Servisi

Gaziemir Siemens Servisi 

Buca Beyaz Eşya Servisi Tamircisi

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA