Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Gaziemir Siemens Servisi 0232 262 00 33 – Arızada Aynı Gün Servis

Gaziemir Siemens Servisi 0232 262 00 33 – Arızada Aynı Gün Servis

Gaziemir Siemens İzmir Servisi

Siemens Beyaz Eşya Tamirlerinde İrtibat Numaramız;

0232 262 00 33

gaziemir-siemens-izmir-servisi

gaziemir-siemens-izmir-servisi

Modern beyaz eşyalar, hayatı kolaylaştıran, ödev yaparken fırsatları genişleten yüksek kaliteli yüksek teknolojili cihazlardır. Ne yazık ki, herhangi bir cihaz bazen bozulur ve güvenilir bir servise garantili bir onarım, onları geri kazanmanızı sağlar.

Kalifiye uzmanlardan servis, evde kendiniz tamir etmeye çalışırken elde edilemeyen çeşitli cihazları, bir arızaya yol açacak daha fazla arızaya yol açacak hale getirebilirsiniz.

Siemens markası ile kullanılan beyaz eşyaların arıza meydana getirmesi durumunda servisimiz size aynı gün hizmet verecektir. Garanti dışı olan Siemens beyaz eşyaların tamir ve yedek parça değişimlerini Gaziemir genelinde sağlamaktayız. 0232 262 00 33 numarasından servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Siemens Servisi Gaziemir

siemens-servisi-gaziemir

siemens-servisi-gaziemir

Siemens beyaz eşya onarımı için servis hizmetleri
Gaziemir’de gerçek bir usta bulmak oldukça sorunlu, neredeyse tüm modern cihazlar, yalnızca bir profesyonelin anlayabileceği karmaşık elektronik bileşenler, kırılgan mikro devreler içeriyor. Yüksek kaliteli hizmet ayrıca, ekipmanın test edildiği ve ancak bundan sonra onarımların yapıldığı özel ekipman ve yazılım gerektirir.

“Siemens Servisimiz”, verimli ve kaliteli servis ve bozuk cihazların onarımı için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Aynı zamanda yaptığımız işlerde ve parça değişimlerinde 12 aylık parça ve işçilik garantisi sağlamaktayız. Gaziemir’deki servis merkezimizde hizmetin birçok avantajı vardır. Müşterilerimizi her zaman önemsiyoruz, bu nedenle cihazları sadece müşterinin evinde tamir ediyoruz.

Gaziemir Siemens Teknik Servisi

Gaziemir bölgesi, Siemens beyaz eşyaların hizmet verdiği bölgelerdir. Bu nedenle üretici tarafından ev aletlerinin garanti kapsamında olmayan beyaz eşya onarımlarını yapmak üzere yetkilendirilen teknik servis olarak yıllar boyu hizmet vermekteyiz.

Garanti süresi sonrasında herhangi bir karmaşıklıktaki Siemens ev aletleri modellerini onarıyoruz. Onarımlar için büyük ev aletlerinin servise getirilmesine gerek yoktur, onarımların tamamı müşterinin evinde yapılır. Tavsiyeye, sorun gidermeye veya onarıma ihtiyacınız olsun, Siemens Teknik Servisi size yardımcı olmak için burada.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA